Dragnea (PSD): Nu suntem de acord cu alegeri anticipate. PSD vrea sa ramana la guvernare. George Maior e in SUA si nu intra in discutie pentru functia de premier

de Alina Neagu     HotNews.ro
Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:19 Actualitate | Politic


Liviu Dragnea
Foto: psd.ro
Liviu Dragnea, presedintele PSD, a declarat miercuri ca partidul nu este de acord cu propunerea PNL pentru alegeri anticipate. Dragnea a spus ca anticipatele ar aduce o perioada de instabilitate, in conditiile in care urmeaza adoptarea legii bugetului pentru 2016. Liderul PSD mai spune ca partidul sau doreste sa ramana la guvernare pentru a continua proiectele incepute. "Coalitia are majoritate in Parlament", a subliniat Dragnea. El a adaugat ca PSD urmeaza sa faca o propunere de premier care sa aiba sustinerea coalitiei, posibil un premier tehnocrat, fara a avansa insa vreun nume: "Vreau sa respect regulile constitutionale si regulile de bun simt. Nu pot sa il anunt pe presedintele Romaniei despre o propunere prin presa."

"George Maior e in SUA si nu intra in discutie pentru functia de premier"
, a precizat Dragnea, la insistentele jurnalistilor.

"Nu agream propunerea PNL de a se organiza alegeri anticipate. Ar insemna ca incepand de astazi, cateva luni de zile sa fie Guvern instabil, cu premier interimar, in conditiile in care vine legea bugetului. Presedintele cred ca ne va chema la Cotroceni intr-un termen rezonabil. Coalitia la aceasta ora este stabila. Vom face o propunere care sa ii dea garantia presesedintelui ca va avea sustinere politica in parlamenmt. Trebuie sa gestionam aceasta situatie cu foarte multa cumpatare si responsabilitate. Nu va spun un nume acum pentru ca vreau sa il propun presedintelui. In momentul in care vom stabili consultari la Cotroceni ne vom intruni si voi anunta care este propunerea PSD", a afirmat Liviu Dragnea.

"Cererea partidului si a mea este foarte clara: PSD doreste sa ramana in continuare la guvernare, pentru a duce mai departe proiectele incepute. Coalitia are majoritate in Parlament", a subliniat el.

"Strigatul din strada s-a referit si la demisiile unor oameni, strigatul din strada este de mult timp. Trebuie sa se creeze o noua generatie de lideri. Asta vom face noi la PSD, vom respecta aceste principii de la care nu ne abatem", a mai spus liderul PSD.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















.*.


15206 vizualizari

  • +25 (27 voturi)    
    Pe ei si pe mama lor! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:21)

    Matt Kenseth [anonim]

    Hai sa le aratam stabilitate!
    • +12 (12 voturi)    
      Dragnea (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:27)

      fanegr1ja [utilizator] i-a raspuns lui Matt Kenseth

      Nu a inteles nimic din ce se intampla in strada. Are impresia ca totul este ca inainte. Nu-si da seama ca o sa-i zburam pe toti si ca PSD sau PNL nu mai inseamna mare lucru.
  • +29 (29 voturi)    
    sigur ca nu vor! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:22)

    fit [utilizator]

    Pentru ca sigur vor pierde alegerile! In plus trebuie timp sa isi acopere matrapazlacurile!
    • +7 (7 voturi)    
      captain obvious (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:52)

      spy [utilizator] i-a raspuns lui fit

      "stim ca sintem pe locul 2 in sondaje si n-o sa mai avem majoritate dar nu ne intereseaza opinia prostimii, noi vrem sa ne agatam de scaunele noastre"
  • +28 (30 voturi)    
    Dragneo, venim dupa tine! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:24)

    UncleBob [utilizator]

    Cate nesimtire!!!

