VIDEO Doi tineri au murit după ce au intrat cu mașina în gardul unității militare din Bârlad

de G.S.     HotNews.ro
Duminică, 23 februarie 2020, 9:55 Actualitate | Esenţial


Accident Barlad
Foto: Vremea Noua
Doi tineri de 19 și 21 de ani din Galați au murit, duminică dimineață, după ce au intrat cu mașina în gardul unității militare din Bârlad. Mașina era condusă de tânărul de 21 de ani, spun polițiștii, potrivit Mediafax.

Din primele cercetări a reieșit că șoferul a pierdut controlul, a lovit un copac și apoi s-a oprit în gardul unității militare din Bârlad.

În urma impactului șoferul și un pasager de 19 ani, ambii din Galați, au murit. Pompierii vasluieni spun că mașina s-a răsturnat și a lovit în plin gardul unității militare din Bârlad.

Cei doi ar fi făcut drifturi toată noaptea în zona Gării și a UM din Bârlad, scrie Vremea Nouă. Șoferul și pasagerul au murit pe loc, iar mașina a luat foc, fiind stinsă de militarii garnizoanei, cu extinctoarele.



Polițiștii fac cercetări pentru ucidere din culpă.







Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















8373 vizualizari

  • +9 (15 voturi)    
    Ma baieti (Duminică, 23 februarie 2020, 10:00)

    feroviarul123 [utilizator]

    Daca vroiați sa intrați in armata ... nu ați făcut-o bine.
    • -6 (12 voturi)    
      ...nedumerire... (Duminică, 23 februarie 2020, 10:33)

      baligosul [utilizator] i-a raspuns lui feroviarul123

      Să fie vorba de un atentat terorist ? 2 tineri, într-un autoturism, se deplasează haotic și lovesc gardul unei unități militare, unica, din Bîrlad, cazărmile SMURD, ale Jandarmeriei nu sînt menționate, ca să nu se divulge secrete militare...Oare unde a fost lovit gardul UM,era și vreo santinelă ? Oare a fost rănit și vre-un militar ? Terorismul deghizat...
      • +9 (9 voturi)    
        Teroristi islamici in Romania (Duminică, 23 februarie 2020, 13:06)

        Futurist Irefutabil [utilizator] i-a raspuns lui baligosul

        Hai, mai, baiete, fii serios! Noi reusim si singuri!
        • +4 (4 voturi)    
          ...corect... (Duminică, 23 februarie 2020, 13:47)

          baligosul [utilizator] i-a raspuns lui Futurist Irefutabil

          În România există clasă politică, nimeni nu consideră necesar să ne trimită Ben Ladeni.
  • +17 (19 voturi)    
    ... (Duminică, 23 februarie 2020, 11:50)

    Futurist Irefutabil [utilizator]

    In felul acesta cei doi au salvat cateva vieti prin accidentele viitoare pe care le-ar fi facut dar nu le vor mai face. Odihneasca-se in pace. In numele Tatalui (Gino), al Fiului (Mario), al Sfantului Duh (Ioan imaculat de Albu), Huidu!
  • -1 (11 voturi)    
    Drifturi (Duminică, 23 februarie 2020, 12:06)

    toni_uk [utilizator]

    Ar fi interesant de făcut o statistica câți morți au pe conștiința in toată lumea realizatorii seriei de filme Fast and furios!
    • +7 (7 voturi)    
      Exact (Duminică, 23 februarie 2020, 13:06)

      Futurist Irefutabil [utilizator] i-a raspuns lui toni_uk

      Insa si mai multi au cei de la Microsoft Flight Simulator!
    • +5 (5 voturi)    
      la Barlad mama natura si-a spus (Duminică, 23 februarie 2020, 13:22)

      linarel [utilizator] i-a raspuns lui toni_uk

      in Fast and Furious s-au facut zeci de filmari pt ca nu a iesit cascadoria ....

      prostia si "maretia" nu au limite
  • -14 (14 voturi)    
    Ce oameni ! (Duminică, 23 februarie 2020, 12:29)

    democtrates [utilizator]

    Nu va dati seama ca acesti copii au murit? Cum puteti sa vorbiti in halul asta despre doi copii care au murit . Vai de capul nostru , este cazul sa vina Armagedonul sa scape lumea de idioti .
    • +13 (13 voturi)    
      Copii? (Duminică, 23 februarie 2020, 13:08)

      Futurist Irefutabil [utilizator] i-a raspuns lui democtrates

      Din cate stiu pentru a conduce masina pe drum public este nevoie sa fii matur! Insa se pare ca 18 ani la unii nu e decat o bariera imaginara.

      Copil e si Mario Iorgulescu?
    • +5 (5 voturi)    
      ? (Duminică, 23 februarie 2020, 17:41)

      srpc [utilizator] i-a raspuns lui democtrates

      soferul urma sa omoare pe cineva din cauza teribilismului, daca nu intervenea karma
    • 0 (0 voturi)    
      Armaghedon (Luni, 24 februarie 2020, 9:33)

      Popescul [utilizator] i-a raspuns lui democtrates

      Eu sunt de acord cu venirea Armaghedonului, dar sa te ia pe tine primul, boule.

      Acum la subiect: nu dau doi lei gauriti ca au murit doi prosti, fie ei si copii. Doi ratati in minus. Doua scursuri care se credeau Schumacher, dar nu si puteau gasi fundu cu ambele maini deodata.
  • +3 (3 voturi)    
    clar (Duminică, 23 februarie 2020, 17:40)

    srpc [utilizator]

    locuitorii zonei afectate de zgomotul drifturilor cu certitudine nu-i compatimesc pe decedati