





Imagini din localitatile Amatrice si Pescara del Tronto inainte si dupa cutremurul devastator
Amatrice si Pescara de Tronto au fost cele mai afectate de cutremurul de miercuri dimineata, practic toate cladirile fiind daramate partial sau integral. Cele doua asezari din regiunea Marche, vechi de sute de ani si care adaposteau cladiri din Evul Mediu, au devenit in cateva minte un morman de ruine din care acum echipele de salvare se straduiesc sa scoata putinii supravietuitori.
Integral pe Stirile ProTV

Când marketingul ne păcălește să cădem în capcana consumului irațional/ Sunt diamantele valoroase sau nu?
Medicii de familie admit că unii dintre ei au refuzat să își programeze pacienții la vaccinarea împotriva COVID-19 și recomandă "utilizarea celorlalte 6 modalități de programare"
VIDEO Autostrada A1 Sibiu - Pitești: Cum arată acum lucrările avansate de pe prima secțiune
VIDEO. A lăsat jobul din City-ul londonez pentru a cumpăra o clădire monumentală părăsită de pe o insulă grecească, pe care a transformat-o în hotel de lux
VIDEO REPORTAJ Libearty Sanctuary, cel mai mare sanctuar de urși bruni din Europa/ Care este populația reală de urși? Cât de mare ar trebui să fie ea?