VIDEO De ce Vladimir Putin nu isi poate tine camasa pe el?

de G.T.     HotNews.ro
Joi, 20 august 2015, 10:20 Magazin

Vladimir Putin
Foto: Captura YouTube
Afisarea constanta a presedintelui rus Vladimir Putin in ipostaze care ii evidentiaza masculinitatea are un scop precis.

Fie ca este vorba despre cursele de masini, pilotarea unui avion, ori activitatea fizica in natura, asa cum putem vedea in videoclipul de mai jos, echipa de PR a presedintelui s-a gandit la strategia de imbunatatire a imaginii precare pe care a lasat-o Boris Yeltsin, si a planuit sa transmita prin astfel de imagini mesajul urmator: Vestul nu se poate compara cu forta afisata de Putin, scrie Newsy.com.





Citeste mai multe despre   



















12571 vizualizari
  • +19 (19 voturi)    
    Vestul nu se poate compara cu forta afisata de Put (Joi, 20 august 2015, 11:10)

    Cristi [anonim]

    Problema caghebistului pitic este ca nu a inteles ca forta Vestului nu sta in primul rand in muschi (are si asa ceva) ci in creier. O sa afla asta in cativa ani...
    • +2 (6 voturi)    
      x (Joi, 20 august 2015, 11:27)

      Yov [anonim] i-a raspuns lui Cristi

      sper sa nu afle, c-apoi vai de consecinte
    • +8 (8 voturi)    
      Daca ... (Joi, 20 august 2015, 12:31)

      Daniels22026 [utilizator] i-a raspuns lui Cristi

      Daca nu intuiesti de tanar forta culturii mari, rationale, nu mai ai nici o sansa sa afli pana la batranete. Doar despre viclenie afli.
  • +19 (19 voturi)    
    tipic rusesc (Joi, 20 august 2015, 11:25)

    Maica Reteza [utilizator]

    Mușchii mei minte nu are
  • +6 (6 voturi)    
    ok, dar unde sunt muschii? (Joi, 20 august 2015, 14:14)

    El [anonim]

    sau macar acolo un patratel pe abdomen? :D
  • +11 (11 voturi)    
    un golan complexat (Joi, 20 august 2015, 14:31)

    Razvan_M [utilizator]

    Ajuns sef peste una din cele mai puternice armate din lume. Si cu arme nucleare.
  • +3 (5 voturi)    
    Boris (Joi, 20 august 2015, 17:37)

    BennyBenois1 [anonim]

    Genial Boris asta :))))
  • +3 (3 voturi)    
    da (Joi, 20 august 2015, 21:43)

    verdeata [anonim]

    mentalitate de baiat de cartier; isi arata muschii pentru ca e complexat de piticismul lui, poate si de alte defecte mai intime. Sa mori de ras nu alta cand te gandesti ca unii sefi de state isi pun serios problema ca nu poti sti niciodata ce poate fi in capul individului asta. Pai,ce sa fie decat muschii mei, daca nu te pot pune cu botul pe labe o va face gasca mea care e mai tare decat a ta. Asa gandeste un derbedeu de cartier, nimic mai mult. Tocmai de asta este atat de periculos complexatul asta.
  • +2 (2 voturi)    
    tic-tac (Vineri, 21 august 2015, 0:25)

    revo [utilizator]

    Din acelasi motiv pentru care vedetele de peste 50 de ani pozeaza goale pentru diverse reviste. Sunt caraghioase asa fotoshopate de arata ca la 20 de ani, dar nu le mai pasa de nimic: timpul a trecut, au imbatranit dar ele inca se mai agata cu disperare de tinerete, chiar retusate vor sa arate ca inca mai vor si pot...
    Baiatul asta simplu, Putin, s-a trezit mai tarziu la viata si acum simte cum timpul ii scapa printre degete, ar vrea sa-l dea inapoi dar nu se mai poate, oricate neveste tinere si-ar lua, oricati copii ar turna, oricata avere ar avea si oricate camasi ar da jos de pe el.
    • +1 (1 vot)    
      ce rau esti! (Vineri, 21 august 2015, 11:44)

      hot news [utilizator] i-a raspuns lui revo

      Ai perfecta dreptate, dar ai deschis cutia Pandorei.
      Sa vezi ca or sa turbeze de furie mazetele, patton-ii si alti echidistanti ce sunt in solda tzarului de la Kremlin ...