Traian Basescu sustine o conferinta de presa la ora 17:00

de Alina Neagu     HotNews.ro
Joi, 30 octombrie 2008, 13:26 Ultima ora


Presedintele Traian Basescu sustine o conferinta de presa "pe teme de actualitate" la ora 17:00.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1304 vizualizari

  • -3 (3 voturi)    
    hohohoho (Joi, 30 octombrie 2008, 13:43)

    viomobil [utilizator]

    ce glumet sunt. si ce lucruri interesante spun.
  • -1 (3 voturi)    
    actualitatea lui peste prajit.... (Joi, 30 octombrie 2008, 14:20)

    unu´ [anonim]

    Pai da, sa ne mai intoxice odata cu banii care ii avem.... Avem la bani, de ne enervam ca nu mai stim ce sa facem cu ei....
    Parca nu stim ca sunt asa de multi incat putem sa crestem salariile la tot poporul cu 50 %....
    Base... i-a vezi mai baiete ca nu mai stii cum sa invarti timona corabiei in ape tulburi, iar te lupti contra vantului, nu vezi ca nu avem bani sa ne stergem la fund dar tu si prostanacii psd-isti vreti cresteri salariale in plina criza.... halal exemplu de presedinte.... insa pestele de la cap se-mpute mai ales cand e tulbure la minte....
  • +2 (2 voturi)    
    conferinta de presa (Joi, 30 octombrie 2008, 14:38)

    david [anonim]

    Se va referi la atacurile concentrate asupra Romaniei practicate de catre speculatori si agentii de rating.
    • -2 (2 voturi)    
      si de agenturi (Joi, 30 octombrie 2008, 15:08)

      adrian [anonim] i-a raspuns lui david

      care si ele put de coruptie care este de fapt a baietilor destepti, aka bubulii, despre care bine vorbea Corut, asta dupa ce discutase cu Basescu, care i-a dat ideea.
  • -2 (2 voturi)    
    So what? (Joi, 30 octombrie 2008, 14:48)

    PD (Profesorul Distrat) [anonim]

    Si ce daca?! M-am lamurit si cu asta ...
  • -2 (2 voturi)    
    ACTUALITATEA BAHICĂ (Joi, 30 octombrie 2008, 14:59)

    Ogica [anonim]

    Sper să se refere la orice altceva decat la criza salariilor. Iresponsabilul asta ne va baga in razboi civil. Acum invoca decizia parlamentului, a uitat cum urla ca cei 322 nu au legitimitate sa dispuna suspendarea lui. Un mascarici de presedinte peste un popor de circari...
    • 0 (0 voturi)    
      Circari zici? (Joi, 30 octombrie 2008, 15:12)

      Claude [anonim] i-a raspuns lui Ogica

      Dar cine esti mey? Clovnul?
  • 0 (0 voturi)    
    comentatori in misiune (Joi, 30 octombrie 2008, 15:26)

    claudiopolis [utilizator]

    nici n-a cascat gura si deja sariti toti... va plateste la postare?
    • 0 (0 voturi)    
      NIMENI NU-L CRITICA DIN CONVINGERE (Joi, 30 octombrie 2008, 15:54)

      Marieta [anonim] i-a raspuns lui claudiopolis

      Sustinatorii marinelului turmentat au ajuns sa gandeasca ca el. Ba mai mult, au depasit faza aia cu cine nu e cu el este impotriva lui, au trecut la next level al paranoiei : cine nu e cu el, nu este impotriva din convingeri, a fost platit sa fie impotriva...
    • 0 (0 voturi)    
      te prinzi repede (Joi, 30 octombrie 2008, 16:39)

      FHSO [anonim] i-a raspuns lui claudiopolis

      :)
  • 0 (0 voturi)    
    pt adrian (Joi, 30 octombrie 2008, 15:34)

    david [anonim]

    Cu "agenturili"era nea Nicu ,nu face confuzii maestre..
  • 0 (0 voturi)    
    Pentru cei ce n-au aflat ! (Joi, 30 octombrie 2008, 15:45)

    Nicolae [anonim]

    Stiti cine "i-a determinat" tonalitatea vocala lui Mugur Isarescu ? Traian Basescu ! Dupa intilnirea celor doi, ocazionata de atacul speculativ a celor 3 banci asupra leului, Base l-a mobilizat pe Isarescu: "nene iesi in cimp deschis cu atac la baioneta". Bancherul s-a conformat si a cistigat. Sa vedem tactica viitoare fiindca razboiul e lung si nu prea avem aliati de nadejde.
  • 0 (0 voturi)    
    Iar a descoperit ca guvernul insala Poporul (Joi, 30 octombrie 2008, 15:56)

    non udrea [anonim]

    E obositor sefu'! Toata ziua cum sa-l matrasim pe Tariceanu, oricum populimea nu conteaza?
    Poate vrei sa conduci singur corabia? Ia vorbeste cu 'baietii" sa faca rost de un elicopter (pardon, o barca cu motor)..
    Poporul asta merita toate sacrificiile.
    Nu mai rezistam, ia-o si pe Lupeasca si lasa-ne sa agonizam in legea noastra.