LIVE TEXT Ora 13:00 Crin Antonescu sustine o conferinta de presa

de Alina Neagu     HotNews.ro
Vineri, 1 februarie 2013, 9:52 Actualitate | Politic


Presedintele Senatului, Crin Antonescu, sustine vineri, la ora 13:00, o conferinta de presa la sediul Senat, Salonul Alb, nivel P1, anunta Agerpres.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1733 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    Dis de dimineata! (Vineri, 1 februarie 2013, 9:57)

    Andor74 [utilizator]

    Si io care speram sa dorm mai mult azi....
    • +3 (3 voturi)    
      Doar pare dimineata (Vineri, 1 februarie 2013, 10:53)

      bogdan1477 [utilizator] i-a raspuns lui Andor74

      De fapt e la ora 1. O fi anuntat agerpres-ul aseara inainte de culcare.
  • +4 (4 voturi)    
    Asha dimineata?!? (Vineri, 1 februarie 2013, 10:03)

    bogdan1477 [utilizator]

    Aaaa e la ora 1. Ma speriasem....
  • +4 (4 voturi)    
    conferinta???? (Vineri, 1 februarie 2013, 11:10)

    tinel47 [utilizator]

    Oare ce o vrea sa mai spuna , ca si asa pina acum n-am inteles nimic ?!
    • +5 (5 voturi)    
      probabil , (Vineri, 1 februarie 2013, 11:47)

      mos ion roata [utilizator] i-a raspuns lui tinel47

      si-a pus ochelarii si a citit raportul Comisiei si e revoltat ca se vorbeste de 3 ministrii acuzati de coruptie si vrea sa faca rectificarea ca sunt numai 2 dar mai avem (USL) un parlamentar european invinuit de coruptie,5 parlamentari cu condamnari definitive si cine mai stie cati in faza de cercetare.Lucrurile trebuie sa fie clarificate.
  • +1 (1 vot)    
    nimicuri (Vineri, 1 februarie 2013, 12:58)

    13silvia [utilizator]

    Poate sa aiba si 10 conferinte de presa ca nu ma intereseaza minciunile si bataia de joc fata de poporul ROMAN A poate zice ca vrea felix sa candideze din nou.
    • -1 (1 vot)    
      avand in vedere (Vineri, 1 februarie 2013, 13:27)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui 13silvia

      ca ai intrat pe acest articol sa comentezi , pun pariu ca te intereseaza , si ca o sa urmaresti "conferinta" .
  • +1 (1 vot)    
    mda (Vineri, 1 februarie 2013, 13:02)

    SoulSearcher [utilizator]

    cu siguranta va incepe cu "UE-ul a gresittttttttt, avem numai 2 hoti dovediti, si ei ne zic de 3"

    deci nu conteaza ca au 2 hoti cu dosare, ci faptul ca UE-ul a gresit cifra :))))))))))
    • -1 (1 vot)    
      2 e diferit de 3 . (Vineri, 1 februarie 2013, 13:29)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui SoulSearcher

      in primul rand .

      daca marele CE a dat un raport MCV fara sa se documenteze bine , denota credibilitatea si corectitudinea acestui raport .

      daca din 3 sunt de fapt 2 , atunci ce mai e gresit in acest raport ?