Elena Udrea a facut apel la condamnarea in prima instanta in dosarul Gala Bute

de RH     HotNews.ro
Miercuri, 29 martie 2017, 16:27 Actualitate | Esenţial

Elena Udrea a facut miercuri apel la sentinta pronuntata marti de Inalta Curte in dosarul Gala Bute, transmite Antena 3. Apelul a fost depus miercuri dimineata, la ora 9.04, cererea fiind transmisa prin fax.

Udrea, condamnata la 6 ani de inchisoare, isi sustine nevinovatia si cere achitarea, aratand ca sentinta este "nelegala si netemeinica".

























[P] Camera Consultantilor Fiscali organizeaza examen de atribuire a calitatii de consultant fiscal sau de consultant fiscal asistent in Bucuresti, in data de 4 noiembrie 2017

Camera Consultantilor Fiscali este organizatia profesionala de utilitate publica care coordoneaza activitatea de consultanta fiscala din Romania si are in evidenta peste 5.500 de membri la nivel national. Inscrierile la examen se fac in perioada 2 octombrie 2017 - 20 octombrie 2017 pe site-ul http://www.ccfiscali.ro/.

2410 vizualizari

  • +8 (18 voturi)    
    dati-i o condamnare mai "temeinica" (Miercuri, 29 martie 2017, 16:39)

    jackalphonse [utilizator]

    Are dreptate cucoana. Merita 10-15 ani
    • 0 (12 voturi)    
      si eu spun la fel Latrina 3 (Miercuri, 29 martie 2017, 16:51)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui jackalphonse

      vrea sa ii trimita varanului o blonda pentru Dialog Social !
    • +5 (7 voturi)    
      o suta (Miercuri, 29 martie 2017, 17:54)

      muciflenduri [utilizator] i-a raspuns lui jackalphonse

      o suta de mii de ani, ca pentru genocidul armean...
  • +9 (17 voturi)    
    " ... pe viata si pe moarte ... ?" (Miercuri, 29 martie 2017, 16:42)

    si_mort_va_vad [utilizator]

    Ntz ... Pe viata ... si in parnaie !!!

    :)))))))))))))
  • 0 (6 voturi)    
    puscarie (Miercuri, 29 martie 2017, 18:31)

    Walking_dead [utilizator]

    In locul ei m-as baga la puscarie benevol, pina cind se termina judecarea apelului deja as avea mare parte din pedeapsa executata.
  • +4 (8 voturi)    
    Nea Traiane : imbraca-ti roba si da-i si lupta ! (Miercuri, 29 martie 2017, 19:06)

    Plagarus [utilizator]

    Du-te la ostire,pt. Lenutza mori si-ti va fi CVul incoronat cu un ferpar de doi lei tramvai.
  • 0 (0 voturi)    
    iubito, sper ca la recurs (Joi, 30 martie 2017, 2:15)

    Stapanu [utilizator]

    sa-ti contopeasca sentintele prin adunare!