Profesorul din Capitală acuzat că a agresat sexual o elevă de 9 ani a fost arestat preventiv

de N.O.     HotNews.ro
Sâmbătă, 31 martie 2018, 13:03 Actualitate | Esenţial


Profesor
Foto: Pixabay.com
Profesorul din Capitală, acuzat că a atins o elevă de 9 ani în zone intime, a fost arestat preventiv, sâmbătă, relatează News.ro. El este cercetat se poliţiştii Secţiei 13 pentru agresiune sexuală.

Poliţia Capitalei a anunţat, vineri seară, că în urma audierilor şi a altor activităţi procedurale, profesorul acuzat de un părinte că i-ar fi atins fiica în zonele intime a fost reţinut.

El are 40 de ani şi este cercetat pentru agresiune sexuală de către poliţiştii Secţiei 13 Poliţie, sub supravegherea Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 3. 

Dosarul a fost constituit după ce o persoană a reclamat, vineri, că fiica sa minoră a fost atinsă în zonele intime de către un profesor de sport de la şcoala privată unde urmează cursurile primare.

Fetiţa agresată are 9 ani.

Potrivit Digi24, profesorul ar preda la Școala Spectrum Bucuresti.


Citeste mai multe despre   


















1245 vizualizari

  • -14 (14 voturi)    
    Doar 40 de ani... care e problema? (Sâmbătă, 31 martie 2018, 13:23)

    reiand [utilizator]

    El avea doar 40 de ani? Păi un anumit "profet", lider spiritual ai unei religii pe care unii o apără astăzi, perceput de adepții ei ca fiind "omul perfect", făcea sex cu o fată de 9 ani când el avea 52. Care e problema? Trebuie să acceptăm valorile și obiceiurile diferite, în numele diversității...
    • +8 (8 voturi)    
      ? (Sâmbătă, 31 martie 2018, 14:16)

      John12 [utilizator] i-a raspuns lui reiand

      Ce treaba are sula cu prefectura?Chiar nu poti sa te abtii sa-ti ataci "inamicii" in contexte care nu au nicio legatura?

      Ce ati patit mai fratilor, v-a luat internetul asta capacitatea de a gandi coerent? Musulmanii nostri sunt tatari si turci, vreo 20.000, preponderent in Dobrogea si traiam cu ei in pace de sute de ani. Cu ce te-au deranjat de bati campii in halu asta?
    • +3 (3 voturi)    
      Aberezi (Duminică, 1 aprilie 2018, 12:16)

      samy19 [utilizator] i-a raspuns lui reiand

      Nicaieri nu se pomeneste ca a facut sex cu o fata de 9 ani. La varsta aia s-a casatorit, relatia s-a consumat mai tarziu, asa era obiceiul in trecut in toate culturile, inclusiv in crestinism copiii erau casatoriti de mici, dar relatiile intime nu aveau loc decat dupa maturizarea sexuala.
  • +3 (3 voturi)    
    Mai era un prof de sport (Sâmbătă, 31 martie 2018, 14:30)

    Zmache a lu' Rastagan [utilizator]

    la mine la liceu care facea acelasi lucru acum 25 de ani. A ajuns senator.
    • +1 (1 vot)    
      ... (Sâmbătă, 31 martie 2018, 14:57)

      tirolez [utilizator] i-a raspuns lui Zmache a lu' Rastagan

      Nu ca ar fi mai putin grav, nici pe departe, dar aici vorbim de un copil de 9 ani.
    • +3 (3 voturi)    
      da numele (Sâmbătă, 31 martie 2018, 15:20)

      outside_the_wall [utilizator] i-a raspuns lui Zmache a lu' Rastagan

      ca sa se stie
      • +2 (2 voturi)    
        Macar Numele Partidului (Sâmbătă, 31 martie 2018, 15:34)

        un domn [utilizator] i-a raspuns lui outside_the_wall

        Desi ar fi O Singura Optiune
      • +2 (2 voturi)    
        Sa-l ia gaia, nu era la clasa mea. (Sâmbătă, 31 martie 2018, 16:41)

        Zmache a lu' Rastagan [utilizator] i-a raspuns lui outside_the_wall

        Nu mai stiu cum ii zicea. Parca pavalache (nu scriu nume de politicieni cu majuscule, ca nu merita). A dormit numa' un mandat. Si-a cazat ploadele de studiau la facultate intr-un apartament pe banii poporului. Nu cred c-a fost destul de destept sa fure prea mult. Da' cand era prof, fetele trebuia sa vina musai in pantaloni scurti. Ii sedeau in poala in fundul terenului de sport. Bine, ele acceptau ca erau in calduri, dar fara discernamant. El nu avea nici o scuza. Si avea doua fiice de vo 9-12 ani in vremea aia.
        Ca ma intreba unu' de partid, s-a perindat prin mai multe, deci e irelevant.