    Sa fi sigur ca anticipatele vor aduce o perioada de instabilitate!
    Asta ti-o promitem. O sa iti dam instabilitate pana te saturi!
    Oameni buni, nu ii lasati sa scape asa usor si sa ne fure alti 26 de ani din viata. Tot parlamentul trebuie sa demisioneze URGENT si organizate alegeri anticipate cu figuri noi, decente, lipsite de coruptie, conflicte de interese, etc.
    • +13 (13 voturi)    
      Acest domn (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:12)

      subcultura [utilizator] i-a raspuns lui UncleBob

      a fost ministrul dezvoltarii si adm publice pana de curand cand a demisionat din cauza condamnarii penale.

      Din atributiile acestui minister: "Ministerul Dezvoltării Regionale şi Administraţiei Publice realizează, după caz, împreună cu ministerele de resort, politica guvernamentală în următoarele domenii de activitate: ... disciplina în construcţii, amenajarea teritoriului, urbanism şi arhitectură, locuire, locuinţe, clădiri de locuit, reabilitarea termică a clădirilor, gestiune şi dezvoltare imobiliar-edilitară, lucrări publice, construcţii, cadastru și publicitate imobiliară, administraţie publică centrală şi locală ..."

      Deci matale te cateri pe cadavrele de la Colectiv??????
  • +26 (26 voturi)    
    nu ai inteles (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:24)

    keiser_soze [utilizator]

    nimic, se pare....sa clarific : NOI nu mai sintem de / in acord cu voi, nu am fost niciodata, e timpul sa dispareti. Acum e clar ?
  • +21 (21 voturi)    
    Intrebare (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:27)

    Mary [anonim]

    Cine esti tu sa spui ce vrei si ce nu vrei,strada decide? Coruptule!
  • +16 (16 voturi)    
    Comment sters de user (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:27)

    Hipius [anonim]

  • +8 (8 voturi)    
    coalitia (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:29)

    alex [anonim]

    e stabila. La fel si arsii de la Colectiv dar care mor pe capete. I-i doresc si coalitiei sa aiva aceeasi soarta. Eu unul nu o voi plange!
  • +19 (19 voturi)    
    vom vedea bai rozaliule. (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:29)

    transalpinarum [utilizator]

    in primul rand domnule Dragnea, poate ca te paste PUSCARIA cu EXECUTARE, ce zici de asta? in al doilea rand, ne vedem diseara in strada! si maine seara, si tot asa! Deci mare atentie cu propunerea de premier.
  • +16 (16 voturi)    
    Parlamentul (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:31)

    Martinezu [utilizator]

    Asta e stupul . Aici e roiul. Sper sa nu se uite asta. si sa nu ne oprim la Ponta si Oprea.
    Dragnea, Alinuta, Tariceanu, Zgonea, Nicolicea, trebuie sa dispara. Sa nu ii mai vedem! Sa nu mai auzim vreodata de ei.
    sa mearga la bulgari poate ii voteaza aia. Vorba unui coleg de-al lor.
  • +14 (14 voturi)    
    Majoritate? (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:38)

    Bibanski [utilizator]

    Daca Iohannis are un pic de tupeu, n-o sa mai aiba PSD-ul majoritate. Se dizolva frumos Parlamentul si se tin alegeri parlamentare, in conditiile in care PSD-ul nu conduce in poll-uri.

    Daca PSD-ul propune un PM tehnocrat insa, s-ar putea sa fie mai bine pt. toata lumea - oaresce stabilitate si suficient timp pana la alegerile de la anul sa apara cativa lideri viabli (care acum nu exista).

