Traian Basescu comenteaza investirea noului Guvern: Doctor Ponta nu mai este Prim Ministru - Slava Domnului

de R.M.     HotNews.ro
Marţi, 17 noiembrie 2015, 17:06 Actualitate | Politic

Traian Basescu l-a felicitat marti pe Dacian Ciolos pentru investirea guvernului, dupa votul din Parlament, ocazie cu care l-a ironizat pe Catalin Predoiu si si-a exprimat satisfactia ca Ponta nu mai este la Palatul Victoria.

Iata mai jos mesajul postat de Basescu pe contul sau de Facebook:

"Soarta de Prim Ministru

Dacian Ciolos este noul Prim Ministru al Guvernului Romaniei - Felicitari Dacian !

Catalin Predoiu este vesnica speranta pentru functia de Prim Ministru - Felicitari pentru perseverenta Catalin !

Doctor Ponta nu mai este Prim Ministru - Slava Domnului".
























[P] Tu cum iti protejezi casa in cazul unui INCENDIU?

Riscurile majore precum INCENDIILE, EXPLOZIILE sau FURTUL, ori fenomenele naturale distructive precum CUTREMURELE, INUNDATIILE, ALUNECARILE sau PRABUSIRILE DE TEREN, FURTUNILE sau GRINDINA, pot afecta oricand, din pacate, siguranta casei fiecaruia dintre noi.

6098 vizualizari

  • -23 (35 voturi)    
    Umor de marinar bezevenchi (Marţi, 17 noiembrie 2015, 17:10)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Acest Poppey mosnegut nu inceteaza sa ne distreze. Pe post de clovn, desigur.
    • -18 (24 voturi)    
      Ponta si Base.. (Marţi, 17 noiembrie 2015, 17:27)

      ecce [anonim] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      ..au ajuns ca Tom si Jerry. Jap, o tigaie in cap, jap, o nicovala pe picior. Ar fi fost distractivi, daca n-ar fi adus tara in halul asta
      • +13 (17 voturi)    
        Alta manipulare... (Marţi, 17 noiembrie 2015, 18:16)

        midufi [utilizator] i-a raspuns lui ecce

        de tipul "cu toti sunt niste hoti"
        Mai draga, nu mai merge asa, la gramada, diferentele sunt prea multe ca sa le putem ignora
    • +13 (13 voturi)    
      SE APROPIE,SE APROPIE...VIN MEMORIILE! (Marţi, 17 noiembrie 2015, 17:47)

      Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      Ai observat cat de bine sta cu ochii pe ei ? A fost telegrafic (cum ii sade bine unui capitan de vapor) si exact. Stai sa vezi cand s-o pune cu ochii pe voi, atunci sa te tii !
    • +3 (15 voturi)    
      Serios? (Marţi, 17 noiembrie 2015, 18:14)

      midufi [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      Vorbeste si injura doar pentru tine.
      Incearca sa fii logic, poate atunci te va asculta careva.
  • +9 (9 voturi)    
    Slava Domnului ! (Marţi, 17 noiembrie 2015, 18:03)

    poc cel mare [anonim]

    .
  • +1 (1 vot)    
    In primavara (Marţi, 17 noiembrie 2015, 23:23)

    UpNext [utilizator]

    aveti demonstratii violente anti-guvernamentale in principalele orase din Ro. Pariem???