updated_icon Actualizat acum un minut EUR 4.9745 USD 4.5878
hotnews_logo
search_icon
search_icon user_icon menu_icon
search_icon
Redacția HotNews.ro


  • Ionuț Baiaș - editor (actualitate) - ionut.baias[at]hotnews.ro

  • Vlad Barză - senior editor (auto, IT, infrastructură) - vlad.barza[at]hotnews.ro

  • Florin Bărbuță - redactor de specialitate (economie, finanțe) - florin.barbuta[at]hotnews.ro

  • Gabriel Bejan - senior editor, coordonator colaboratori - gabriel.bejan[at]hotnews.ro

  • Oxana Bodnar - corespondent Republica Moldova - oxana.bodnar[at]hotnews.ro

  • David Leonard Bularca - redactor de specialitate (educație) - david.bularca[at]hotnews.ro

  • Florentina Cernat - redactor de specialitate (energie) - florentina.cernat[at]hotnews.ro

  • Adrian Cochino - senior editor (externe) - adrian.cochino[at]hotnews.ro

  • Raul Costa - senior editor (Redacción Español) - raul.costa[at]hotnews.ro

  • Alexandra Coșlea - redactor de specialitate (actualitate) - alexandra.coslea[at]hotnews.ro

  • Victor Cozmei - editor coordonator (infrastructură, apărare, multimedia, reportaje, evenimente) - victor.cozmei[at]hotnews.ro

  • Denisa Crăciun - redactor Startupcafe - denisa.craciun[at]startupcafe.ro

  • Otilia Cristea - senior editor - otilia.cristea[at]hotnews.ro

  • Clarice Dinu - redactor-șef - clarice.dinu[at]hotnews.ro

  • Dan Duca - head of product - dan.duca[at]hotnews.ro

  • Mona Hera - redactor-șef adjunct, coordonator newsroom - mona.hera[at]hotnews.ro

  • Adi Iacob - redactor de specialitate (economie, proiect StartupCafe, video) - adi.iacob[at]startupcafe.ro

  • Adrian Ilincescu - editor coordonator (sport, life) - adrian.ilincescu[at]hotnews.ro

  • Eugen Istodor - senior editor (coordonator proiect Perspektiva) - eugen.istodor[at]hotnews.ro

  • Catiușa Ivanov - senior editor (administrație publică locală, mediu, patrimoniu, cultură, evenimente) - catiusa.ivanov[at]hotnews.ro

  • Sebastian Jucan - redactor de specialitate (actualitate) - sebastian.jucan[at]hotnews.ro

  • Viorela Marin - redactor de specialitate (monitorizări, actualitate) - viorela.marin[at]hotnews.ro

  • Adelina Mărăcine - reporter - adelina.maracine[at]hotnews.ro

  • Alina Neagu - redactor de specialitate (sănătate, actualitate) - alina.neagu[at]hotnews.ro

  • Adrian Nicolae - redactor de specialitate (science) - adrian.nicolae[at]hotnews.ro

  • Alexandra Nistor - reporter - alexandra.nistor[at]hotnews.ro

  • Nicoleta Onofrei - redactor de specialitate (actualitate) - nicoleta.onofrei[at]hotnews.ro

  • Luminița Pârvu - redactor de specialitate (politic) - luminita.parvu[at]hotnews.ro

  • Claudia Pîrvoiu - editor (economie) - claudia.pirvoiu[at]hotnews.ro

  • Dan Popa - editor coordonator (finanțe-bănci) - dan.popa[at]hotnews.ro

  • Lucian Popescu - senior editor (coordonator proiect Contributors) - lucian.popescu[at]hotnews.ro

  • Ovidiu Popica - senior editor (coordonator proiect StartupCafe) - ovidiu.popica[at]startupcafe.ro

  • Sebastian Pricop - redactor - sebastian.pricop[at]hotnews.ro

  • George Sîrbu - senior editor (actualitate) - george.sirbu[at]hotnews.ro

  • Răzvan Tătaru - redactor Startupcafe - razvan.tataru[at]startupcafe.ro

  • Cătălin Tolontan - coordonator editorial - catalin.tolontan[at]hotnews.ro

  • Laurențiu Ungureanu - reporter - laurentiu.ungureanu[at]hotnews.ro

  • Adrian Vasilache - senior editor (comunicații, asigurări) - adrian.vasilache[at]hotnews.ro

  • Claudiu Zamfir - senior editor (fonduri europene) - claudiu.zamfir[at]hotnews.ro

hotnews_sun ULTIMA ORĂ
18:32 • ACTUALITATE

Amazon va investi 15,7 miliarde de euro în Spania / „Cea mai mare investiție din zonă”

18:26 • ACTUALITATE

Guvernul Rusiei a șters documentul care a declanșat semnale de alarmă în țările vecine

18:19 • ACTUALITATE

„Elitele globaliste totalitar-liberale” sunt vinovate de împuşcarea lui Fico, afirmă serviciul de spionaj al Rusiei

18:12 • ACTUALITATE

FOTOGALERIE Ce echipamente militare sunt la BSDA 2024, cea mai mare expoziție militară din Europa de Est: Vedeta F-35 și competiția uriașă pentru blindatele de luptă ale armatei

18:02 • SPORT

Unde se va juca finala Champions League din 2026 – România a pierdut cursa pentru finala Europa League

17:56 • ACTUALITATE

Scandal în India. Un adolescent beat a ucis cu mașina doi tineri, dar a fost eliberat ca să scrie un eseu despre siguranța rutieră

17:53 • ECONOMIE

Miliardarul căzut în dizgrație Rene Benko și-a făcut o apariție publică rară pentru a fi audiat în parlamentul Austriei

17:47 • ACTUALITATE

Starea premierului slovac este stabilă la o săptămână după tentativa de asasinat

17:42 • Panorama.ro

Povestea gogoșarului Cornel, adoptat de olandezi din România, ne arată o mare greșeală națională: de ce nu ne protejăm soiurile tradiționale?

17:36 • Parteneriat media

„Antreprenoriatul și inovația sunt catalizatorii dezvoltării societății românești” / Romanian Business Leaders prezintă Barometrul pentru anul 2023

17:30 • ACTUALITATE

Procentul de candidate înscrise la alegerile locale, 24% / Cele mai multe femei se regăsesc pe listele partidului Dianei Şoşoacă - Expert Forum

17:29 • SPORT

WTA Strasbourg: Monica Niculescu s-a calificat în semifinalele probei de dublu

17:27 • ECONOMIE

Startup-ul care a lansat aplicația de traduceri DeepL, evaluat la 2 miliarde dolari după ultima investiție obținută

Articol susținut de PSD

[P] Profiturile-record în România ale marilor companii arată că politicile economice ale PSD dezvoltă mediului de afaceri

16:55 • ACTUALITATE

Golazo.ro se lansează în câteva zile. Un nou proiect de sport, condus de Cătălin Țepelin și Dan Udrea