    E piatra de incercare pt. presedinte. Sa vedem ce face.
  • +12 (12 voturi)    
    Hai nu mai spune... (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:39)

    Andrei [anonim]

    Serios?
    Pai noi n-am zis bre ca sunteti toti o apa si un pamant? Pai tu chiar ne crezi prosti, chiar iti bati joc de noi?
    Ia pleaca si tu acasa!!!
  • +16 (16 voturi)    
    Normal (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:40)

    veduma [utilizator]

    Stie tot prostu' ca alegeri anticipate acum ar insemna sinucidere politica pentru PSD, UNPR si toata mafia lor.
    Personal nu dau doi bani nici pe PNL - sa ne aducem aminte de USL, de opozitia de forma care o fare acum in parlament, de aliante facute doar pentru putere.
    Sunteti toti o apa si-un pamant: niste mafioti - dar se apropie funia de par si veti sfarsi precum Ceausescu (daca aveti noroc) sau sub picioarele multimii (daca am eu noroc).
    • +14 (14 voturi)    
      sub picioarele multimii (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:07)

      kripton [utilizator] i-a raspuns lui veduma

      este varianta ideala.
      pt romania urmatorilor 50 ani.
    • +8 (8 voturi)    
      Alegeri anticipate, (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:54)

      vasile [anonim] i-a raspuns lui veduma

      este singura solutie viabila cu parlament unicameral cu 300 de membri,
  • +11 (11 voturi)    
    adica coalitia de smecherii e stabila (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:41)

    mnicku [anonim]

    si n-are probleme.

    Perfect, atunci luati-va de mina si plecati toti
  • +6 (8 voturi)    
    e clar ca vor urma anticipate (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:41)

    snowflake [utilizator]

    Probabil iohanis il va nominaliza de 2 ori pe predoiu.
  • +15 (15 voturi)    
    E clar... (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:42)

    Lucian P. [utilizator]

    Inca nu i-am trezit la realitate, trebuie sa iesim toata saptamana in strada. Incetul cu incetul o sa iasa din parlament sau o sa-i scoatem noi daca e nevoie.
  • +11 (11 voturi)    
    nu intindeti coarda (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:42)

    nesuferitu [utilizator]

    Dupa cum spuneam... daca tot incercati sa o ''aburiti'' si sa va agatati cu unghiile de putere s-ar putea sa va rupeti gaturile mai rau decat Oprea si Ponta. Nu ne testati limitele!
  • +13 (13 voturi)    
    Ambiție criminală. (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:42)

    mircea [anonim]

    Ce hoț,plagiator,miștocar și mincinos mai vrea să propună premier psd-ul?Câți morți sunt necesari să se înțeleagă că PSD,după ce a distrus economic,social,cultural și educațional România,a început să ne omoare,declarând cu impertinență că nu au nici-o responsabilitate.
  • +12 (12 voturi)    
    JOS PSD (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:42)

    Martinezu [utilizator]

    Auzi tu, reguli de bun simt la Dragnea...
    Pai nu voi l-ati emanat pe Iliescu, acuzat acum de crime ?nu voi l-ati emanat pe oprescu?Pe Vanghelie? Pe Mazare?
    TU vorbesti de bun simt?
    Bunul simt ne indeamna sa va cerem sa plecati !
    Jos cu voi!
    • +5 (5 voturi)    
      sa nu uitam de... (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:37)

      colt [anonim] i-a raspuns lui Martinezu

      incredibilul Ponta.
  • +9 (9 voturi)    
    Auzi motiv: (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:44)

    ion b [anonim]

    "George Maior e in SUA si nu intra in discutie pentru functia de premier".
    Probabil ca a auzit ca avioanele nu mai circula intre America si Europa!!
    Acuma nu ca l'as vrea pe Maior premier da' putea gasii o alta explicatie...
    Ce paparude de "oameni politici".
  • +12 (12 voturi)    
    PSD afara de la conducere (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:46)

    lia [anonim]

    Nu conteaza ce vrea PSD, nu PSD imi decide mie soarta si a ceor care au iesit in strada. Vrem ca PSD sa plece de tot. Nu mai acceptam hoti,lasisi mincinosi la conducere, nici macar in coalitii.
  • +8 (8 voturi)    
    maior era singurul care conta (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:46)

    kripton [utilizator]

