Multumim George

HotReporter: Cu BMW-ul pe plaja

de HotReporter    
Vineri, 20 martie 2009, 15:34 Actualitate

Cu BMW-ul pe plaja
Foto: George
Un sofer a  intrat pe plaja, in rezervatia marina Vama Veche,  cu BMV-ul (!!! tractiune spate aka propulsie) ... si un ATV se chinuie sa-l tracteze ... culmea ... , sapau cu lopetile in nisip, la roti :)) Baieti, cand gasiti asfalt sau piatra, sa anuntati ;))


Ai surprins o intamplare, un eveniment care merita cunoscut? Ai participat la un spectacol adevarat? Ai fost martor la un incident sau accident?  Ai facut o fotografie sau un film care ar putea fi o stire? Trimite-o aici!


Citeste mai multe despre   




















Articol sustinut de BRD Groupe Société Générale

Atelier de idei. Cum te ajuta tehnologia sa-ti faci mai mult timp pentru tine si planurile tale

Munca multa, stres, ore peste program, termene limita, sedinte lungi. Uneori, asa arata ziua de lucru a multora dintre noi. Din acest motiv e foarte important sa investesti in lucruri care te pot ajuta sa iti folosesti mai bine timpul petrecut la birou. Sa lucrezi mai bine, mai usor si mai repede poate insemna mai mult timp pentru tine si pentru cei dragi. Iti propunem, asadar, cinci directii care te pot ajuta pe plan profesional si personal.

4875 vizualizari

  • +3 (7 voturi)    
    Eleganta (Vineri, 20 martie 2009, 15:41)

    manivela [anonim]

    BMW ul este o masina super eleganta. Este destinata oamenilor dinamici sportivi, rafinati. Afara. In Romania BMW ul este marca necioplitilor, handicapatilor mental, tiganilor si a altor scursuri. C' asta-i Romania. Totul pe dos.
    • +3 (5 voturi)    
      eba (Vineri, 20 martie 2009, 18:27)

      attila [anonim] i-a raspuns lui manivela

      in curind acesti lemurieni vor avea chiar si un reprezentant in parlamentul european: eba
    • 0 (2 voturi)    
      manivela (Vineri, 20 martie 2009, 18:35)

      the [utilizator] i-a raspuns lui manivela

      cel care foloseste termenul "handicapati mental" în mod pejorativ, ca o insulta comparabila cu celelalte doua mentionate, nu poate sa-si permita sa vorbeasca despre eleganta si rafinament, nici macar despre buna crestere.
      "Manivela" in schimb, mi se pare ca i se potriveste perfect ...
    • 0 (2 voturi)    
      neah (Vineri, 20 martie 2009, 23:05)

      goe [anonim] i-a raspuns lui manivela

      Afara, BMW-ul este masina oamenilor dinamici, rafinati, cu venituri peste medie, dar si masina golanilor, tinta invidiei vecinilor si a radarelor politiei. Singura diferenta e ca in Romania e alta proportie: 2 golani la un om normal, dincolo 2 oameni normali la 1 golan. Dar te risti daca esti om normal si iti iei BMW si in Romania si in afara, pentru ca toti invidiosii or sa te faca golan, si o sa iei dublu de amenzi decat daca aveai un Ford de exemplu, chiar daca nu mergi tare :)
  • +7 (7 voturi)    
    traiesc? (Vineri, 20 martie 2009, 15:42)

    mir [anonim]

    astia chiar exista? daca am citi ce a scris autorul acela mic, cu mustata sub nas, celebru prin anii 30 ai sec trecut, astia pe care ii aratati in poza, nu s-ar fi nascut , si nici nu ar avea dreptul sa procreeze...
    • +3 (3 voturi)    
      :) (Vineri, 20 martie 2009, 17:26)

      un oarecare [anonim] i-a raspuns lui mir

      subtil...mi-a placut
    • -2 (4 voturi)    
      ..... (Vineri, 20 martie 2009, 19:08)

      lungu bogdan [anonim] i-a raspuns lui mir

      aia sunt ciobani dar tu esti rasist. in primul rand ala mic si cu mustata nu prea avea ce sa caute in istorie. de citit nici nu cred ca merita efortul.
      • +1 (1 vot)    
        De ce pute a antirasist? (Vineri, 20 martie 2009, 22:09)

