Ponta, pe Facebook: Este timpul pentru familie, pentru prieteni adevarati, noi proiecte si noi provocari

de I.B.     HotNews.ro
Luni, 7 decembrie 2020, 1:17 Actualitate | Politic


Victor Ponta
Foto: Facebook
Victor Ponta, președintele Pro-România, un partid care pare să rămână în afara Parlamentului, a postat un scurt mesaj pe Facebook spunând ca ”este timpul pentru familie, pentru prieteni adevarati, noi proiecte si noi provocari”.

”Multumesc din suflet tuturor celor care mi-au fost alaturi in acest proiect. Acum este timpul pentru familie, pentru prieteni adevarati, noi proiecte si noi provocari ! Numai bine prietenilor - numai bine tuturor celorlalti! NEVER GIVE UP !”, a scris Ponta.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















12875 vizualizari

  • +36 (36 voturi)    
    Sugestie de "nou proiect" (Luni, 7 decembrie 2020, 1:26)

    marianmarian [utilizator]

    Ia-l pe Tariceanu si faceti o firma de tomberoane. E de ajuns sa produceti numai doua, dupa care sa va retrageti. In ele.
    • +1 (1 vot)    
      Puie Monta! (Luni, 7 decembrie 2020, 21:49)

      Beer-gummy-bear [utilizator] i-a raspuns lui marianmarian

      Ponta voia sa fure partidul PSDistilor, dar au aparut dezaxatii astia de HAUR si i-au furat lui procentele si practic, partidul! Macar pt asta putem rade indrumul spre haos!
  • +24 (24 voturi)    
    Sa-l salutati pe Tariceanu (Luni, 7 decembrie 2020, 1:33)

    Ord [utilizator]

    daca-l vedeti acolo sub prag.
    • +14 (16 voturi)    
      Mi se pare o chestie rara, demna de admiratie (Luni, 7 decembrie 2020, 2:29)

      imi_pasa_de_romania [utilizator] i-a raspuns lui Ord

      Pentru Tradiceanu cel putin. Sa ai 2 partide dizolvate sub prag. Daca nici asta nu ii arata cat de irelevant este, nu stiu ce ar putea sa o faca.

      Cat despre Ponta, ca si Base, trebuiau amandoi sa dispara de mult din politica.
  • -21 (23 voturi)    
    Nuuu (Luni, 7 decembrie 2020, 1:35)

    spirache [utilizator]

    Ponta e tânăr. Mi-ar părea rău sa dispară un asemenea personaj. In schimb, Tăriceanu, da ar fi frumos sa dea un mesaj de adio, sa nu ii mai vedem chipul.
  • +22 (22 voturi)    
    Proiectul unui nou " doctorat " ? (Luni, 7 decembrie 2020, 1:37)

    Plagarus [utilizator]

    Viprel Victor, un ratat profesional si politic !
  • +18 (18 voturi)    
    Care familie? Nu face coalitie de guvernare? (Luni, 7 decembrie 2020, 1:39)

    Leon_Magnificul [utilizator]

    Acum citeva ore se pregatea de negocieri pentru coalitia de guvernare.
  • -10 (26 voturi)    
    Ponta, inscrie-te in USR! (Luni, 7 decembrie 2020, 1:41)

    cenzuratul [utilizator]

    Ai fi surprins sa vezi cat de similari sunteti!
    • -9 (13 voturi)    
      da (Luni, 7 decembrie 2020, 2:35)

      tursen [utilizator] i-a raspuns lui cenzuratul

      corecta observatie. si daca ar intra acolo ar fi o sansa pt usr, sa i organizeze. vorbeam chiar azi cu un prieten si remarcam asta - si ca varsta si ca aspiratii ponta ar merge perfect in usr. probabil candva un psd reformat va fi fix usr ul si ponta, ca stanga frecventabila macar la vedere
      • +6 (6 voturi)    
        Glumiți? (Luni, 7 decembrie 2020, 6:43)

        nick24 [utilizator] i-a raspuns lui tursen

        Poate în haur!
  • +7 (15 voturi)    
    ia-l si pe basescu (Luni, 7 decembrie 2020, 1:45)

    mmmircea [utilizator]

    pe tariceanu si pe tolomac cu tine. Adios.
  • +20 (20 voturi)    
    Eh (Luni, 7 decembrie 2020, 1:55)

    Sofis [utilizator]

    La ce te asteptai din relatia cu Taricaenu si Ghita? Pana la urma ai scapat la mustata de Jilava. Pana acum.
  • +20 (24 voturi)    
    cale batuta in afara politicii (Luni, 7 decembrie 2020, 1:55)

    Je__ [utilizator]

    ne-ai costat enorm, si mult rau ne-ai facut cu impostura ta
  • +13 (13 voturi)    
    Ponta (Luni, 7 decembrie 2020, 2:36)

    vasile-roaita [utilizator]

