Întâlnire Dragnea - Dăncilă - Firea, înainte de recepția oferită de Klaus Iohannis cu prilejul Zilei Europei

de R.M.     HotNews.ro
Miercuri, 9 mai 2018, 13:12 Actualitate | Politic


Viorica Dancila si Liviu Dragnea
Foto: Agerpres/AP
Premierul Viorica Dăncilă și primarul Bucureștiului, Gabriela Firea, se află în biroului șefului Camerei Deputaților, Liviu Dragnea. La întâlnire au participat și membri ai Guvernului.

Întâlnirea are loc înainte ca cei trei să participe la Recepţia oferită de președintele Klaus Iohannis la Palatul Cotroceni, cu prilejul Zilei Europei.

Întâlnirea s-a încheiat în jurul orei 13:30.





















1939 vizualizari

  • +6 (6 voturi)    
    Asa ceva... (Miercuri, 9 mai 2018, 13:19)

    vio7 [utilizator]

    Cand esti ventriloc trebuie sa te pregatesti,sa piepteni marioneta pavian,sa-i ascuti limba lu' Gabitza-e treaba nene!
  • +4 (4 voturi)    
    astia mai pun ceva la cale... (Miercuri, 9 mai 2018, 13:23)

    ..13 [utilizator]

    Nu era mai bine daca JK nu il invita pe penal la sindrofie?

    evident ca este retorica intrebarea!
  • +6 (6 voturi)    
    Le-a dat lista cu raspunsuri (Miercuri, 9 mai 2018, 13:25)

    ciuma.rosie [utilizator]

    la cele 2 pupeze !
  • +4 (4 voturi)    
    a (Miercuri, 9 mai 2018, 13:36)

    adrian67 [utilizator]

    Au fost sa-si ia foile. :))))
  • +4 (4 voturi)    
    Pai normal sa se intalneste Dragnea cu catelele (Miercuri, 9 mai 2018, 13:39)

    Habermas [utilizator]

    lui, trebuie sa apara in mod civilizat cu animalele de companie cand iese in societate. Mai ales ca nu-s prea inteligente. Ma rog, una-i neconflictuala, dar cealalta e cam artagoasa. Trebuie sa le instruiasca, sa le perie, sa le lege cate o fundita roz in coada si sa le puna lesa.
  • +5 (5 voturi)    
    Normal ! (Miercuri, 9 mai 2018, 13:39)

    Susufler0 [utilizator]

    Trebuie sa le dea indicatii tovaraselor !

    Pe Vasilica trebuie sa o faca sa inteleaga ca nu poate lua la pachet, crochetele, mini pateurile si fursecurile asa cum face cand participa la mesele tovarasesti din campaniile electorale !

    Trebuie sa-i explice de asemeni ca la plecare apa plata si minerala pe care nu a putut sa le bea raman la fata locului, nu cum era la Videle cand le turnai in bidon !

    PS. In rest, nu sunt probleme : doamnele vor sta doar in grupuri organizate de partid. Fara intrusi !
    • +3 (3 voturi)    
      Pai asa e frumos:)) (Miercuri, 9 mai 2018, 13:54)

      vio7 [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      Penalii cu penalii si Klaus sa se joace la scara lui:)))
      • +3 (3 voturi)    
        Da', dar din chestia asta are de pierdut Romania ! (Miercuri, 9 mai 2018, 15:15)

        Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui vio7

        Mama, ce-mi place cum suna propozitia de mai sus ! ;)

        PS. Mi-o notez, ca s-o mai folosesc si altadata !