HotNews.ro va ureaza un Craciun fericit si sarbatori frumoase alaturi de cei dragi!

de Redactia     HotNews.ro
Joi, 24 decembrie 2015, 18:56 Actualitate | Esenţial













[P] ​Accepta provocarea unui business fara hartii! E mai simplu decat crezi               

Activitatile noastre zilnice sunt din ce in ce mai orientate catre mediul electronic si online. Traim intr-un ritm care ne-a impus sa adoptam solutii eficiente si sigure pentru a plati facturi si taxe, a face cumparaturi, a verifica soldurile bancare, etc. Este o practica pe care am ales-o din dorinta de a simplifica lucrurile si pe care multi dintre noi ne dorim sa o regasim si in viata profesionala, unde cautam solutii pentru a depasi constrangerile de timp si spatiu atunci cand trebuie sa obtinem  o aprobare, sa  semnam rapid un contract sau sa accesam un document de la distanta.
2963 vizualizari
  • +14 (14 voturi)    
    Mulțumim! (Joi, 24 decembrie 2015, 19:02)

    comentatordiletant [utilizator]

    La fel și vouă!
    • +7 (7 voturi)    
      . (Joi, 24 decembrie 2015, 22:50)

      Andu101 [utilizator] i-a raspuns lui comentatordiletant

      Va fi o "sarbatoare a iernii" fericita doar atunci cand vom scapa de comunistii deghizati in straie noi post-decembriste. Pana atunci, mereu cu rusine ca nu urlam de durere in strada.
  • +16 (16 voturi)    
    multumim, (Joi, 24 decembrie 2015, 19:26)

    victor L [utilizator]

    la fel intregii redactii.
    (Pe cind "felicitari de sezon" ca la Bruxelles? glumesc.)
  • +13 (13 voturi)    
    Si eu va doresc (Joi, 24 decembrie 2015, 19:36)

    Mopsu [anonim]

    multa , multa sanatate si sa ma bucur in continuare de oportunitatea pe care o avem , de a ne spune parerile pe HOTNEWS, Craciun Fericit !
  • +11 (11 voturi)    
    <:) (Joi, 24 decembrie 2015, 19:40)

    ipolitic [utilizator]

    Va doresc si eu Sarbatori Fericite si La multi Ani, celor care au acum cateva ore de relax, si celor care au ramas pe baricade. Si va multumesc.
  • +11 (11 voturi)    
    Multumiri! (Joi, 24 decembrie 2015, 19:43)

    cinevatus [utilizator]

    Craciun fericit tuturor!
  • +10 (10 voturi)    
    sa dea Dumnezeu (Joi, 24 decembrie 2015, 19:45)

    anton [anonim]

    Dragul meu Hotnews,
    Te urmaresc de mai multe ori pe zi. Am incredere in informatiile tale, iubesc comentariile tale, sunt alaturi de activitatea ta,ma confund cu interpretarile tale. Iti doresc un Craciun fericit, un An Nou fecund, pace in lume,intelegere intre romani, rezultate deosebite, realizari pe masura.Imi doresc ca anul care vine sa caut tot atat de des comentariile tale, sa fiu mereu alaturi de tine, sa te iubesc tot atat de mult. La multi ani, iubite Hotnews.
  • +10 (10 voturi)    
    Multumesc ! (Joi, 24 decembrie 2015, 19:54)

    adrian88000 [utilizator]

    Un Craciun fericit tuturor !
  • +10 (10 voturi)    
    Sănătate și curaj ... (Joi, 24 decembrie 2015, 20:16)

    SHEAPA [utilizator]

    #hotnews Sărbători liniștite!
  • +11 (11 voturi)    
    Multumim ! (Joi, 24 decembrie 2015, 20:21)

    un domn [utilizator]

    Craciun fericit si pro sovieticilor, pro P$D ilor ( sa le vina Mintea la Loc)
  • +8 (8 voturi)    
    Multumim si dvs. la fel! (Joi, 24 decembrie 2015, 20:26)

    KostasP [utilizator]

    Craciun Fericit si un An Nou plin de bucurii si impliniri profesionale!
  • +10 (10 voturi)    
    multumesc (Joi, 24 decembrie 2015, 20:31)

    green [anonim]

    Craciun Fericit si voua, tuturor celor din redactia HN.
    Respect pentru munca si efortul vostru de zi cu zi.
  • +7 (7 voturi)    
    Craciun fericit! (Joi, 24 decembrie 2015, 20:51)

    Caligula [utilizator]

    Tuturor, si in special redactiei HN!

