updated_icon Actualizat acum un minut EUR 4.9457 USD 4.6170
hotnews_logo
search_icon
search_icon user_icon menu_icon
search_icon
Redacția HotNews.ro


  • Ionuț Baiaș - editor coordonator ediția de noapte - ionut.baias[at]hotnews.ro

  • Vlad Barză - senior editor (auto, IT, infrastructură) - vlad.barza[at]hotnews.ro

  • Florin Bărbuță - redactor de specialitate (economie, finanțe) - florin.barbuta[at]hotnews.ro

  • Gabriel Bejan - senior editor, coordonator colaboratori - gabriel.bejan[at]hotnews.ro

  • Raul Costa - senior editor (Redacción Español) - raul.costa[at]hotnews.ro

  • Victor Cozmei - editor coordonator (infrastructură, apărare, multimedia, reportaje, evenimente) - victor.cozmei[at]hotnews.ro

  • Clarice Dinu - redactor-șef - clarice.dinu[at]hotnews.ro

  • Ramona Florea - senior editor (manager proiect, social media)

  • Mona Hera - coordonator newsroom - mona.hera[at]hotnews.ro

  • Adi Iacob - redactor de specialitate (economie, proiect StartupCafe, video) - adi.iacob[at]startupcafe.ro

  • Adrian Ilincescu - editor coordonator (sport, life) - adrian.ilincescu[at]hotnews.ro

  • Eugen Istodor - senior editor (coordonator proiect Perspektiva) - eugen.istodor[at]hotnews.ro

  • Catiușa Ivanov - senior editor (administrație publică locală, mediu, patrimoniu, cultură, evenimente) - catiusa.ivanov[at]hotnews.ro

  • Sebastian Jucan - redactor de specialitate (actualitate) - sebastian.jucan[at]hotnews.ro

  • Viorela Marin - redactor de specialitate (monitorizări, actualitate) - viorela.marin[at]hotnews.ro

  • Alina Neagu - redactor de specialitate (sănătate, actualitate) - alina.neagu[at]hotnews.ro

  • Nicoleta Onofrei - redactor de specialitate (actualitate) - nicoleta.onofrei[at]hotnews.ro

  • Luminița Pârvu - redactor de specialitate (politic, proiect StartupCafe) - luminita.parvu[at]hotnews.ro

  • Claudia Pîrvoiu - editor coordonator (guvern, energie, companii, asigurări, agricultură) - claudia.pirvoiu[at]hotnews.ro

  • Dan Popa - editor coordonator (finanțe-bănci) - dan.popa[at]hotnews.ro

  • Roxana Preda - redactor de specialitate (actualitate) - roxana.preda[at]hotnews.ro

  • Lucian Popescu - senior editor (coordonator proiect Contributors) - lucian.popescu[at]hotnews.ro

  • Ovidiu Popica - senior editor (coordonator proiect StartupCafe) - ovidiu.popica[at]startupcafe.ro

  • Iulia Roșca - redactor de specialitate (politic, reporter detașat la parlament) - iulia.rosca[at]hotnews.ro

  • George Sîrbu - senior editor (actualitate) - george.sirbu[at]hotnews.ro

  • Adrian Vasilache - senior editor (comunicații, asigurări) - adrian.vasilache[at]hotnews.ro

  • Claudiu Zamfir - senior editor (fonduri europene) - claudiu.zamfir[at]hotnews.ro

hotnews_sun ULTIMA ORĂ
16:01 • SPORT

Schimbare importantă la Rapid - Dan Șucu, noul acționar al clubului din Giulești

16:01 • ACTUALITATE

Finlanda și Suedia, o nouă încercare de a convinge Turcia să le accepte în NATO: Întâlnire programată miercuri la Ankara

15:55 • ACTUALITATE

Proiect controversat: Primăria Urlați vrea să demoleze sediul, o casă construită în perioada interbelică de arhitectul Socolescu

15:54 • ECONOMIE

Peste 1,4 milioane de angajați români au avut grijă de sănătatea lor cu ajutorul abonamentelor medicale MedLife, în ultimii 5 ani

15:50 • ACTUALITATE

China și Rusia fac primul exercițiu militar comun de la începutul războiului în Ucraina

15:32 • ACTUALITATE

Bustul unui fost primar al Ploieștiului, Temelie Dinescu, furat dintr-un cimitir

15:32 • ECONOMIE

Util pentru șoferi: Cum poți obține online, în câteva minute, un certificat de daune al mașinii și la ce îți folosește

15:32 • ACTUALITATE

Serghei Șoigu susține că armata rusă avansează încet în Ucraina în mod „deliberat”

15:04 • ECONOMIE

Depozite de legume-fructe închise, amenzi de 600.000 de euro, 9 firme suspendate- rezultate ANAF după primele 3 zile de controale în țară

14:59 • ECONOMIE

Grupul Samsung a anunțat un plan de investiții în valoare de 350 miliarde dolari pe următorii cinci ani

14:58 • ACTUALITATE

Un deputat rus propune construirea de sanatorii în Cuba pentru soldații răniți în Ucraina

14:53 • ECONOMIE

Cristian Popa, BNR: Inflația se hrănește cu inflație. Dacă o scapi de sub control, vei avea o recesiune și mai mare

14:45 • SPORT

Roland Garros 2022: Prima surpriză de pe tabloul masculin de simplu

14:44 • ACTUALITATE

Niciun suspect la un an de la asasinarea omului de afaceri Ioan Crișan din Arad / Ce spune Parchetul despre anchetă

14:43 • ACTUALITATE

Kremlinul spune că diplomatul care a atacat în termeni duri războiul din Ucraina „nu mai este cu noi”