    L-ati trimis in sua k sa-l scoateti din joc?
    pai chemati-l inapoi,doar nu vreti sa ni-l bagati pe escrocul de dragnea pe gat sub motiv ca maior e cu pluta pe conducta????
    • +3 (3 voturi)    
      Lol@Maior (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:29)

      Barosanu_nr1 [utilizator] i-a raspuns lui kripton

      Maior era prea apropiat de Ponta, așa că a fost ajutat să „promoveze” în lateral.
  • +10 (10 voturi)    
    Astia sunt ca gripa !!!! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:48)

    gigi [anonim]

    Nu exista medicament pentru ei. Nene Dragnea, te intelegem, este politican, dar poti sa faci politica la tine acasa. Gata, aici suntem noi acum, ce nu ti-e clar ?
    Hellooooooooooo, demisia, din toate functiile inclusive din cea de cetatean al acestei tari.
  • +10 (10 voturi)    
    O noua generatie de lideri (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:51)

    kko [anonim]

    votati in unanimitate, sa traiti tovarasu' dar nu, multumim !
  • +10 (10 voturi)    
    Un presedinte potrivit (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:52)

    scepticu [utilizator]

    cu partidul. Adica penal dovedit si condamnat.
  • +8 (8 voturi)    
    Solutie (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 14:59)

    Valentin [anonim]

    Nu ii pasa nimanui ce vrea PSD sau PNL sau orice alt partid manjit si plin de corupti cu gusa. Voi inca nu intelegeti! Romanii nu va mai vor. Si nu va mai vor de mult timp. Cred ca singura solutie viabila pentru Romania este un guvern in care sa punem oameni de elita ai Romaniei, adica profesori universitari, doctori, ingineri, economisti,etc Doar asa putem spune ca am invins sistemul asta imbolnavit si corupt. Si cred cu tarie ca oamenii vor iesi in strada pana vor obtine acest lucru. Deci nu va mai faceti voi din PSD si PNL si alte partide calcule. Pentru ca le faceti degeaba. Ajunge! Plecati!
  • +7 (7 voturi)    
    chiar ma gandeam... (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:02)

    liviu_ [utilizator]

    pentru ce naiba o sa mai iesim in strada (vb. aia oprea, ponta si piedone demisi) ...
    tin sa-i multumesc pe aceasta cale necromantului dragnea pentru ca ne-a dat un motiv clar!
  • +11 (11 voturi)    
    PSD vrea??? (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:09)

    Dorel [anonim]

    PSD vrea? PNL vrea? Sa faca bine sa nu mai "vrea" nimic. Ei sunt acolo pentru ca vrem noi, si cand nu ii mai vrem, sa faca bine sa-si ia talpasita. Ei sunt acolo sa ne slujeasca pe noi, ei sunt servitorii nostri, nu invers
  • +6 (6 voturi)    
    Stie cineva sah la PSD ?? (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:12)

    ana-pat [utilizator]

    Oamenii astia chiar nu inteleg nimic din ce se intimpla in jurul lor . Daca PSD-ul vrea sa ramina acum la guvernare , la viitoarele alegeri nu fac nici 10%. Au gestionat CATASTROFAL toate evenimentele din vara asta. Acum au prilejul sa plece capul si sa faca un pas in spate acuzind un oarecare Piedone. Daca ar sti vreunul sa joace sah ,acum este vremea unor sacrificii: de pioni ,de turn sau chiar de partida in ideea sa pastreze niste sanse pt meci. Si daca pina la urma vor pleca sa-l ia si Daniel cu ei,Face parte cin gasca.
  • +4 (4 voturi)    
    Sustinere (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:24)

    Kevi [utilizator]

    "El a adaugat ca PSD urmeaza sa faca o propunere de premier care sa aiba sustinerea coalitiei [...]"

