Dragnea: Iohannis, autorul moral al violentelor de la protest

de Red. Stiri     HotNews.ro
Joi, 2 februarie 2017, 17:39 Actualitate | Esenţial

Liviu Dragnea a declarat joi, intr-o conferinta de presa, ca presedintele Klaus Iohannis este "autorul moral al violentelor" de la protestul de miercuri seara din Bucuresti.

Reamintim ca miercuri seara, protestul masiv din Bucuresti, cu 125.000 de manifestanti, a fost deturnat de cateva sute de ultrasi care au atacat jandarmii si protestatarii.























Jurnal din Israel

FOTOGALERIE Israel pe repede inainte: kit de informatii pentru o calatorie reusita

De la nord la sud, Israelul are putin peste 400 de kilometri, iar de la est la vest, putin peste 100. E printre putinele tari ale lumii in care, in aceeasi zi, poti face si baie in mare si ski la munte. E taramul miracolelor si al sperantelor, tara sfanta a pelerinilor, teritoriu complet liber si dezinhibat pentru hedonistii de pretutindeni. Ca vrei sa te regasesti spiritual sau ca vrei sa gasesti energia unor petreceri fantastice, mergi in Israel. O sa capeti ce cauti si, uneori, chiar mai mult decat atat.

4344 vizualizari

  • +17 (17 voturi)    
    fragilitatea adevarului (Joi, 2 februarie 2017, 17:42)

    michimihai [utilizator]

    Toate declaratiile astea arata cat de fragil este adevarul intr-o democratie slaba, controlata de interese economice
    • +4 (4 voturi)    
      fragil (Joi, 2 februarie 2017, 18:36)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui michimihai

      sau nu, adevarul e unul singur si in niciun caz nu este de partea autistului de dragnea.
      in locul lui base, avem un presedinte net superior din punct de vedere al educatiei si civilizatiei, dar daca nu mai e base, e bun si johanis, pentru penalul dragnea.
      o constientiza enormitatile pe care le spune?
  • +22 (24 voturi)    
    Cit de imputit poate sa fie (Joi, 2 februarie 2017, 17:46)

    DT34 [utilizator]

    Omul asta e o cu®v@, cit de cretin, idiot, mincinos, prefacut poate sa fie, Ponta era mic copil.
  • +21 (23 voturi)    
    serios?! (Joi, 2 februarie 2017, 17:48)

    liviu_ [utilizator]

    si cine a dat OUGurile in miez de noapte?! tot iohannis?!
    asta minte mai rau ca tonta!
  • +20 (22 voturi)    
    Hai sictir (Joi, 2 februarie 2017, 17:50)

    Gojifruit [utilizator]

    Pe cine mai prostesti tu, Liviule?
  • +20 (22 voturi)    
    KJ sa-i ceara daune morale lui Livache (Joi, 2 februarie 2017, 17:55)

    Maniu [utilizator]

    fiindca KJ nu e nici patron de echipa nici sef de ultrasi. Livache, NU ESTI OM DE STAT.
    • +3 (3 voturi)    
      livache (Joi, 2 februarie 2017, 18:40)

      nahir [utilizator] i-a raspuns lui Maniu

      e un penal incoltit care stie insa ca nu are ce sai se intample pentru ca protestatarii sunt niste oameni pasnici. si atunci, intinde coarda. sunt curios daca se va rupe si din ce cauza.
  • +5 (5 voturi)    
    Uite cum facem atunci: (Joi, 2 februarie 2017, 17:56)

    BogDan6 [anonim]

    Il demiteti si vedem daca esti ales tu presedinte in locul lui. Daca iese tot el si nu tu, promiti ca pleci din tara asta definitiv?
  • +6 (6 voturi)    
    Da + agenturilii straine,bey Dragnea Liviu ?? (Joi, 2 februarie 2017, 18:09)

    Plagarus [utilizator]

    Doamne ce mare-i spaima,de puscaria cu executare ce-l asteapta pe acest poltron politic.
  • +5 (5 voturi)    
    Autorul moral este Dragnea (Joi, 2 februarie 2017, 18:12)

    aniod [utilizator]

    Johannis doar nu s-a lasat calcat in picioare si ne-a aratat ca se poate sa luptam pentru demnitatea noastra.
  • +3 (3 voturi)    
    S-o... (Joi, 2 februarie 2017, 18:32)

    GeorgeAndras [anonim]

    uzi , Livache!
  • +6 (6 voturi)    
    Si urmarea probabila (Joi, 2 februarie 2017, 18:33)

    feisbuk [utilizator]

    Maine se va trezi al doilea neom in Stat, motocicleanu, si va ameninta cu suspendarea.
  • +3 (3 voturi)    
    gresit, autorul esti tu ...el lider maximo (Joi, 2 februarie 2017, 18:36)

    ilex2013 [utilizator]

    ...