Liderii USL, reuniti in sedinta. Victor Ponta va face declaratii la finalul intalnirii

de Alina Neagu     HotNews.ro
Luni, 30 iulie 2012, 11:12 Actualitate | Politic


Liderii USL s-au reunit in sedinta luni inainte de pranz, pentru discutii pe tema referendumului de duminica. Premierul Victor Ponta va face declaratii la finalul sedintei.

Vom reveni cu amanunte.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















5538 vizualizari

  • +1 (3 voturi)    
    Dragnea presedinte PSD (Luni, 30 iulie 2012, 11:16)

    _Un stelist_ [utilizator]

    si alt pacalici la PNL in locul lui Antonescu?!?
  • +1 (3 voturi)    
    demisia ? (Luni, 30 iulie 2012, 11:19)

    Captain Obvious [utilizator]

    asta vrei sa anunti ?
  • +5 (7 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Luni, 30 iulie 2012, 11:19)

    [anonim]

  • +3 (5 voturi)    
    pai, (Luni, 30 iulie 2012, 11:20)

    Cezy [utilizator]

    poate hotarasc si cine plateste decontul de 21 mil. Euro, intr-o tara care avea nevoie de irigatii, nu de referendum!!! Cat despre demisii, nici vorba, ca tara asta are inca nevoie de fericitori(sic!)
  • +2 (4 voturi)    
    Sper... (Luni, 30 iulie 2012, 11:20)

    Brezel [utilizator]

    ca acum Basescu este fericit! :)))))
  • +2 (4 voturi)    
    Oare isi da demisia? (Luni, 30 iulie 2012, 11:22)

    catelu [utilizator]

    Daca ar avea putin bun simt si-ar da demisia si ar pleca... da' nu stiu unde. Din avocatura cred ca il elimina pentru ca doctoratul era fals si deci admiterea in barou se revoca, iar din PSD il arunca "greii" care au stat ca hipopotamii sub apa in ultima luna.
    Neavand unde sa plece, eu cred ca ramane prim-ministru al guvernului USL.
  • +4 (6 voturi)    
    instigare (Luni, 30 iulie 2012, 11:31)

    costinescu [utilizator]

    voi va dati seama ca ce face ponta acum se numeste instigare? incearca sa instige impotriva maghiarilor care nu au votat, impotriva celor 10 milioane care nu au votat.... asta instiga la razboi civil sau doar mi se pare mie? o dau inainte cu vointa a 8 milioane de romani... dar restul? de ei va doare in spate, tovarase procuror?
  • +3 (5 voturi)    
    se cearta ca chiorii (Luni, 30 iulie 2012, 11:50)

    _cetateanul_mentat_ [utilizator]

    ... pentru ca nu au reusit sa fure destul. Nu m-as mira ca Buratino sa apara cu ochiul vanat :D

    Oricum, papusarul sef ii va mazili pe cativa si/sau le va cere returnarea datoriilor...

    Oare cum le va sta: fara partid si fara case, ca fara onoare ii stim deja
  • +4 (6 voturi)    
    Demisia initiatorilor rusinii nationale !!!!!!!!!! (Luni, 30 iulie 2012, 12:28)

    Pindona [utilizator]

    Pentru a 2 a oara urmasii comunistilor nu pot demite Democratia din Romania , nu pot demite Justitia din Romania , nu pot demite Drepturile omului din Romania , nu pot demite bunul simt din Romania , nu pot demite o Romanie care se straduieste sa devina corecta si curata . Mai mult de 60 % dintre romanii cu drept de vot nu au vrut o Romanie comandata de Voiculescu si ce 2 catelusi , plagiatorul nesimtit si impostorul pokerist , nu au vrut sa cautioneze coalitia puscariabililor .
    Zgonea , Sova , plagiatorul nesimtit , , Dragnea , impostorul pokerist , asumati-va actiunile iresponsabile impotriva Romaniei .