Clotilde Armand, validată în funcția de primar al Sectorului 1: "Touche"

de I.H.     HotNews.ro
Joi, 15 octombrie 2020, 12:56 Actualitate | Politic


Clotilde Armand
Foto: Agerpres
​La capătul unui șir de acuzații privind fraudarea alegerilor din 27 septembrie, Judecătoria Sectorului 1 a validat, joi, mandatul pentru funcţia de primar al Sectorului 1 Bucureşti, obţinut de Clotilde Armand. Ea a postat pe Facebook decizia instanței, cu hashtag-ul #touche.
  • "Admite sesizarea formulată de Biroul Electoral de Circumscripţie nr. 1, Sector 1 Bucureşti. Validează mandatul pentru funcţia de Primar al Sectorului 1 Bucureşti, obţinut de Clotilde Marie Brigitte Armand, candidata Alianţei USR-PLUS. Dispune comunicarea prezentei încheieri de îndată Prefectului şi Secretarului General al Sectorului 1 Bucureşti, cel din urmă are obligaţia aducerii la cunoştinţă publică, prin afişarea încheierii, la sediul Primăriei Sectorului 1, în termen de cel mult 24 de ore de la comunicare”, este decizia Judecătoriei Sectorului 1 al Capitalei.
Decizia nu este definitivă, dar este executorie. Clotilde Armand a postat pe contul său Facebook decizia Judecătoriei cu hashtag-ul #touche.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















6178 vizualizari

  • -31 (39 voturi)    
    - (Joi, 15 octombrie 2020, 13:05)

    tomlin [utilizator]

    Camerele functioneaza, sa vedem si noi furaciunile toapei ? Casetele sa fie predate la A3.
    • +4 (12 voturi)    
      daca asta e tzoapa (Joi, 15 octombrie 2020, 14:24)

      @Dem [utilizator] i-a raspuns lui tomlin

      atunci Firea ce mai e?
  • +21 (27 voturi)    
    LIKE !!! (Joi, 15 octombrie 2020, 13:05)

    TheFreeOne [utilizator]

    .
  • -25 (41 voturi)    
    URA! (Joi, 15 octombrie 2020, 13:26)

    cucuveauamov [utilizator]

    sacul cu voturi a invins!
    • +8 (10 voturi)    
      Vrei sa zici a pierdut (Joi, 15 octombrie 2020, 13:53)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui cucuveauamov

      D-aia e investigat amicul tau de fraudare.
  • -21 (31 voturi)    
    si acu (Joi, 15 octombrie 2020, 13:29)

    costelo999 [utilizator]

    la treaba clocotilde ... tre sa multumesti alegatorii, ca daca nu peste 4 ani o sa tipi iar frauda ...
    • +4 (8 voturi)    
      Alegatorii sunt fraudati de 30 de ani (Joi, 15 octombrie 2020, 14:02)

      Withdrawal [utilizator] i-a raspuns lui costelo999

      si nimeni nu urla.

      Bravo ei ca tipa, are de ce sa tipe.

      Poate intr-o zu se desteapta si alegatorii fraudati din somnul ...
  • +17 (33 voturi)    
    GO GO CLOTILDE !!! (Joi, 15 octombrie 2020, 13:32)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    GO GO CLOTILDE !!!
    • +3 (11 voturi)    
      Allez, allez (Joi, 15 octombrie 2020, 13:55)

      Ephemeris [utilizator] i-a raspuns lui Dr.Mythnick

      mai potrivit pentru ea
    • +5 (11 voturi)    
      Allez, (Joi, 15 octombrie 2020, 14:33)

      Nonidem [utilizator] i-a raspuns lui Dr.Mythnick

      Allez,allez Clotilde!Suna mai familiar!
  • -6 (16 voturi)    
    Useristii cu rucsacuri au invins, (Joi, 15 octombrie 2020, 13:46)

    xrogo [utilizator]

    pesemne ca asta este noua clasa politica!
  • -4 (12 voturi)    
    - (Joi, 15 octombrie 2020, 13:48)

    tomlin [utilizator]

    munca cu sacul s-a terminat, acum urmeaza ce stie cel mai bine, munca cu gura !
    • +4 (10 voturi)    
      Mai citeste odata! (Joi, 15 octombrie 2020, 15:16)

      alibaba_zeul_meu [utilizator] i-a raspuns lui tomlin

      Articolul nu este despre Firea. Sa stii ca Firea nu mai este primar.
  • +4 (14 voturi)    
    Mai aveam putin (Joi, 15 octombrie 2020, 14:08)

    Ephemeris [utilizator]

    si ne apuca Craciunul cu noii primari nevalidati. Ia sa fi fost PZD-isti, sa vezi ce rapid erau validati, in secunda 2.