FOTO Fiul lui Tudorel Toader a ațipit la volan și a intrat cu mașina într-un podeț

de Redactia     HotNews.ro
Marţi, 19 iunie 2018, 11:17 Actualitate | Esenţial


Accident rutier
Foto: cititor HotNews
Fiul lui Tudorel Toader a ajuns marţi dimineaţă la spital, după ce ar fi aţipit la volan şi maşina pe care o conducea a intrat într-un podeţ din judeţul Iaşi, scrie Mediafax.

Potrivit Poliţiei Iaşi, Andrei Toader, în vârstă de 21 de ani, conducea, în jurul orei 4.00, o maşină dinspre Răducăneni spre Iaşi, iar în localitatea Chicerea a pierdut controlul volanului, cel mai probabil din cauza oboselii.

Andrei Toader ar fi aţipit la volan, iar maşina pe care o conducea a intrat într-un podeţ. Atât Andrei Toader, cât şi tânăra alături de care era au fost duşi la spital, fără să fi suferit răni grave.

Reprezentanţii Poliţiei au precizat că tânărul nu băuse alcool. Surse locale spun că este vorba despre fiul lui Tudorel Toader.

UPDATE - Un cititor HotNews.ro ne-a transmis fotografii de la accident:






















11857 vizualizari

  • +38 (40 voturi)    
    Constatarea mea e ca ceL de Sus nu (Marţi, 19 iunie 2018, 11:34)

    scaraotchi [utilizator]

    loveste cu parul...!
    Probabil ca trebuie sa ne adaptam si noi la noile tehnologii...
    • +8 (8 voturi)    
      Shorosh A Cumparat Podetzul (Marţi, 19 iunie 2018, 17:55)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui scaraotchi

      Si Drumul sa ii faca belea familiei Tudorel Strungar Model
  • +18 (18 voturi)    
    karma, boss (Marţi, 19 iunie 2018, 11:37)

    igorashu [utilizator]

    E primul avertisment, cu suspendare.
    Urmatorul e cu viata.
  • +15 (15 voturi)    
    Statul Paralel (Marţi, 19 iunie 2018, 11:41)

    marian26 [utilizator]

    Statul paralel este de vina ,pentru ca a pus podetul acolo si Soros pentru ca l-a finantat.
  • +13 (13 voturi)    
    pana la urma (Marţi, 19 iunie 2018, 11:51)

    CRMS [utilizator]

    Blestemele te ajung din urma
  • +14 (14 voturi)    
    Avertisment (Marţi, 19 iunie 2018, 11:53)

    vasile-roaita [utilizator]

    Asa lucreaza karma. Platesti, ori tu, ori altcineva apropiat tie pentru lucrurile rele pe care le faci. Asta a fost doar un avertisment. daca mai continua asa o sa fie si mai nasol
  • +12 (14 voturi)    
    Macar e un lucru bun (Marţi, 19 iunie 2018, 11:55)

    BEDE [utilizator]

    Bine ca nu a lovit alta masina sau vreun pieton. Ca de se intampla asa, cu minunatul cod penal se putea aranja ca sa scape usor.
    Deh, astia sunt cei pe care I-a ales natia asta nenorocita, care ia de bun pe cine ii promite ca le va da de toate fara ca ei sa muncesca.
  • +12 (12 voturi)    
    mda... (Marţi, 19 iunie 2018, 11:56)

    liviu_ [utilizator]

    slugarel o sa demita podetu?!
  • +11 (11 voturi)    
    Pe dracu' (Marţi, 19 iunie 2018, 12:15)

    Encounter [utilizator]

    Veți vedea că i-a sărit podețul în față!
  • +11 (11 voturi)    
    Are volanul pe dreapta? (Marţi, 19 iunie 2018, 12:25)

    C.T. [utilizator]

    Are volanul pe dreapta, sau e poza intoarsa?
    • +9 (9 voturi)    
      Volan pe dreapta (Marţi, 19 iunie 2018, 14:01)

      Un-oarecare [utilizator] i-a raspuns lui C.T.

      Dupa cum se poate citi pe ambulanta, poza e corecta.
      La veniturile lui Tudorel, nu si-a permis sa-i cumpere o masina normala, fie si SH.
  • +7 (7 voturi)    
    Kharma... (Marţi, 19 iunie 2018, 12:28)

    cicci [utilizator]

    Kharma is a bitch!!!
  • +7 (7 voturi)    
    Doar atat? (Marţi, 19 iunie 2018, 12:31)

    Piersicel [utilizator]

    Dezamagitor..
  • +11 (11 voturi)    
    100% (Marţi, 19 iunie 2018, 12:35)

    UglyKidJoe [utilizator]

    a atipit, la 21 ani cu gagica in dreapta, sigur...
  • +9 (9 voturi)    
    E in familie (Marţi, 19 iunie 2018, 12:40)

    Vade Retro [utilizator]

    Tatal lui a ametit la volanul justitiei si a intrat cu ea in groapa cu hoti.
  • +6 (6 voturi)    
    Eh, un fleac (Marţi, 19 iunie 2018, 12:57)

    midufi [utilizator]

    acum, ca s-au "ajustat" legile justitiei.
    Il baga in palavrament tata-sau un an si-o zi si gata !
    Jos ciuma rosie !
  • +8 (8 voturi)    
    cine-a pus podetu'n drum... (Marţi, 19 iunie 2018, 12:59)

    revo [utilizator]

    Of, banuiesc ca podetul ala era peste vreo apa! Nu putea sa fie si el nitel mai incolo sau sa-l fi luat apa, sa vedem si noi un semn mai apasat de la Dumnezeu?
  • +9 (9 voturi)    
    Daca i se face dosar penal (Marţi, 19 iunie 2018, 13:47)

    Martinezu [utilizator]

    Are un calificativ in plus pentru lista de parlamentare.
  • +4 (4 voturi)    
    Credeți că... (Marţi, 19 iunie 2018, 15:43)

    modream [utilizator]

    ...e ușor să cari banii cu sacii ? Na belea...
  • +1 (1 vot)    
    Aschia nu sare departe de ... pod (Marţi, 19 iunie 2018, 18:19)

    Dan1492 [utilizator]

    Cine te-a facut pe tine ....TUDORELE nene ...
  • +3 (3 voturi)    
    Nu avea alcool.... (Marţi, 19 iunie 2018, 20:19)

    mircea_cjn [utilizator]

    ...nu avea, nuuuu, la 4 dimineata venea cu gagica de la chef si nuuu, nu avea alcool, nuuu !
    A facut nani la volan, da, da. Si a fost dus la neurochirurgie sa nu fie probleme....
    Da' la IML l-au dus? Aaa? Nu avea alcool, nuuu...