    Nu s-a gandit ca ar fi bine ca propunerea aia de premier sa aiba sustinerea populatiei?
  • +5 (5 voturi)    
    Dragnea (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:26)

    alex [anonim]

    mucles!
    Voi nu mai puteti vrea nimic.
    Voi nu mai aveti voie sa vreti ceva.
    Eu cetateanul va desfac la toti contractele de munca si va dau afara!
    Plecati!
    Dizolvati parlamentul
    Aegeri anticipate.
    Daca nu..va belim de vii
  • +5 (5 voturi)    
    ANTICIPATELE! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:28)

    Geo7 [utilizator]

    Alegerile anticipate aduc stabilitate! Menținerea aceluiași sistem ne-a adus unde suntem! Dorim stabilitatea democrației autentice, legi simple, clare și aplicate. Instituții publice funcționale. Parlamentari care să reprezinte interesele tuturor românilor. Alegeri anticipate ACUM!
  • +4 (4 voturi)    
    No shit! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:28)

    Calin02 [utilizator]

    "Strigatul din strada s-a referit si la demisiile unor oameni".

    Dragneo, concentreaza-te si executa ce vei auzi la meetingul de diseara.
  • +3 (3 voturi)    
    Sunt batuti in cap (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:33)

    popic82 [anonim]

    Drag(ne)a Liviule...tu chiar nu inteleti ca nu ne intereseaza de ce crezi tu despre ramanerea la guvernare? Poporul va cere sa PLECATIII TOTI. Ai impresia ca cei din strada fac lobii pentru tine ma narodule. Deschide ochii si priveste care.i realitatea. Invercati sa intelegeti cat mai repede ca nu mai faceti parte din o putere..nici o guvernare.
  • +3 (3 voturi)    
    singura solutie, (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:37)

    vasile, [anonim]

    pentru premenirea clasei politice(vreti nu vreti trebuie sa conduca cineva tara) sunt alegirile anticipate cu parlament unicameral si maximum 300 de alesi, alte variante sunt paliative, care prelungesc starea conflictuala in tara, nu poti parlamentar, direct de pe canape si fara sa fi batut vre-un cui in viata ta,
    un apel catre cei neimplcati politic pina la acesta data, cca 45% din electorat, iesiti din carapace si intrati in lupta politica pentru a intra in rindul tarilor democratice, nu asa cum a fost pina acum cu o presa aservita, cu o televiziune nationala supusa presiunilor politice, ong-uri care sug bugetul statului, gen nevasta lui pivulescu in guvernul tariceanu si marele ploitician pirvulescu ne vorbea despre marele progres in cea mai negra perioada a tarii in timpul lui tariceanu carev a vindut si cheltuit si aerul, vreti o Romanie Democrata implicativa activ sa distrugem hidra comunista cum zicea activistul cu studii la Moscova si beneficiarul loviturii de stat din 1989 tov. ilici.....
  • +4 (4 voturi)    
    mi se pare si normal (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:39)

    ciubex [utilizator]

    cum sa renunte ei la ciolan.
    Dragnea asta si cu Tariceanu au declarat ca nu este o solutie alegerile anticipate.
    Apoi e si normal, ca nu ar mai avea de unde sa traga sforile dupa aia. Isi dau seama ca nu au nici o sansa acum si mai trag de timp cat pot sa mai stea la butoane si sa mai roada din ciolan, poate or sa mai dea si ceva mite electoratului fidel, printr-o pensie sau ajutor social.
    Niste hoti!
    Oricum, nici cu PNL-istii nu mi-e rusine, toti sunt dom'le niste hoti!
    Chiar si asa, solutia e in alegerile parlamentare anticipate si alegerea cator mai multi independenti sau tineri care sa mai schimbe de metehnele politicienilor nostri.
  • -1 (3 voturi)    
    In contra ton (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:44)

    Colt [anonim]

    stiu ca mai toti spun cu nu ne vindem tara, insa eu am mai multa incredere in politicienii din UE. Eu nu mai am incredere in nici un politician roman, nici chiar in Basescu.
    Intrebarea mea: Se poate sa avem un guvern condus de UE? As vrea sa avem un prim ministru al Olandei, un primar al Londrei, la noi nu vad decit ghiolbani.
  • +3 (3 voturi)    
    perdantii! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:53)

    george [anonim]

    Dragnea uita!
    Nu ai inteles nimic din miscarea de ieri.

