VIDEO Ion Iliescu a adormit in Parlament, in timpul discursului lui Klaus Iohannis

de I.R.     HotNews.ro
Luni, 22 decembrie 2014, 10:42 Actualitate | Politic

Ion Iliescu a adormit la discursul lui Klaus Iohannis
Foto: Captura stirileprotv.ro
Camerele de filmat l-au surprins pe presedintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, care adormise la doar 10 minute de la inceperea discursului sustinut de Klaus Iohannis duminica, la Parlament, potrivit stirileprotv.ro.

Iliescu, in varsta de 84 de ani, a luat parte, duminica, la ceremonia de depunere a juramantului de catre presedintele Klaus Iohannis.






















[P] Afla cum poti sa-ti imbunatatesti aerul din locuinta

Stiati ca umiditatea mare poate provoca probleme de respiratie si de adaptare la temperaturi mari?

11948 vizualizari

  • +16 (16 voturi)    
    /// (Luni, 22 decembrie 2014, 10:53)

    hmara [utilizator]

    Acesta este idolul batran al mazetelor si jijeilor.
    Un impaiat fara constiinta.
  • +12 (12 voturi)    
    Si Pampers-ul? (Luni, 22 decembrie 2014, 10:57)

    nano2k [utilizator]

    Avea Pampers-ul schimbat de-aia a putut dormi asa bine.
    Nu as râde de un om la etatea lui, dar de Ilici... oricand! La cat rau si-a batut joc de tara asta.
  • +11 (11 voturi)    
    sunteti rai (Luni, 22 decembrie 2014, 11:03)

    Encelade [utilizator]

    Dormea numai in aparenta. In adancuri, mintea lui faurea marile planuri care ne vor aduce civilizatia pe orbita celor mai inalte stele.
  • +14 (14 voturi)    
    somnul vesnic (Luni, 22 decembrie 2014, 11:08)

    HoriaBirau [anonim]

    De-ar fi adormit de tot.
    • +1 (1 vot)    
      exact la asta ma gandeam (Luni, 22 decembrie 2014, 17:31)

      was [utilizator] i-a raspuns lui HoriaBirau

      Poate asta vrea sa adoarma de tot in Parlament, odata si odata va adormii de tot pe acolo si nu se va mai trezi. Va fi scos in rigor mortis in pozitie de sezut, abia astept sa vad faza.
  • +2 (6 voturi)    
    Batranete haina grea (Luni, 22 decembrie 2014, 11:47)

    Mihai_Silas [utilizator]

    Acuma la varsta dansului nu-i de mirare, ce-i de-o varsta cu el de obicei isi petrec timpul dormind prin azile de batrani.
  • +8 (8 voturi)    
    nimic nou (Luni, 22 decembrie 2014, 11:48)

    DioDreamer [utilizator]

    asa a dormit si cand era presedinte in exercitiu si au halit lupii lui toata tara
  • +1 (1 vot)    
    Si de ce l-au trezit? (Luni, 22 decembrie 2014, 14:31)

    Vicentiu [utilizator]

    Ramaneau toti la priveghi!
  • +1 (1 vot)    
    Sa vedeti ce bine.... (Luni, 22 decembrie 2014, 16:20)

    gica43 [utilizator]

    ....va dormi la puscarie,unde o sa aiba si mai multa liniste !!
  • +1 (1 vot)    
    si care e problema? (Luni, 22 decembrie 2014, 20:13)

    Enofereus [utilizator]

    Marele Conducator Iubit nu facea la fel in timpul Congreselor?
  • +1 (1 vot)    
    Iliescu reprezintă (Luni, 22 decembrie 2014, 22:04)

    mr_mojo [utilizator]

    Rezultatul somnului rațiunii...el însuși un adormit.