    Sa faceti mai departe lucrul bun pe care il faceti!
  • +7 (7 voturi)    
    Sarbatori fericite! (Joi, 24 decembrie 2015, 20:56)

    stift [anonim]

    Va multumim ca existati Hotnews.
  • +9 (9 voturi)    
    A VENIT DEJA TIMPUL SA NE FELICITAM "DE SEZON" ? (Joi, 24 decembrie 2015, 21:22)

    Susufler0 [utilizator]

    Atunci, multumesc din suflet pt urari ! La randul meu va doresc, tuturor celor care insemnati HotNews.ro, un Craciun fericit si imbelsugat !
  • +7 (7 voturi)    
    Multumim! (Joi, 24 decembrie 2015, 21:28)

    AKM [utilizator]

    Craciun fericit si voua.
  • +6 (6 voturi)    
    Craciun Fericit! (Joi, 24 decembrie 2015, 22:16)

    Clop [utilizator]

    Multumesc!

    Va doresc sa ne tineti mereu aproape asa cum numai redactia Hotnews stie! :)
  • +9 (9 voturi)    
    Multumesc! (Joi, 24 decembrie 2015, 22:28)

    amanda13 [utilizator]

    Craciun fericit si multe multumiri fiindca ma tineti informata aici departe. Va apreciez enorm pentru obiectivitate si va urez sa ramaneti la fel si de acum incolo. Sunteti printre cei mai buni, daca nu cei mai buni jurnalisti romani!

    p.s. un gand special domnului Mixich si domnului Pantazi ale caror articole le citesc cu fervoare.
  • +5 (5 voturi)    
    Sunteti cei mai buni! (Joi, 24 decembrie 2015, 22:32)

    Ciobanul Bucur [utilizator]

    D-aia va urmaresc zilnic iar acum va spun:
    La multi ani!
  • +5 (5 voturi)    
    Craciun Fericit si Sarbatori Fericite! (Joi, 24 decembrie 2015, 22:39)

    dedytel [utilizator]

    Multumim ca v-ati gandit si la noi, cititorii vostri si va uram si noi tuturor celor care scrieti, editati si postati pe acest site sa va dea Bunul Dumnezeu multa sanatate pentru ca restul vine de la sine!
    Si sa speram ca in anul ce vine sa postati numai stiri bune si foarte bune!
    Sarbatori Fericite si La multi ani cu sanatate!!!
  • +4 (4 voturi)    
    Craciun Fericit si voua , sa aveti cerneala (Vineri, 25 decembrie 2015, 0:08)

    mnicku [anonim]

    la tastatura si pentru anul ce vine.
  • +4 (4 voturi)    
    Asemenea! (Vineri, 25 decembrie 2015, 0:08)

    Dariela [utilizator]

    Craciun fericit!
  • +4 (4 voturi)    
    Craciun fericit! (Vineri, 25 decembrie 2015, 0:32)

    MirceaGeorgescu1 [anonim]

    Si voua la fel, si familiilor voastre!
  • +6 (6 voturi)    
    Multumesc dragilor (Vineri, 25 decembrie 2015, 4:49)

    Multzumache [anonim]

    Multumesc dragilor!
    Va dorim si noi un Craciun fericit, sanatate, bucurii, pace si liniste in suflet!
    Va mai dorim ca in anul ce vine sa reusiti sa dati mai putine 'minusuri' la cei care comenteaza diferit de directia pe care finantatorii site-ului au interes!
    Umanitatea are nevoie de bun simt si omul trebuie sa primeze inainte de orice interese. Asta e valabil si pentru domnii care rascolesc lumea cu razboi si negativitate. Aici se numara toti care arunca bombe si toti care fac crime indiferent cum ii numim, indiferent de culoare, religie, etc.
    OMUL trebuie pus in scara de valori si nu BANUL, nu alte valori FALSE. Lumea s-a saturat de mizerie.
    Deci, dragi redactori hotnews, va rugam sa puneti omul pe cat puteti de mult in fruntea scarii de valori pe care o aveti in redactie. Va multumim anticipat.
  • +7 (7 voturi)    
    ... (Vineri, 25 decembrie 2015, 6:49)

    Flavius [anonim]

    Sarbatori fericite si tie , redactie Hotnews !
    Indraznesc sa cred ca reprezentam impreuna cel mai inteligent si puternic binom din presa romaneasca , voi jurnalistii si noi cititorii loiali .
  • +5 (5 voturi)    
    CRACIUN (Vineri, 25 decembrie 2015, 8:26)

    Rodica [anonim]

    Multumesc frumos!
  • +5 (5 voturi)    
    CRACIUN FERICIT (Vineri, 25 decembrie 2015, 12:02)

    ion [anonim]

    Multumesc Hotnews pentru urarile de CRACIUN. Ma bucur ca pastrati romanismul, crestinismul nostru si nu ati transmis urari de sezon (asta, cu urarile de sezon sau cum le-a zis CE, este cea mai dureroasa stire pe care am auzit-o zilele acestea. Doamne Fereste ! ) ion
  • +5 (5 voturi)    
    CRACIUN FERICIT ! (Vineri, 25 decembrie 2015, 12:25)

