Cum și-a petrecut Iohannis Crăciunul -VIDEO

de Redactia     HotNews.ro
Vineri, 25 decembrie 2020, 17:22 Actualitate | Politic


Screenshot
Foto: Hotnews
​​Klaus Iohannis a participat vineri dimineață la slujba de Crăciun, alături de soția sa, Carmen. Cei doi au venit la Biserica Sfânta Treime din Sibiu, purtând măștile sanitare.

La ieșirea din biserică, cuplul prezidențial a fost așteptat de câțiva simpatizanți, potrivit presei locale.

Iohannis le-a urat tuturor: „Crăciun Fericit! Să fiți sănătoși și bucuroși!“

Șeful statului își petrece sărbătorile acasă.









Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















12230 vizualizari

  • -10 (30 voturi)    
    ha (Vineri, 25 decembrie 2020, 17:25)

    Mazeta [utilizator]

    Fusta lui Carmen este mai scurtă decât masca.
    • -6 (18 voturi)    
      ha,ha,ha,... (Vineri, 25 decembrie 2020, 20:30)

      muscha mbanana [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      nu se lasa mai prejos, o imita pe nevasta lui macron ; si aia umbla cu ciolanele dezvelite si e destul de babeta !
    • +7 (19 voturi)    
      Precum si mintea ta (Vineri, 25 decembrie 2020, 21:00)

      Bogdan_100 [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Postac mujic nenorocit
    • +6 (16 voturi)    
      Te-ai desconspirat (Vineri, 25 decembrie 2020, 21:34)

      ipolitic [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Esti o baba comunista. Comentariul tau e o observatie tipic feminina. Barbatii nu se uita la masca.
  • -9 (19 voturi)    
    rusinos... (Vineri, 25 decembrie 2020, 20:25)

    muscha mbanana [utilizator]

    carmen are rochia scurta ca a nevestei lui macron , nu vrea sa se lase mai prejos , se da tinerica ! ca si frantuzoaica , oare nu se gandesc ca arata caraghios cu ciolanele alea !?
    • +3 (11 voturi)    
      Câtă mârlănie (Sâmbătă, 26 decembrie 2020, 9:12)

      fdaniel [utilizator] i-a raspuns lui muscha mbanana

      .
      • -5 (9 voturi)    
        Hmmm.... (Sâmbătă, 26 decembrie 2020, 11:54)

        muscha mbanana [utilizator] i-a raspuns lui fdaniel

        Marlanie , zici ?Pai ,atunci cand iohanis a zis ca :ori esti precaut ,ori esti PROST , tocmai prietenul lui , macron a luat-o peste bot ,infectandu-se si cand a zis ca de sarbatori vom avea morti pe masa , asta ce-a fost ???cine-i mai marlan , iubitorule de ipocrizie ??? .(si de iohanisi ) !
        • +1 (1 vot)    
          Mulțumesc (Sâmbătă, 26 decembrie 2020, 19:37)

          fdaniel [utilizator] i-a raspuns lui muscha mbanana

          Mulțumesc pentru confirmare!
          Trebuie într-adevăr să fii un fel special de neam prost ca să te iei de femeia omului pentru că Macron s-a îmbolnăvit de Covid ...
          Trăiesc cu speranța că în pofida bananei pe care o fluturi, în spatele pseudonimului se ascunde o femeie invidioasă pe Carmen, pentru că nu vreau să cred că un bărbat (adevărat) poate fi atât de mărunt....
  • 0 (2 voturi)    
    Intrebare pentru "oamenii noi" (Sâmbătă, 26 decembrie 2020, 19:58)

    VOX. [utilizator]

    Este domnul presedinte |ohannis pupator de moaste, sau nu?