Corneliu Vadim Tudor, internat de urgenta la Spitalul Militar

de Alina Neagu     HotNews.ro
Sâmbătă, 2 martie 2013, 15:22 Actualitate | Politic

Liderul PRM Corneliu Vadim Tudor a fost internat de urgenta, noaptea trecuta, la Spitalul Militar, in urma unei caderi de tensiune, anunta B1 Tv. Corneliu Vadim Tudor este supus unor investigatii medicale si ar putea fi externat duminica.

Purtatorul de cuvant al unitatii medicale a confirmat, la B1 Tv, ca europarlamentarul este internat si supus unor investigatii medicale.

UPDATE Corneliu Vadim Tudor este internat de vineri seară la Terapie Intensivă, la Centrul de Boli Cardiovasculare al Armatei, a declarat pentru Agerpres Oana Ciobanu, purtătorul de cuvânt al Spitalului Militar. La randul sau, Marius Marinescu, fost senator PRM, a precizat pentru Mediafax ca Vadim Tudor este internat, dar se simte bine si va fi externat duminica.





















Jurnal din Israel

FOTOGALERIE Israel pe repede inainte: kit de informatii pentru o calatorie reusita

De la nord la sud, Israelul are putin peste 400 de kilometri, iar de la est la vest, putin peste 100. E printre putinele tari ale lumii in care, in aceeasi zi, poti face si baie in mare si ski la munte. E taramul miracolelor si al sperantelor, tara sfanta a pelerinilor, teritoriu complet liber si dezinhibat pentru hedonistii de pretutindeni. Ca vrei sa te regasesti spiritual sau ca vrei sa gasesti energia unor petreceri fantastice, mergi in Israel. O sa capeti ce cauti si, uneori, chiar mai mult decat atat.

5732 vizualizari

  • +5 (5 voturi)    
    Foarte ciudat (Sâmbătă, 2 martie 2013, 15:35)

    fLoreign [utilizator]

    Doar acuma sa fie prima data in viata lui cand si-a muscat limba?
  • +8 (10 voturi)    
    ********** (Sâmbătă, 2 martie 2013, 15:48)

    Andradda [utilizator]

    Sa-i dea Dzeu sanatate.
    ....dar cand ma gandesc ca, ani la rand, el prevestea la fiecare 2 saptamani, moartea lui Basescu...parca nu-i strica deloc o sperietura de genul asta!
    • +1 (7 voturi)    
      Sanatate mintala romanilor (Sâmbătă, 2 martie 2013, 16:14)

      Sani [utilizator] i-a raspuns lui Andradda

      Sa le dea Dumnezeu romanilor sanatate.... mintala ca apoi poate sa le dea si astora, ca n-ar mai prezenta un pericol.

      Ma refer la la turma (USL)AMA BIN LADEN
  • +3 (3 voturi)    
    cind nu mai face spune, (Sâmbătă, 2 martie 2013, 17:53)

    __alex__ [utilizator]

    ii cade tensiunea... Aratati-i o poza cu Basescu, ca-si revine.
  • +4 (4 voturi)    
    o fi de la emisiunea TV (Sâmbătă, 2 martie 2013, 18:45)

    fdaniel [utilizator]

    Te-ai zbantuit cam mult cu asistentele lui Capatos...
  • +3 (3 voturi)    
    Ma bucur! (Sâmbătă, 2 martie 2013, 19:27)

    Rasmus [utilizator]

    De ce mi-ar parea rau?
  • +1 (1 vot)    
    dupa ce si-a vandut sufletul ce mai conteaza (Sâmbătă, 2 martie 2013, 20:52)

    visio [utilizator]

    daca iese din spital pe picioare sau nu?
  • +3 (3 voturi)    
    Crank High Voltage (Sâmbătă, 2 martie 2013, 22:11)

    TheRealGicaContra [utilizator]

    Daca a mai facut si alte caderi de tensiune, de ce, Doamne iarta-ma, nu-si ia un generator de avarie? Ce se face daca ramane la un moment dat fara electrosocuri?