VIDEO VIRAL Un polițist local din Maramureș, filmat în timp ce dormea în mașina instituției

de N.O.     HotNews.ro
Joi, 19 septembrie 2019, 18:32 Actualitate | Esenţial


politist local dormind
Foto: Captura video
Un poliţist local din Baia Sprie a fost filmat în timp ce se odihnea, în timpul serviciului, în toiul zilei, în mașina instituției. Imaginile au fost larg distribuite, acestea devenind virale.

”Așteptând pensia”, scrie un internaut pe Facebook, alături de filmarea cu polițistul.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















2844 vizualizari

  • +9 (9 voturi)    
    Daca toti angajatii la stat ar fi asa am fi bogati (Joi, 19 septembrie 2019, 18:38)

    Marionette [utilizator]

    Macar asta nu le baga bete-n roate altora care muncesc.
  • +9 (9 voturi)    
    Păi unde să doarmă și el? (Joi, 19 septembrie 2019, 18:51)

    Milka Man [utilizator]

    Doar nu ați vrea să doarmă lângă mașină, ca un om al străzii. De-asta i-a dat statul mașină, nu? Nu am văzut oameni mai inutil și prost pregătiți decât cei de la Poliția Locală...
    • +1 (1 vot)    
      sa vezi ce ai dracu sunt in Bucuresti (Vineri, 20 septembrie 2019, 13:15)

      bancher [utilizator] i-a raspuns lui Milka Man

      Au curaj cu domnii la cravata, cu doamnele si cu studentii, pe care ii amendeaza din te miri ce. Insa, cum apare un interlop, un rom sau vreunul cu ceafa groasa, cum o iau la sanatoasa dupa blocuri.
  • +6 (6 voturi)    
    e grea munca cand te plateste statul (Joi, 19 septembrie 2019, 19:32)

    qwerasdf [utilizator]

    e istovitoare...
  • +6 (6 voturi)    
    Treaba facuta ca lumea (Joi, 19 septembrie 2019, 19:47)

    Ioizu [utilizator]

    Ardeleneste! :p
  • -1 (5 voturi)    
    pensia? (Joi, 19 septembrie 2019, 20:17)

    UglyKidJoe [utilizator]

    la cum arata nea agentu', asteapta o doamna in negru...
  • +7 (7 voturi)    
    Este un simbol... (Joi, 19 septembrie 2019, 21:04)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    ... al competentei, profesionalismului si experientei de care dau dovada toate institutiile statului. Ca el mai sunt multi.

    Cat despre noi, ar trebui sa lasam postarile pe Hotnews si sa trecem la treaba sa le platim salariile si pensiile ca saracii, ia uite ce obositi sunt de la atata munca si stres.
  • +8 (8 voturi)    
    De-l vede Coarna (Joi, 19 septembrie 2019, 21:52)

    kkciosuldelahamangia [utilizator]

    Mai cere si un spor pt. conditi improprii de somn.