VIDEO Sorina Pintea, filmată în timp ce cânta la un eveniment privat

de Alina Neagu     HotNews.ro
Joi, 3 octombrie 2019, 17:44 Magazin


Sorina Pintea
Foto: Captura video
Ministrul Sănătății, Sorina Pintea, a fost surprinsă cântând la un eveniment privat. Îmbrăcată în rochie de seară, Sorina Pintea a fredonat melodia "Taina" a trupei Partaj. Filmarea cu ministrul Sănătății cântând a fost postată pe Facebook de președintele Pro România Buzău, Felix Rache.



Citeste mai multe despre   





Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.
















6342 vizualizari

  • +5 (11 voturi)    
    Pai sa ne lase atunci! (Joi, 3 octombrie 2019, 17:58)

    dandra [utilizator]

    Sorina, mai lasa tigarile ca vocea tradeaza acest viciu.

    In plus, nu ai talent dar mai bine te stiu la nunti nereusite decat la minister.

    Ai falsat prea mult la minister, mergi si pe scena, mama!
  • +1 (9 voturi)    
    Are voce! (Joi, 3 octombrie 2019, 18:13)

    simplex1 [utilizator]

    Are voce și stil de cantareata, prezenta scenica, degeaba încercați sa o denigrati.

    Citat:
    "Sorina Pintea, filmată în timp ce cânta la un eveniment privat"
  • +5 (11 voturi)    
    Lol (Joi, 3 octombrie 2019, 18:29)

    mitg [utilizator]

    Inca o dovada ca actualul guvern este un circ absolut.
  • +7 (11 voturi)    
    Daca era un eveniment caritabil (Joi, 3 octombrie 2019, 18:31)

    rov [utilizator]

    sau demisia lui dancila mai intelegeam...
  • +6 (6 voturi)    
    Niște poze de la Belina nu dați. (Joi, 3 octombrie 2019, 19:42)

    asavreau [utilizator]

    Cu Viorica,Carmen,Katy,Sorina,Olguța pe post de pipițe printre pipițe de profesie aduse să înveselească și probabil să le instruiască pe primele.
  • 0 (2 voturi)    
    ministra (Vineri, 4 octombrie 2019, 11:13)

    codrean [utilizator]

    E totusi un amestec de nepermis in viata personala a cuiva. Jalnic ! Politica ar trebui sa se opreasca acolo unde bunul simt o cere. Celor care-l au ...
  • +2 (2 voturi)    
    Dna Pintea (Vineri, 4 octombrie 2019, 12:57)

    naturalu [utilizator]

    Cinta frumos, iar la minister o recomanda vocea si talentul.