





Muncitorii pe care Romania i-a pierdut prin crasme. "Ar prefera sa ia 50 de lei sa stea decat 500 de lei sa munceasca"
Multi prefera sa traiasca doar din ajutorul social decat sa munceasca la camp, desi ar primi 150 de lei pentru o singura zi de munca, dublu fata de cat castiga un profesor.
"Unde sa muncesti cu ziua ca nu iti da nimeni. Sa muncesc la negru ca nu am inteles? In Romania nu se va indrepta niciodata nimic."
Intelept de la prima ora, acest domn recunoaste ca daca vrea sa-i mearga, isi incepe ziua in locul preferat de la birt. Ar vrea sa munceasca, sustine el, dar nu-i da nimeni de lucru. Romeo, colegul de pahar il aproba.
Citeste mai mult pe Stirile ProTV

Cum și-a petrecut Vlad Voiculescu ziua demiterii din funcția de ministru al Sănătății
Ziua demiterii lui Vlad Voiculescu. Ce le-a explicat Barna colegilor despre discuția cu premierul
Landerul InSight al NASA luptă pentru supraviețuire și va intra în hibernare de urgență
VIDEO Demonstrație cu un elicopter de atac la București. Elicopterul multirol pe care Airbus îl propune Armatei române: „E ca un briceag elvețian, bun la toate”