Vladimir Putin: Administratia Obama nu respecta niciun acord

de I.C.     HotNews.ro
Joi, 27 octombrie 2016, 18:57 Actualitate | Internaţional

Vladimir Putin
Foto: kremlin.ru
Presedintele rus Vladimir Putin a declarat joi ca ii este greu sa lucreze cu administratia americana curenta pentru ca nu respecta nicio intelegere, inclusiv intelegerile privind Siria, informeaza Reuters.

Putin a adaugat ca este totusi gata sa interactioneze cu un nou presedinte american, indiferent pe cine vor alege cetatenii americani, si sa discute cu noul lider de la Casa Alba orice problema.


Citeste mai multe despre   











[P] JYSK Romania plateste 15 lei / zi pentru tichetele de masa ale angajatilor sai

JYSK Romania, parte a grupului scandinav JYSK Nordic, unul dintre cei mai mari retaileri de mobilier si decoratiuni interioare din Europa, a majorat, incepand cu data de 1 decembrie 2016, valoarea tichetelor de masa acordate angajatilor sai. Astfel, valoarea nominala a unui tichet de masa a ajuns la 15 lei, suma maxima prevazuta de lege.
3772 vizualizari
  • +31 (43 voturi)    
    Auzi tu? (Joi, 27 octombrie 2016, 19:03)

    Zimbru [utilizator]

    Deci Putin care nu respecta acordurile nucleare, care pune focoase cu capacitate nucleara in Kaliningrad, care ocupa cu forta Crimea, care a invadeaza Georgia, care incearca sa destabilizeze Republica Moldova, care invadeaza Estul Ucrainei, care obliga Bielorusia sa gazduiasca o baza militara chiar daca populatia se opune, care bombardeaza scoli si spitale in Alep doar ca sa isi pastreze ultima baza militara din Mediterana, da lectii de respectare a acordurilor. Rusia e un stat mafiot care nu respecta nicio regula internationala. Punct!
    • +5 (9 voturi)    
      :) (Joi, 27 octombrie 2016, 20:01)

      Trojan.H [utilizator] i-a raspuns lui Zimbru

      Mi-ai luat vorba din gura.
    • -5 (9 voturi)    
      gura satului (Joi, 27 octombrie 2016, 21:42)

      nicomar [utilizator] i-a raspuns lui Zimbru

      spune ca tot Putin ar vrea sa transforme bazele americane din lume in terenuri de golf si sa faca hotele pt gay, in parteneriat cu Trump, iar cele din usa in cazinouri cu rulete rusesti. pai de aia il uraste toata lumea, ca ar falimenta toata industria turismului din lume d-le .. mai ales asta de mai sus de mine, dar nu stie cum s-o formuleze saracul ..
    • +2 (6 voturi)    
      Ce idiot! (Joi, 27 octombrie 2016, 22:40)

      Impotriva prostiei din tara [utilizator] i-a raspuns lui Zimbru

      Tocmai a facut dovada ca ce spune Hillary Clinton despre dorinta Rusiei si a lui Putin in special privind alegerile din America, e adevarata. Cu Trump, Putin s-ar distra...Noroc ca Hillary va castiga!
  • +23 (33 voturi)    
    Tocmai ai ucis (Joi, 27 octombrie 2016, 19:07)

    gigifisiune [utilizator]

    22 de copii si 6 profesori. De ce dai declaratii?

    Вы только что убили 22 детей и шесть учителей. Зачем давать заявления?
    • -5 (9 voturi)    
      auzi nea gigi (Joi, 27 octombrie 2016, 21:44)

      nicomar [utilizator] i-a raspuns lui gigifisiune

      da fusiune nu stii sa faci .. ?
      • +6 (8 voturi)    
        cu fasole la nasul tau (Joi, 27 octombrie 2016, 23:12)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui nicomar

        cadn te programezi la Terapie ?
        • -4 (8 voturi)    
          Terra pie (Joi, 27 octombrie 2016, 23:15)

          nicomar [utilizator] i-a raspuns lui un domn

          se cheama pe engleza, nea gigi presiune ..
      • +4 (6 voturi)    
        Nu ca el nu haleste hrisca (Vineri, 28 octombrie 2016, 0:57)

        Locke Lamora [utilizator] i-a raspuns lui nicomar

        Tu insa bag sama ca da.
  • +17 (33 voturi)    
    putler fiul cel mai iubit al poporului, volga gand (Joi, 27 octombrie 2016, 19:12)

    andreitr [utilizator]

    si geniul uralilor așteaptă să fie reales la al paispelea congres. Până una, alta mujicii mor de foame si putler se piaptănă. Hai US!
    • -7 (11 voturi)    
      iar killareasa (Joi, 27 octombrie 2016, 21:51)

      nicomar [utilizator] i-a raspuns lui andreitr

      va fi aleasa la al 30-lea congres, ca zice ca a stat toata viata prin washton. la ei nu se cheama coruptie cand si sotul si sotia si mai apoi nepotii, toti pun botul la presedentie. la ei se cheama experience. ce sa mai spun de fazele cu febeiul si emailurile sau bilica cu aia de la justitie care au discutat despre piscine in spatele unui avion, asa accidental .. restul le stim si citim wikil (e in engleza, atentie, nu s-a tradus in ro inca)
      • +7 (11 voturi)    
        multa proza (Joi, 27 octombrie 2016, 23:13)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui nicomar

        insa TU ai nevoie de PROzac...
  • +5 (9 voturi)    
    Cine vorbeste ???? (Joi, 27 octombrie 2016, 20:11)

    cartofil [utilizator]

    Rusii, care nu respecta nici o intelegere pana nu primesc o bata in cap ????? Trebuie sa dai mereu peste bot ca sa inteleaga ce le spui. Lui Putin trebuie sa-i dat mai intai doua labe in cap, dupa aceea ii spui un cuvant, ii mai dai doua labe, ii mai spui un cuvant si tot asa. La sfarsit s-ar putea sa priceapa ceva. Daca nu, ii mai dai si vreo cativa bocanci in burta.
  • -10 (14 voturi)    
    bravo Putin (Joi, 27 octombrie 2016, 20:17)

    xanti [utilizator]

    Arata-le cine e seful sa le tremure chilotii.
    Sper sa vada si unii de pe aici.
    • +4 (8 voturi)    
      Pai arata, cine ii Cracanatu (Vineri, 28 octombrie 2016, 0:59)

      Locke Lamora [utilizator] i-a raspuns lui xanti

      Tu l-ai vazut cum e pe langa Obama? Abia ii ajunge la genunchi si tu ai pretentii sa arate cine ii seful? E de ajuns ca va arata voua, care btw, guitzati de foame.