Bucuresti: Patru tineri au murit dupa ce au plonjat cu masina in Dambovita

de D.G.     HotNews.ro
Sâmbătă, 20 septembrie 2008, 12:15 Ultima ora


Patru tineri si-au pierdut viata in noaptea de vineri spre sambata dupa ce masina in care se aflau a plonjat in raul Dambovita.

Victimele aveau varste cuprinse intre 18 si 22 de ani. Cauza accidentului pare sa fie viteza excesiva, neadaptata la carosabilul umed, transmite Realitatea Tv.

Accidentul s-a petrecut cu putin timp inainte de miezul noptii, in dreptul statiei de metrou Semanatoarea, din Bucuresti.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1195 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    de morti! numai de bine (Sâmbătă, 20 septembrie 2008, 12:56)

    teribilism [anonim]

    de vina sa fi fost:-fitzele
    -teribilismul
    -vina parintilor
    -vina autoritatilor
    -inconstienta si imaturitate celor care nu mai sunt.
    nu as vrea sa fiu in pielea bietilor parinti.
    • 0 (0 voturi)    
      patru tineri (Sâmbătă, 20 septembrie 2008, 13:57)

      Gabriel [anonim] i-a raspuns lui teribilism

      De vina sunt autoritatile pentru ca, oricum, tinerii sunt relativ inconstienti. Sunt sigur ca, in aceste vremuri , este necesar ca toti conducatorii auto sa treaca de un sever examen psihologic. Este mult mai important decat cunoasterea regulilor de circulatie. Se poate demonstra ca sunt foarte multi soferi cu vechime mare si multa experienta care nu provoaca accidente, dar nu ar putea trece de "sala".
      Oricum, carnetul se poate lua si prin alte
      " metode"...
  • +1 (1 vot)    
    pacat (Sâmbătă, 20 septembrie 2008, 14:11)

    florin [anonim]

    E pacat ca au murit 4 oameni. Orice viata e sfanta...dar acum sunt 4 imbecili mai putin pe sosea. Noroc ca nu au luat si pe altii nevinovati dupa ei, cum se intampla de multe ori
    • 0 (0 voturi)    
      dezastru (Sâmbătă, 20 septembrie 2008, 23:10)

      anaconda [anonim] i-a raspuns lui florin

      florin , cum poti sa zici ca acum sunt 4 imbecili mai putin pe sosea ,, au muri 4 tineri ,, nu sti conditiile in care s-a petrecut acest accident ,, chiar daca au fost sau nu vinovati ,,
    • 0 (0 voturi)    
      esti pe afara (Duminică, 21 septembrie 2008, 0:59)

      alex [anonim] i-a raspuns lui florin

      soferul mi-a fost prieten... si tu vorbesti in punga si pe langa subiect, terminatule... molfaie in continuare limba dar in alte subiecte , pe care le stapanesti, daca exista asa ceva
      • 0 (0 voturi)    
        pacat mare (Luni, 22 septembrie 2008, 3:26)

        SandY [anonim] i-a raspuns lui alex

        pur si simplu nu pot sa cred k nu m-ai sunt . . .. . . . . . . . . . . . Vioara si Sorin au fost cei mai buni prieteni R . I . P .
  • 0 (0 voturi)    
    off!! mare pacat... (Luni, 22 septembrie 2008, 11:19)

    Tyna [anonim]

    Daca era vreun cunoscut printre tineri care au murit ati mai fi vorbit asa??.. au muti niste oameni..!
    Ar trebuie sa avem putin respect fata de ceilalti si de durerea familiilor lor.