Dragnea, intrebat despre majorarea preturilor la combustibili: Astea sunt intrebari pe care trebuie sa le puneti Guvernului

de R.M.     HotNews.ro
Marţi, 19 septembrie 2017, 12:47 Actualitate | Politic


Presedintele PSD, Liviu Dragnea, a refuzat marti sa raspunda la o intrebare legata de majorarea preturilor la combustibili si alimente, trimitand ziaristii la Guvern.

Un jurnalist l-a intrebat, la Palatul Parlamentului, cum comenteaza majorarea preturilor la combustibili, dupa reintroducerea unei accize la benzina si motorina.

"Astea sunt intrebari pe care trebuie sa le puneti Guvernului Romaniei", a replicat Dragnea.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















823 vizualizari

  • +11 (11 voturi)    
    este perfect normal. (Marţi, 19 septembrie 2017, 13:38)

    Martinezu [utilizator]

    Cresterile de preturi nu erau in planul de guvernare.
    Ele sunt doar piedici puse de Soros si guvernul este doar cel care se lupta cu astfel de amenintari.
    Asa sa-i ajute Cel de Sus pe votantii lui Dragnea.!
  • +9 (9 voturi)    
    :-) (Marţi, 19 septembrie 2017, 13:39)

    Soljenitin [utilizator]

    Pai, nu zicea Dragnar ca el isi asuma responsabilitatea pentru guvernul psd? El sa raspunda, eventual in cadrul unui interogatoriu continuu de 72 de ore facut cu lampa in ochi. Ca sa ii vedem sinceritatea din privire, nu de alta.
  • +6 (6 voturi)    
    A aruncat matza la Tudose la poarta! (Marţi, 19 septembrie 2017, 13:40)

    vio7 [utilizator]

    Ia sa fi fost ceva de bine,de hahaiala sa vezi cum infoia mustata si se burica la jurnalisti! Pretul combustibilului?Mai avea un pic si zicea ca e vina lui Soros!!
  • +8 (8 voturi)    
    Dispret total fata de cetatean (Marţi, 19 septembrie 2017, 13:57)

    t_beriu [utilizator]

    Asta e din categoria "asa a vrut muschii mei, intrebati-i pe ei".
  • +4 (4 voturi)    
    Pe mine intrebati-ma cand promit majorari (Marţi, 19 septembrie 2017, 14:08)

    Susufler0 [utilizator]

    de pensii, salarii, alocatii, nu cand acestea nu se mai realizeaza. :))

    Atunci, trebuie sa raspunda guvernul pt ca din cauza de proasta comunicare cand eu am spus se majoreaza, ei au inteles ca se micsoreaza !

    PS. Ati priceput ? ;))
  • +4 (4 voturi)    
    Ia intreaba tu la Guvern, si apoi zi-ne si noua (Marţi, 19 septembrie 2017, 14:31)

    OviCti [utilizator]

    Sa auzim si ceva mai interesant de la tine, nu doar ca esti trist din orice motiv.
  • +4 (4 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Marţi, 19 septembrie 2017, 14:36)

    [anonim]

  • +5 (5 voturi)    
    asta e saptamana (Marţi, 19 septembrie 2017, 14:46)

    tropotaru [utilizator]

    n care Draqneea nu stie ce face guvernul

    Saptamana viitoare e cea in care stie ce face guvernul dar nu e de acord cu actiunile acestuia.

    In sfarsit, dupa inca o saptamana incepe perioada in care Draqneea controleaza guvernul din scoarţă-n scoarţă.

    Si tot asa, in functie de ...