        Axul [anonim] i-a raspuns lui lungu bogdan

        Ala mic si cu mustata a fost invins in razboi, ceea ce nu inseamna neaparat ca nu a avut dreptate.
        Citeste totusi, daca vrei sa vorbesti in cunostinta de cauza.
  • +1 (1 vot)    
    Gresit (Vineri, 20 martie 2009, 15:51)

    catalin [anonim]

    ATV-ul a ramas blocat si incercau sa il scoata cu BMW-ul
    ;)
  • +1 (1 vot)    
    Fain (Vineri, 20 martie 2009, 15:59)

    Mario [anonim]

    Poate isi BWM-istul si un ATV pentru tractare acum!
  • +2 (2 voturi)    
    Romania tara tarzilor? (Vineri, 20 martie 2009, 15:59)

    gigi [anonim]

    Testele psihologice ar trebui date pe computer iar cei care nu se incadreaza in baremul de normalitate, respinsi automat. :)
  • -1 (3 voturi)    
    Tarane care esti taran (Vineri, 20 martie 2009, 16:20)

    Cristi [anonim]

    Mai esti si cel mai prost din tara, felicitari. Iti urez sa te pape astia http://www.youtube.com/watch?v=DSF94qv5oTI&fmt=22
  • +2 (2 voturi)    
    ... (Vineri, 20 martie 2009, 16:23)

    Vladutz [anonim]

    m-am saturat de tot felul de cocalari de 2lei...
  • +2 (4 voturi)    
    O imagine care valoreaza 1000 de cuvinte (Vineri, 20 martie 2009, 16:29)

    Mihai [anonim]

    O imagine care descrie perfect romania, cu Gibonii,Bizonii, Cocalarii, Manelarii, care traiesc intransa.
  • +2 (4 voturi)    
    Ce tarani , manelisti, cocalari, penibili, retarzi (Vineri, 20 martie 2009, 16:45)

    geo [anonim]

    asa ceva nu mai in Romanica vezi, iti vine sa plangi ce animale cretine avem in tara asta!!
  • 0 (0 voturi)    
    Pana la urma...il tracteaza, sapau...care e timpul (Vineri, 20 martie 2009, 17:01)

    Alin [anonim]

    Pana la urma, ce timp se alege in a detalia intamplarea: prezentul ("se chinuie sa il tracteze") sau trecutul ("sapau cu lopetie", "a intrat pe plaja")???
  • +2 (4 voturi)    
    mda (Vineri, 20 martie 2009, 17:24)

    eu [anonim]

    bine ca nu vine mareea!:))))))))))))
    • +3 (3 voturi)    
      adicatelea invers (Vineri, 20 martie 2009, 18:36)

      diktatoru' [anonim] i-a raspuns lui eu

      ai vrut sa zici "ce pacat ca nu vine mareea!!!!!!!!!!"
  • +2 (4 voturi)    
    Sugestii (Vineri, 20 martie 2009, 17:32)

    Moromete [anonim]

    Baieti, puneti-i un catarg si incepeti sa suflati! Sau boxe puternice! Dati muzica la maxim si masina o sa iasa din nisip propulsata de vibratiile basului si tobei mari!

    Daca totusi variantele propuse anterior esueaza,... nu-i nimic. Nu disperati!

    Fie o inchiriati pe post de cort, fie taiati bilete la turisti: alaturi de epava de la Costinesti va fi BMW-ul din Vama :)

    PS: E si o veste proasta. Am citit manualul masinii... nu scrie nimic de surf :(
  • +2 (2 voturi)    
    daca ar durea prostia numai urlete ar fi pe strada (Vineri, 20 martie 2009, 21:51)

    momorete [anonim]

    BMW-ul nu compenseaza prostia! Dovada: proprietarul are nisip in loc de creier! Tineti-o tot asa , smenaricilor!
  • +2 (2 voturi)    
    hahahaha (Sâmbătă, 21 martie 2009, 0:45)

    hmc [utilizator]

    le doresc prostanacilor sa-i prinda vara cu bmw ul tot acolo, pe post de cort
  • 0 (0 voturi)    
    marea (Sâmbătă, 21 martie 2009, 13:45)

    george [anonim]

    bai da ce albastra e marea :) arata super bine :)