Unde era Tudorel Toader duminica, in timpul protestelor: La Hanul Razesilor din Tupilati

de G.S.     HotNews.ro
Marţi, 7 noiembrie 2017, 9:12 Actualitate | Esenţial

Tudorel Toader la "Sadoveniana" de la Tupilati
Foto: Facebook / Leonte Ronica
Tudorel Toader, a fost duminica, zi cand au avut loc proteste impotriva modificarii legilor justitiei la "Sadoveniana" de la Hanul Razesilor din Tupilati, Neamt, informeaza Stirile Pro Tv.

Imagini de la eveniment au fost postate duminica seara, pe Facebook, de bibliotecarul din localitate. 

Manifestarea a avut sprijinul lui Ion Asaftei, vicepresedintele CJ Neamt si seful Filialei Neamt a ALDE, potrivit sursei citate.

UPDATE Cele doua fotografii in care aparea si ministrul justitiei, postate de o utilizatoare a retelei Facebook au fost sterse. 



Citeste mai multe despre   




















Articol sustinut de Superbrands

AmCham  - 25 de ani de impact in Romania, prin sustinerea consultarii intre mediul public si privat, pentru dezvoltarea Romaniei

Camera de Comert Americana in Romania (AmCham Romania) este de 25 de ani intre cele mai reprezentative asociatii ale comunitatii de afaceri din Romania, fiind recunoscuta drept un promotor al dialogului public-privat pe teme ce privesc mediul de afaceri, politicile publice cu impact asupra economiei, competitivitatea Romaniei sau dinamica relatiilor comerciale intre SUA si Romania.

5804 vizualizari

  • +14 (16 voturi)    
    :-) (Marţi, 7 noiembrie 2017, 9:33)

    Soljenitin [utilizator]

    S-ar putea spune ca tov. Toader s-a tupilat...
    • +3 (3 voturi)    
      ce fetze... (Marţi, 7 noiembrie 2017, 10:22)

      mariusssss [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

      ...de provinciali chercheliti! Tudorele, sper ca nu te-ai urcat la volan abtziguit!
    • +4 (4 voturi)    
      Omul cu camasa maron (Marţi, 7 noiembrie 2017, 10:43)

      Frank777 [utilizator] i-a raspuns lui Soljenitin

      are apetit pentru mese pe gratis.
      Deasemenea cere sa i se cante : "Se marita Mona"
  • +7 (7 voturi)    
    Ironie crunta (Marţi, 7 noiembrie 2017, 9:54)

    SSL [utilizator]

    Exista clar o ironie cosmica la mijloc: unul sta la Tupilati, altul nascut in Gratia...
    Cineva acolo sus ne iubeste, in ciuda noastra :)
  • +4 (4 voturi)    
    Tara piere (Marţi, 7 noiembrie 2017, 10:04)

    zece_plus [utilizator]

    ... si Tudorel se piaptana !
    • +1 (1 vot)    
      ... pe... (Marţi, 7 noiembrie 2017, 11:07)

      Spiky [utilizator] i-a raspuns lui zece_plus

      ... chelie!!! Că o să-și pună tichie de mărgăritar, cu însemnul ”nebunul de la curtea Penalului”....
  • -5 (7 voturi)    
    unde trebuia sa fie? (Marţi, 7 noiembrie 2017, 10:10)

    king david hotel [utilizator]

    ?
    • +4 (4 voturi)    
      Alături... sau, mai bine zis... (Marţi, 7 noiembrie 2017, 11:07)

      Spiky [utilizator] i-a raspuns lui king david hotel

      .... în locul infractorilor eliberați la grămadă..:!!!
  • +1 (3 voturi)    
    Tara "arde" si ministrul .... (Marţi, 7 noiembrie 2017, 10:14)

    Olyx [utilizator]

    se piaptănă...!!!
  • +8 (8 voturi)    
    aceleasi mecle de comunisti sordizi (Marţi, 7 noiembrie 2017, 11:04)

    pb80tm [utilizator]

    care ne-au otravit tineretile. imagini de lemn cu nelipsitii pupincuristi de la orice chef al judetenei de partid unde totii subalternii stau semiaplecati si ciuliti sa satisfaca orice moft al secretarilor de partid. nelipsitele costume populare atarnate pe tineri alienati fara nici un viitor decat sa intre in partidul lingailor. fete de personaje ajunse la senectute fara nici o valenta profesionala sau culturala. niste plozi rasfatati ai altei sortii imbatranitii in micimea propiei imaginatii imbracati in trendul unor vremi apuse. priviri timpe de oameni care in 50-60 de ani nu au deschis ochii vreodata si nici nu au visat. senatorii melcilor care de 30 de ani paraziteaza visul eminescian. niste forme umanoide adunate sa celebreze evenimente submediocre. personaje incapabile sa se simta bine nici cu o sticla de wischi la bord. din poze transpare mirosul de transpiratie, boala si moarte care sufoca societatea. parca e o poza din tramvaiul x unde urci si ai senzatia ca esti inconjurat de locuitorii unei morgi, care se incapataneaza sa calatoreasca gratuit cu orice pret chiar daca nu e necesar.