    Nu ti-ar strica o vacanta de citiva ani la Jilava. Poate te intremezi acolo impreuna cu fosti prieteni de-ai tai si colegi de partid.
    • +4 (4 voturi)    
      Si cand ies (Luni, 7 decembrie 2020, 9:59)

      Alexa.99. [utilizator] i-a raspuns lui vasile-roaita

      de acolo, isi fac partid, iar romanii deja vor fi cazuti la nivelul la care sa-i voteze.
  • +15 (15 voturi)    
    da, pontache (Luni, 7 decembrie 2020, 3:17)

    revo [utilizator]

    Securitatea lu' tata socru a apreciat ca ti-ai atins limita de competenta, nu mai poti da nimic, nu mai esti util, te-a tras pe linie moarta, voturile tale au fost directionate in alta parte. A scos altceva la inaintare, cu sprijin direct de la Rasarit.
    Am un sentiment rau, cred ca vei fi expulzat si din Famiglia Sarbu.
    In fine, trebuie sa recunosc ca atata timp cat ai fost PM, asaltul asupra Justitiei nu a avut loc.
    • +3 (3 voturi)    
      Ultima fraza nu e tocmai (Luni, 7 decembrie 2020, 10:10)

      Kecske [utilizator] i-a raspuns lui revo

      corecta. Incercati sa va amintiti loviturile date de ordonantele guvernului ponta ordinii de drept. Cu astea a inceput guvernarea. Si s-au pus bazele actiunilor ulterioare ale lui dragnea si gasca (ciordache, nicolicea, serban nicolae (care-i numele, care-i prenumele), guraliva de cataniciu (mereu omisa din enumerare) etc.)
      • 0 (0 voturi)    
        efectiv nu-mi aduc aminte acum (Luni, 7 decembrie 2020, 11:20)

        revo [utilizator] i-a raspuns lui Kecske

        Sunt total dat peste cap, nu pot sa inteleg, nu pot sa accept.
  • +12 (12 voturi)    
    DNA (Luni, 7 decembrie 2020, 3:18)

    RazC82 [utilizator]

    Sa traducem in limbaj nepolitic. E timpul pentru:

    - familie - adica vizite conjugale in puscarie
    - prieteni - adica avocati buni
    - noi proiecte - cum sa scriu carti sa imi reduc ani
    - noi provocari - procesele pe care le va avea pentru fapte de coruptie

    La multi ani!
    • +5 (5 voturi)    
      singur la camera intima (Luni, 7 decembrie 2020, 5:38)

      Edmond_Nicolaus [utilizator] i-a raspuns lui RazC82

      Vizitele conjugale nu sunt chiar gratis. Trebuie sa cotizezi la seful puscariei, sa nu faci boroboate cu camarazii de celula etc. Altfel mergi singur la camera intima (precum Dragnea).
  • +14 (16 voturi)    
    Ce distractive erau televiziunile astea de stiri (Luni, 7 decembrie 2020, 3:23)

    Susufler0 [utilizator]

    care il tot laudau pe Pontache, ca-i om politic cu experienta, inteligent, bla-bla, bla-bla !

    Iar el era un cadavru politic umblator tot mai pestilential !
    • +3 (7 voturi)    
      Acum sa incerce alianta cu PMP (Luni, 7 decembrie 2020, 8:40)

      un domn [utilizator] i-a raspuns lui Susufler0

      Nimic ii separa, totul ii uneste !
      • +1 (1 vot)    
        O sa se umple culoarele Parlamentului (Luni, 7 decembrie 2020, 10:06)

        Susufler0 [utilizator] i-a raspuns lui un domn

        de atatia zombii politici ! :))
  • +9 (9 voturi)    
    sa ai grija (Luni, 7 decembrie 2020, 3:46)

    gopo2016 [utilizator]

    de familia mcdonalds, ai lasat-o acum multi ani sa te bagi in politica, ceea mai mare greseala, acolo nu te verifica nimeni la doctorate deveneai employee of the month , ce mai viata nenica
  • +6 (6 voturi)    
    niste (Luni, 7 decembrie 2020, 4:47)

    Contrache [utilizator]

    alegeri in care toti favoritii au infrant , dar un lucru e sigur: scarbosul cacaricean e in drum spre jilava.
  • +8 (8 voturi)    
    sub prag... (Luni, 7 decembrie 2020, 6:19)

    Ismail Paine de circ [utilizator]

    .. tu si motocicleanu, doo cadavre politice. la gunoi cu voi!
  • +6 (6 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Luni, 7 decembrie 2020, 7:12)

    [anonim]

  • +7 (7 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Luni, 7 decembrie 2020, 7:48)

    [anonim]

  • +5 (5 voturi)    
    Nu ati editat corect! (Luni, 7 decembrie 2020, 8:18)

    Mrrr [utilizator]

    “Famiglie”
  • 0 (0 voturi)