Traian Basescu a postat pe Facebook adeziunea la Miscarea Populara si numarul sau de telefon

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 9 octombrie 2015, 13:46 Actualitate | Politic

Adeziunea lui Basescu la PMP
Foto: Facebook.com
Fostul presedinte Traian Basescu a postat, vineri, pe pagina sa de Facebook, adeziunea la Partidul Miscarea Populara, pe care este trecut si numarul sau de telefon, la scurt timp dupa ce a anuntat ca s-a inscris in PMP.

La randul sau, fostul lider al PMP Elena Udrea i-a urat lui Basescu, tot pe Facebook, "Mult succes in noua etapa!"

Udrea a scris ca "Astazi este ziua "liber la Presedinte"... Cine vrea sa schimbe cateva cuvinte cu un Presedinte, unul adevarat, are ocazia sa il sune pe Traian Basescu, dupa ce ne-a dat public numarul de telefon. Daca nu cumva i s-a blocat deja telefonul de la atatea apeluri primite..."


Citeste mai multe despre   









8661 vizualizari
  • +19 (27 voturi)    
    Latrinishtii vor suna ... (Vineri, 9 octombrie 2015, 13:55)

    un domn [utilizator]

    sunt disperati latrinishtii de la nr.3....e jale..vine Marinarul si le da cu parima peste ochi )))))) plnageti mamicutzelor de latrinisti )))))
    • +10 (18 voturi)    
      AGITATIE MARE..."MARE" ? E CLAR, VINE BASESCU ! (Vineri, 9 octombrie 2015, 14:50)

      Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Si cotetarii de la Cotet TV, la fel ! Cica il cauta disperati pe Sefu, pe Sebi Ghita sa le zica ala ce si cum. Pana si DIGI 24 fibrileaza nitel. Ce mai vin vremuri interesante si pe plan intern.
      • +11 (11 voturi)    
        Ploua cu adeziuni in PMP!!! (Vineri, 9 octombrie 2015, 17:42)

        Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

        Oameni care n-au facut politica deloc, vin in PMP. Base e de vina, bineinteles! :) Cu Base la butoane, blatul USL (psd-pnl) va fi devoalat pe deplin.
    • +6 (12 voturi)    
      Pai sa-i uram succesuri multe :)) (Vineri, 9 octombrie 2015, 14:51)

      NameInFlame [utilizator] i-a raspuns lui un domn

      Pe mail sau pe telefon, pe SMS pe watsapp ca le are acolo pe amandoua,
      Nu dati ca minus ca sunt antiponitst :D, se incrimineaza afirmatia asta?
  • +17 (19 voturi)    
    Deja se invioreaza treaba (Vineri, 9 octombrie 2015, 14:16)

    Je__ [utilizator]

    Incep sa creasca numarul de posturi si citiri articole.
    Basescu intra in arena, incpe sa se dezghete treaba si sa creasca incasarile in media.

    Cu KJ mai ca intra media in faliment.
  • -7 (9 voturi)    
    info (Vineri, 9 octombrie 2015, 14:17)

    andrei_2013 [utilizator]

    Voi tocmai ia-ti publicat nr, de tel ? Nu e ok ...
    • +11 (11 voturi)    
      ba e foarte ok (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:06)

      snowflake [utilizator] i-a raspuns lui andrei_2013

      Avand in vedere ca singur si l-a publicat pe fb
    • +4 (4 voturi)    
      tocmai... (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:13)

      villa [utilizator] i-a raspuns lui andrei_2013

      "i-am" publicat numarul unui prieten..
      greu cu gramatica asta...
      • +10 (10 voturi)    
        PSD : UN PARTID MAZOCHIST ? (Vineri, 9 octombrie 2015, 16:21)

        Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui villa

        Astia-s pesedeii, analfabeti functionali : nu stiu sa scrie corect gramatical si NU INTELEG CE CITESC. Asta e doar unul din multele motive pt. care Basescu i-a "invins"( a se citi, "i-a caftit") pe unde i-a prins. Si ei nu s-au saturat, ba chiar, cred ca a inceput sa le placa !
    • +11 (11 voturi)    
      Fail (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:35)

      10nas [anonim] i-a raspuns lui andrei_2013

      "Vînd karte de gramatik si ortogra-fie, eu miam fakut treaba cu e-a"
  • -7 (17 voturi)    
    Hahaha (Vineri, 9 octombrie 2015, 14:20)

    @Mishu [utilizator]

    Sa vezi acum vuvuzelele basiste cum sunt pe telefoane cu vorbe bune și dulci pentru tătuc.
    • +3 (7 voturi)    
      ..inscriere (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:14)

      rolaqnd [anonim] i-a raspuns lui @Mishu

      ....Sictir !!
  • -2 (8 voturi)    
    Dupa ANRP, Bica si Apa Nova (Vineri, 9 octombrie 2015, 14:43)

    mihai [anonim]

    nu cred ca v-ar mai urma cineva. E adevarat ca si asa , putinul, pe care l-ati facut pentru. tara asta, inseamna de 1000 ori mai mult decat tot ce au facut toti ceilalti presdintii de dupa 89', luati impreuna.
  • -5 (15 voturi)    
    blondele au din nou o sansa (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:32)

    jackalphonse [utilizator]

    pe de alta parte, sa vezi cata carne-i intra in frigider prin numarul ala.
  • -5 (9 voturi)    
    pe ce site are nea asta e-mail-ul? (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:40)

    jackalphonse [utilizator]

    sofrad.ro care este un e-mail STS
    "Serviciul de Telecomunicatii Speciale este organul central de specialitate, cu personalitate juridica, ce organizeaza si coordoneaza activitatile in domeniul telecomunicatiilor speciale pentru autoritatile publice din Romania si alti utilizatori prevazuti de lege. Institutia are structura militara si face parte din sistemul national de aparare". a se remarca "utilizatori prevazuti de lege". legea prevede si pensionari inscrisi intr-un partid? yahoo ce avea?
    Astia nicio adresa de e-mail nu si-ar face. Totul sa fie de la stat.
    Sa ne arate el ca este inca un "agent" activ, ca sa ne tremure izmenele de puterile magice pe care inca le mai are.
    Oare Constantinescu o fi avand adresa pe sofrad.ro?
  • -4 (10 voturi)    
    K. Iohanis a promulgat legea Big Brother (Vineri, 9 octombrie 2015, 15:43)

    jackalphonse [utilizator]

    Si voi umpleti paginile cu basescu la PMP. foarte util acest jurnal.
    http://www.gandul.info/stiri/klaus-iohannis-a-promulgat-legea-big-brother-14817402
    • +4 (12 voturi)    
      AI APARUT "COLOANA A V A" ? (Vineri, 9 octombrie 2015, 16:40)

      Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui jackalphonse

      Canta la alta masa ! Nu l-ai votat in noiembrie ? A, pardon, tu l-ai votat pe Ponta.
  • +1 (3 voturi)    
    lamurire (Vineri, 9 octombrie 2015, 16:53)

    Razvanescu [anonim]

    Domain Name: sofrad.ro
    Registered On: 2014-12-05
    Registrar: ICI - ROTLD
    Referral URL: http://www.rotld.ro

    Nameserver: ns1.stsisp.ro
    Nameserver: ns2.stsisp.ro
    Nameserver: ns3.stsisp.ro

    Domain Status: OK