VIDEO Liderul PSD Iași, huiduit de Ziua Principatelor la Iași / Vociferări din public: ”Hoțul de Dragnea se plimbă în Maldive cu o muierușcă de 25 de ani. Să îi fie rușine”

de G.S.     HotNews.ro
Joi, 24 ianuarie 2019, 13:03 Actualitate | Esenţial


Vociferari de ZIua Principatelor la Iasi
Foto: Captura Ziarul de Iasi
Liderul PSD Iași, Maricel Popa, a fost huiduit, joi, în timpul discursului susținut de Ziua Principatelor Unite, în Piața Unirii din oraș. Câteva mii de oameni participă la manifestările care marchează 160 de ani de la Mica Unire, transmite Mediafax.

În timpul discursului liderului PSD Iași, Maricel Popa, susținut în Piața Unirii din oraș, mai mulți oameni au huiduit, nemulțumiți de acțiunile guvernanților.

Oamenii au strigat „Hoții, hoții”.

Maricel Popa și-a susținut mai departe discursul, fără să se întrerupă.



Partidul de la guvernare a fost criticat dur de o femeie care participa la eveniment, ea spunând că nu vrea să se ajungă ca pe vremea comuniștilor:

”Nu vreau să mai trăiască și copiii și nepoții mei la fel. Mergeam la 2 noaptea să le cumpăr lapte. Să ajungem din nou așa? Hoțul de Dragnea se plimbă în Maldive cu o muierușcă de 25 de ani. Să îi fie rușine. Am huiduit pentru că nu aud nimic din ce se spune acolo și nu m-au lăsat în față. Nu m-a primit niciun parlamentar să le spun ce gândesc pensionarii și cadrele didactice universitare despre atitudinea lui Tudorel, care vrea să dea drumul la pușcăriași. (...) Nu mă consider colegă universitară cu Tudorel Toader și voiam să i-o spun în față. Am 50 de ani, am învățat la Universitatea Cuza și nu mă simt reprezentată de Tudorel Toader”.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.














16638 vizualizari

  • +17 (21 voturi)    
    Cand Pedofilia Aprobata de Holinesdeniel (Joi, 24 ianuarie 2019, 13:07)

    un domn [utilizator]

    Este Huiduita de Propriul Electorat, inseamna ca Avem Speranta !
  • +12 (14 voturi)    
    PSD (Joi, 24 ianuarie 2019, 13:27)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    In aceatsa cloaca nu pot fi decît hoti si complici de-ai lor, Maricel Popa e unul dintre cele mai scârboase figuri de politruci carieristi si incompetenti, impreuna cu toata haita lui de complici ( ca traseista polictruca Camelia Gavril, de exemplu)
    • +11 (11 voturi)    
      Cine a votat PSD in Iasi? (Joi, 24 ianuarie 2019, 14:59)

      emil bobu [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      PSD nu a picat din cer, au fost votati de ieseni.
      • +1 (1 vot)    
        Ieseni nostalgici (Vineri, 25 ianuarie 2019, 11:10)

        ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui emil bobu

        care nu concep ca se poate trai in alte tari, fara a saliva dupa "realizarile epocii de aur".
        Oameni fara trecut, cu prezentul la haznale, deci fara viitor altul decat biserica si groapa.
  • -16 (16 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Joi, 24 ianuarie 2019, 13:55)

    [anonim]

  • +15 (17 voturi)    
    O voce singulara, din pacate. (Joi, 24 ianuarie 2019, 14:21)

    Tzepe [utilizator]

    Ceilalti ieseni se fac ca ploua...
    • 0 (0 voturi)    
      le este frica (Vineri, 25 ianuarie 2019, 11:13)

      ruskimushki [utilizator] i-a raspuns lui Tzepe

      securitatea a implantat atat de adanc in inimile si crerele lor ideea ca tre' sa taca ca sa nu "strice" "mersul dat de la Dumnezeu", basca sa nu fie denuntati de vecini.
      si sunt si prosti, fara cultura, doar cu fabrici in cap.
      nu au perceptie despre lume, nu-I intereseaza decat barfele si calomniile la haznale, cu extrem de putine exceptie.
  • -22 (22 voturi)    
    noroc (Joi, 24 ianuarie 2019, 14:25)

    gpavel [utilizator]

    nu a avut noroc sa fie ascultata de cineva din psd+alde,dar tot norocul sa fie filmata profesional intr-o masa de oameni in care si-a spus "discursul clasic anti a momentului"in totalitate,dar daca are 50 ani,si e/a fost"colega de universitate cu toader",inseamna ca in ultimul an de liceu sau primul de facultate "se chinuea"noaptea la coada pentru copil!?cred ca discursul nu a fost bine individualizat,persoana respectiva fiind doar un activist harnic a unui partid inca in opozitie.....
  • +14 (16 voturi)    
    Se trezesc ieșenii. (Joi, 24 ianuarie 2019, 15:29)

    asavreau [utilizator]

    Au văzut că votând PSD-ALDE au parte de izolare,sărăcie și aroganță.PSD-ALDE nu a fost capabil să facă o autostradă care să unească Moldova cu Ardealul și de acolo mai departe cu Europa.Le-a fost teamă că pleacă moldovenii în UE și nu mai are cine să-i voteze.
    • +8 (10 voturi)    
      Au văzut că primesc ce merită, ce-au votat! (Joi, 24 ianuarie 2019, 17:57)

      prec [utilizator] i-a raspuns lui asavreau

      Să voteze și mai departe așa.