Programul turului Ligii a IV-a, editia 2007-2008

de Lucian Danciu     Monitorul de Alba
Miercuri, 29 august 2007, 0:00


Etapa I (duminica, 2 septembrie 2007)
FC Cugir - Metalul Aiud
Muresul Oarda - Energia Sasciori
Cuprirom Abrud - Soimii Ciumbrud
Viitorul Sintimbru - Real Alba Iulia
Viitorul Unirea - Recolta Galda
Olimpia Aiud - CIL Blaj
Rapid CFR Teius - Ariesul Cimpeni
Etapa a II-a (9 septembrie 2007)
Metalul Aiud - Ariesul Cimpeni
CIL Blaj - Rapid CFR Teius
Recolta Galda - Olimpia Aiud
Real Alba Iulia - Viitorul Unirea
Soimii Ciumbrud - Viitorul Sintimbru
Energia Sasciori - Cuprirom Abrud
FC Cugir - Muresul Oarda
Etapa a III-a (16 septembrie 2007)
Muresul Oarda - Metalul Aiud
Viitorul Sintimbru - Energia Sasciori
Cuprirom Abrud - FC Cugir
Viitorul Unirea - Soimii Ciumbrud
Olimpia Aiud - Real Alba Iulia
Rapid Teius - Recolta Galda
Ariesul Cimpeni - CIL Blaj
Etapa a IV-a (23 septembrie 2007)
Metalul Aiud - CIL Blaj
Recolta Galda - Ariesul Cimpeni
Real Alba Iulia - Rapid Teius
Soimii Ciumbrud - Olimpia Aiud
Energia Sasciori - Viitorul Unirea
FC Cugir - Viitorul Sintimbru
Muresul Oarda - Cuprirom Abrud
Etapa a V-a (30 septembrie 2007)
Cuprirom Abrud - Metalul Aiud
Viitorul Sintimbru - Muresul Oarda
Viitorul Unirea - FC Cugir
Olimpia Aiud - Energia Sasciori
Rapid Teius - Soimii Ciumbrud
Ariesul Cimpeni - Real Alba Iulia
CIL Blaj - Recolta Galda
Etapa a VI-a (7 octombrie 2007)
Metalul Aiud - Recolta Galda
Real Alba Iulia - CIL Blaj
SoimiiCiumbrud - Ariesul Cimpeni
Energia Sasciori - Rapid Teius
FC Cugir - Olimpia Aiud
Muresul Oarda - Viitorul Unirea
Cuprirom Abrud - Viitorul Sintimbru
Etapa a VII-a (14 octombrie 2007)
Viitorul Sintimbru - Metalul Aiud
Viitorul Unirea - Cuprirom Abrud
Olimpia Aiud - Muresul Oarda
Rapid Teius - FC Cugir
Ariesul Cimpeni - Energia Sasciori
CIL Blaj - Soimii Ciumbrud
Recolta Galda - Real Alba Iulia
Etapa a VIII-a (21 octombrie 2007)
Metalul Aiud - Real Alba Iulia
Soimii Ciumbrud - Recolta Galda
Energia Sasciori - CIL Blaj
FC Cugir - Ariesul Cimpeni
Muresul Oarda - Rapid Teius
Cuprirom Abrud - Olimpia Aiud
Viitorul Sintimbru - Viitorul Unirea
Etapa a IX-a (28 octombrie 2007)
Viitorul Unirea - Metalul Aiud
Olimpia Aiud - Viitorul Sintimbru
Rapid Teius - Cuprirom Abrud
Ariesul Cimpeni - Muresul Oarda
CIL Blaj - FC Cugir
Recolta Galda - Energia Sasciori
Real Alba Iulia - Soimii Ciumbrud
Etapa a X-a (4 noiembrie 2007)
Metalul Aiud - Soimii Ciumbrud
Energia Sasciori - Real Alba Iulia
FC Cugir - Recolta Galda
Muresul Oarda - CIL Blaj
Cuprirom Abrud - Ariesul Cimpeni
Viitorul Sintimbru - Rapid Teius
Viitorul Unirea - Olimpia Aiud
Etapa a XI-a (11 noiembrie 2007)
Olimpia Aiud - Metalul Aiud
Real Teius - Viitorul Unirea
Ariesul Cimpeni - Viitorul Sintimbru
CIL Blaj - Cuprirom Abrud
Recolta Galda - Muresul Oarda
Real Alba Iulia - FC Cugir
Soimii Ciumbrud - Energia Sasciori
Etapa a XII-a (18 noiembrie 2007)
Metalul Aiud - Energia Sasciori
FC Cugir - Soimii Ciumbrud
Muresul Oarda - Real Alba Iulia
Cuprirom Abrud - Recolta Galda
Viitorul Sintimbru - CIL Blaj
Viitorul Unirea - Ariesul Cimpeni
Olimpia Aiud - Rapid Teius
Etapa a XIII-a (25 noiembrie 2007)
Rapid Teius - Metalul Aiud
Ariesul Cimpeni - Olimpia Aiud
CIL Blaj - Viitorul Unirea
Recolta Galda - Viitorul Sintimbru
Real Alba Iulia - Cuprirom Abrud
Soimii Ciumbrud - Muresul Oarda
Energia Sasciori - FC Cugir






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















223 vizualizari


Abonare la comentarii cu RSS

ESRI



Hotnews
Agenţii de ştiri

Siteul Hotnews.ro foloseste cookie-uri. Cookie-urile ne ajută să imbunatatim serviciile noastre. Mai multe detalii, aici.



powered by
developed by