    LegatusAugusti [utilizator]

    Craciun fericit HotNews !
    Craciun fericit Romania !
    Craciun fericit tuturor romanilor !
  • +5 (5 voturi)    
    Craciun Fericit! (Vineri, 25 decembrie 2015, 12:26)

    nahir [utilizator]

    Sa va dea Dumnezeu sanatate si implinirea tuturor dorintelor.
    La multi ani!!!
  • +1 (7 voturi)    
    HN, să-ţi aducă moşul (Vineri, 25 decembrie 2015, 13:35)

    .. [anonim]

    diacritice, gramatică impecabilă şi discernământ între ştiri bune şi ştiri de dragul ratingului.
  • +3 (3 voturi)    
    Craciun fericit! (Vineri, 25 decembrie 2015, 14:30)

    Craciun fericit! [anonim]

    Este Crăciun! Este divin!

    Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara ?

    Ho Ho, ati vazut un ren maro? Sau un spiridus in bleu?

    S-aveti Mos gustos, si un An Nou de invidiat, Sanatate, La Multi Ani!
    Ps: …Ni se trage de la vin ...
  • +5 (5 voturi)    
    Felicitare (Vineri, 25 decembrie 2015, 17:49)

    Ariton Liliana [anonim]

    Craciun binecuvantat tuturor celor care formeaza Hotnews.ro!
  • +4 (4 voturi)    
    dA (Vineri, 25 decembrie 2015, 21:18)

    Babilou [utilizator]

    Craciun fericit si La multi Ani pentru 2016 si sa ne traiesti la multi ani !
    Si bineinteles sa cresteti in rank la Alexa: 22 in Ro si 5441 in lume.
  • +1 (1 vot)    
    sa traiti si pe aceasta cale! (Sâmbătă, 26 decembrie 2015, 4:59)

    Conservator [utilizator]

    11 septembrie 2001. Germania, Murnau am Staffelsee. Stateam la calculator, lucram la site-ul firmei, cind, la un moment dat, colegii, foarte surescitati, au iesit din birou. L-am intrebat pe seful meu ce se intimpla? Iar el mi-a raspuns: "ce, nu stii? E un atac in America!". Am fugit in hol, m-am uitat 5 minute la televizorul din hol apoi m-am intors in birou si l-am contactat pe Adu pe messenger: "ai vazut ce se intimpla in America?". Mi-a raspuns: "pai ce, tu abia acum ai aflat?". Eu: "pai de unde era sa aflu mai repede?". El: "a, pai nu stii? de pe 9am.ro. E cel mai rapid site de stiri!".
    De atunci va citesc. Si sper sa o fac inca 15 ani de acum incolo.
    La Multi Ani!
  • +2 (2 voturi)    
    Sărbători fericite! (Sâmbătă, 26 decembrie 2015, 11:04)

    the obvious [utilizator]

    Mulțumim ca exiști și avem de unde află niște informații destul de obiective. Ca tot a fost și Festivus zilele trecute vreau să reiterez faptul ca portalul pentru mobile arăta și funcționează înfiorător. Legarea da eroare, comentarii nu se pot pune, apare eroare ca informațiile sunt obligatorii cu toate ca sunt completate. Niciun portal serios în această perioadă nu mai folosește două aplicații în funcție de mobil sau desktop.
  • +3 (3 voturi)    
    Craciun Fericit! (Sâmbătă, 26 decembrie 2015, 18:23)

    boogiewoogie [utilizator]

    .
  • +4 (4 voturi)    
    sarbatori fericite! (Sâmbătă, 26 decembrie 2015, 18:29)

    ..13 [utilizator]

    Numai cu cititori prietenosi, insetati de stiri, care se hranesc cu cele mai fierbinti comunicate, si au timp sa guste pe indelete din toate si sa le faca pe toate!

    Audienta maxima!
    Anul Nou cu bucurii si impliniri!
  • +3 (3 voturi)    
    La multi ani! (Sâmbătă, 26 decembrie 2015, 20:54)

    prompt [utilizator]

    Am dat cate un plus tuturor celor care au apreciat si felicitat Hotnews si ma alatur urarilor adresate oamenilor care fac posibila existenta acestui site care ne tine la curent prompt cu cele mai proaspete stiri din toate domeniile, plus comentarii in general pline de...miez! La multi ani si tuturor utilizatorilor si anonimilor care posteaza comentarii, ceea ce inseamna ca Hotnews este in continua crestere de audienta.
  • +2 (2 voturi)    
    Multumim (Sâmbătă, 26 decembrie 2015, 22:36)

    Vlad [anonim]

    Sa fiti la fel de obiectivi in stiri si la anul !