SONDAJ Ce credeți că urmărește Dragnea cu atacurile la adresa președintelui Iohannis?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Luni, 17 decembrie 2018, 11:32 Actualitate | Politic


Sondaj Dragnea Iohannis
Foto: Hotnews
În declarațiile sale de duminică, liderul PSD Liviu Dragnea a lansat noi atacuri la adresa președintelui Iohannis. L-a întrebat pe ministrul Justiției de ce nu e anchetat președintele și a cerut să fie depusă plângere pentru înaltă trădare împotriva șefului statului.

  • Sondaj HotNews.ro: Ce credeți că urmărește Dragnea cu aceste atacuri la adresa președintelui Iohannis?





Citeste mai multe despre   









Citeste pe MedLife.ro
Mituri despre colesterol










3997 vizualizari

  • +12 (14 voturi)    
    Dictatorul malefic,toxic,repetent,trădător, (Luni, 17 decembrie 2018, 11:37)

    Rescator [utilizator]

    bolșevic de rit stalinist și multiplu penal ,numitul
    paranoic Liv Jong Unu va culege,in curand ,ce a
    semănat.
  • +13 (15 voturi)    
    lipseste o varianta de raspuns (Luni, 17 decembrie 2018, 11:41)

    Fapte [utilizator]

    E turbat.
  • +10 (10 voturi)    
    Bleah (Luni, 17 decembrie 2018, 11:44)

    Ovidiu P [utilizator]

    Doreste sa-i stirbeasca din autoritate, sa-l reduca in ochii electoratului PSD, sa arate cat de tare e el si nu in ultimul rand sa-l intimideze
  • +9 (9 voturi)    
    dar (Luni, 17 decembrie 2018, 12:06)

    codrean [utilizator]

    ati omis sa puneti ghilimele necesare la "Statul Paralel "!
    • +3 (3 voturi)    
      Varianta este (Luni, 17 decembrie 2018, 13:06)

      comentatordiletant [utilizator] i-a raspuns lui codrean

      pentru cei care chiar cred în statul paralel. Deși presupun că procentul lor printre cititorii HN e insignifiant (asta făcând abstracție de iubitorii de ruble).
  • +7 (7 voturi)    
    E greu de spus (Luni, 17 decembrie 2018, 12:32)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Cetateanul infractor DracNea pare ca sufera de dementa, ca atare boala ii joaca feste. Hotii vad peste tot doar hoti, iar DracNea e unul dintre cei mai odiosi din câți cunosc.
  • +3 (3 voturi)    
    Dar este evident! (Luni, 17 decembrie 2018, 13:01)

    iliterat_b3-a5-8c-30-58-1f [utilizator]

    Iar opinia mea a fost confirmata si de altii, care au zis ca este doar o perdea de fum pentru amnistie!

    Desigur ca VREA sa isi elimine rivalul politica, dar stie bine ca nu are sanse de succes, este doar o diversiune ca sa treca mai usor OUG in favoarea penalilor!!!
  • +2 (2 voturi)    
    Dragnea își inventează dușmani personali. (Luni, 17 decembrie 2018, 17:39)

    asavreau [utilizator]

    Dragnea este incapabil să gândească politică națională coerentă în interesul românilor și de aceea inventează dușmani personali pe care îi atacă cu expresii suburbane,dovada lipsei de bun simț și a vocabularului necesar purtării unui dialog interuman civilizat.l