VIDEO Catalin Predoiu, atac la Mircea Geoana: A primit niste firimituri de la Bobic si isi face campanie de independent

de Red. Stiri     HotNews.ro
Marţi, 10 iunie 2014, 10:42 Actualitate | Politic


Catalin Predoiu, candidatul desemnat al PDL la prezidentiale, l-a acuzat pe Mircea Geoana ca ar fi finantat de controversatul om de afaceri Costel Bobic pentru a-si face campanie electorala ca independent. Predoiu l-a atacat pe Geoana si pentru lipsa de rezistenta la batura, scriind intr-o postare pe Facebook ca "Geoana e invidios pentru ca e neputincios la bautura, isi da drumul inainte sa se deschida sampania".

Iata intreaga postare a lui Catalin Predoiu:

Mircea Geoana m-a compatimit la televizor, cumca am "baut palinca cu primarii in Ardeal", iar acum mi-a "luat fatza Iohannis".
Eu inteleg de aici patru lucruri: 1) Geoana a ramas asa cum l-a botezat Ion Iliescu; 2) Geoana e invidios pentru ca e neputincios la bautura, isi da drumul inainte sa se deschida sampania; 3) Geoana a primit niste firimituri de la Bobic si isi face campanie de independent; 4) Geoana l-ar dori contra-candidat pe Iohannis;. Cred si eu! Mircea Geoana, mai bine hai la mine consilier, ca tot cautai de munca acum vreun an, iti dau un salariu bun si te invat si cum sa bei.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















3790 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    ce mojic! (Marţi, 10 iunie 2014, 10:47)

    demaGOGU [utilizator]

    "isi da drumul inainte sa se deschida sampania"

    wtf?!?
    • 0 (0 voturi)    
      execrabil (Marţi, 10 iunie 2014, 11:50)

      GeorgeT [utilizator] i-a raspuns lui demaGOGU

      ce parere buna avem despre dl Catalin Predoiu, pe timpuri adica, se pare ca betia buterii ia mintile omului, nu prea rezista la bautura asta ...

      Sunt basist , votant PMP dar acest gen de "campanie electorala " descalifica personajul.
  • +3 (3 voturi)    
    Pleava politicii! (Marţi, 10 iunie 2014, 11:06)

    hotnewsfil [utilizator]

    Intr-o ierarhizare a secaturilor oportuniste din politica, Geoana si Dan Diaconescu se lupta,intre ei, pentru locul unu.
    Amandoi olteni, Diaconescu este smecher de Caracal, Geoana este Prostovan de Dabuleni.
  • +3 (3 voturi)    
    . (Marţi, 10 iunie 2014, 12:25)

    tirolez [utilizator]

    Predoiu parea mai educat. I-a spart cineva contul?
  • 0 (0 voturi)    
    Mircea Geoana, presedinte!!! (Marţi, 10 iunie 2014, 14:11)

    EvaStan [anonim]

    Mircea Geoana are intelepciunea si experienta de viata pentru a nu da curs replicilor venite din partea unor neaveniti care nu se mai pot tine singuri pe picioare si incearca prin orice mijloace sa loveasca in stanga si-n dreapta utilizand replici dure la adresa senatorului, bineinteles nefondate si lipsite de decenta!!!
    Catalin Predoiu considera ca adresandu-se astfel, castiga un procent de 0,01% din electorat.
    Total eronat!
    Eventual "domnul" Predoiu ar putea gasi un post de femeie de serviciu la Cotroceni, nicidecum de prezidentiabil asa cum se viseaza.
    Viseaza cu ochii inchisi... daca i-ar deschide, crunta ar fi realitatea!!! Rusine!!!
  • 0 (0 voturi)    
    100008276763050@facebook.com (Marţi, 10 iunie 2014, 14:11)

    EvelinStan [anonim]

    MIRCEA GEOANA PRESEDINTE !!!!
  • 0 (0 voturi)    
    hop (Marţi, 10 iunie 2014, 14:25)

    naenae [utilizator]

    Ce a dat-o nenea Predoiu in golanisme. E bine ca vedem si noi asta ca aveam alta parere despre el. Pe de alta parte omul la presiune se vede, bine ca a rabufnit sa vedem si noi cum gandeste el intern :)