    Ia-ti camarila si du-te! Lasa-ne! Vrem figuri noi, pentru a conduce acest popr de o frumusete si solidaritate inegalabile! Nu ne meritati! Ceausescu nu ar fi omorat copii, asa cum voi ati facut-o indirect prin nepasarea fata de acest popor!
  • +6 (6 voturi)    
    intrebare (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 15:55)

    Mihai [anonim]

    D-nule Dragnea, despre care proiecte vorbiti, ce vreti sa continuati? Cred ca anul acesta este primul din istorie in care avem mai putin km de autostrada decat anul anterior. La asa ceva va referiti?! Ma gandeam eu...
  • +4 (4 voturi)    
    "GRIJULIUL" SEF AL PSD-ULUI ! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 16:10)

    Susufler0 [utilizator]

    Din 1990 , de pe vremea FSN, comunistii si urmasii lor voiau LINISTE. Dragnea nu se dezminte ; si el vorbeste tot de liniste, sub forma "stabilitatii". Dragneo, pe STRADA ai intrebat-o ce isi doreste ?
  • +2 (2 voturi)    
    nu cumva... (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 16:16)

    anau [anonim]

    Te gandesti tu, nene Dragnea, ca tu ai fi cel mai potrivit sa preiei functia de prim ministru?
  • +3 (3 voturi)    
    Dragnea, (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 16:29)

    aniod [utilizator]

    Nu mai conteaza ce spui tu.
    Ati furat destul direct si indirect, prin numirile tuturor pilelor si rudelor in functii, in Romania si in strainatate.
  • +4 (4 voturi)    
    Saracu', e dus pe apa Teleormanului ! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 16:30)

    Krokus [anonim]

    Bai expiratilor, ascundeti-va cat mai aveti timp !
    Venim peste voi si va rupem capetele alea de politicienti corupti.
    Sa nu va mai vedem fetzele, ca va dam foc si o sa ardeti ca sobolanii in Parlamentul vostru de ca...t .
  • +3 (3 voturi)    
    da (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 17:53)

    george [anonim]

    Am ajuns cam târziu. Exact. N-ai iînțeles nimic. Nu vrem sa va mai vedem. Ce e greu de priceput ? AAlții nois sI nnepătat.
  • +3 (3 voturi)    
    Oh,da!! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 17:55)

    xolv [utilizator]

    Maior, papusierul din spatele triumviratului Ponta-Udrea-Ghita, demolatorul de guverne!!
  • +1 (1 vot)    
    DAR CE VREM NOI NU CONTEAZA ?!?!?! (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 20:13)

    Cetatean97513 [utilizator]

    Poate poporul nu vrea sa ramineti la guvernare bah hotilor.
    Poate vrem pe altii... tocmai aveti un exemplu care "a vrut" sa "ramina" prim ministru... nu i-a mers prea bine.
    Inca nu ati preiceput ca "agatatul" de scaun e ca si cum ti-ai dat foc la valiza???!!
  • +1 (1 vot)    
    ssdfhdsfksd@yahoo.com (Miercuri, 4 noiembrie 2015, 20:45)

    Bogdan [anonim]

    Mortii vostri de hoti, cu pretentii de lorzi... genocid cu alta fata, sa va vad pe toti morti!!! (vorba unui clasic in viata)
  • 0 (0 voturi)    
    calm (Vineri, 6 noiembrie 2015, 10:38)

    Legiune [anonim]

    Dragnea, nu te ai saturat de batjocorit acest popor???Prostule, nu observi ca timpul vostru a expirat??Fugi la grajd si apuca te de ranit la vaci....Eu personal iti sparg falca daca nu pleci de acolo, imputit ce esti, nesimtit praz oltenesc..Dispari in mortii matii.....