Deputatul PNL Cosmin Enea a demisionat din partid si s-a inscris in PSD

de V.M.     HotNews.ro
Miercuri, 19 martie 2014, 14:43 Actualitate | Politic


Deputatul liberal de Dolj, vice-presedinte al filialei judetene, Cosmin Enea a anuntat, miercuri, intr-o conferinta de presa sustinuta la sediul PSD Dolj, ca a demisionat din PNL si s-a inscris in PSD, transmite Agerpres.

Alaturi de Enea s-a inscris in PSD si consilierul judetean Florin Stancu, iar 13 primari PNL din Dolj si alti cinci consilieri judeteni au declarat ca sustin in continuare proiectul USL la nivelul judetului Dolj.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.


















2058 vizualizari

  • +9 (9 voturi)    
    Nu stiu de ce nu ma mir ! (Miercuri, 19 martie 2014, 14:54)

    Niccck [utilizator]

    PNL-isti in Dolj ? Au existat asa ceva ?
    • +4 (4 voturi)    
      dar unde in rom... (Miercuri, 19 martie 2014, 15:49)

      exilatul [utilizator] i-a raspuns lui Niccck

      esxista PNL isti....exista doar PeNaL isti...si asta in toata rom...
  • +9 (9 voturi)    
    Corect! (Miercuri, 19 martie 2014, 15:12)

    GAVRILACHE [utilizator]

    Pai mi se pare corect : ce mi-e PNL, ce mi-e PSD!
  • +9 (9 voturi)    
    oameni.... (Miercuri, 19 martie 2014, 15:18)

    mos ion roata [utilizator]

    de mare caracter,foarte stabili si credinciosi partidului care i-a propulsat. Rusine!
    • +2 (4 voturi)    
      e nasol ca pleaca din partid (Miercuri, 19 martie 2014, 16:08)

      nellino [utilizator] i-a raspuns lui mos ion roata

      sau e nasol ca pleaca la un partid de la putere??

      atentie, ca e intrebare capacana!
      indiciu: pemepe
  • +9 (9 voturi)    
    Cui il lasati pe cacarau? (Miercuri, 19 martie 2014, 15:20)

    Barthales [utilizator]

    Tocmai acum cand face si el pe europeanul, prezidentiabilul. Are grija de justitie, incepe sa se preocupe de tarisoara dupa ce i-a dat in freza de i-a sarit basca.
    Fie-va mila. Are si repetentul un gand. Vrea sa fie presedinte. Si voi il tradati. Rusine!
    Astept cu nerabdare sa vina la rand escrocul plagiator!
  • +8 (12 voturi)    
    Sobolanii fug dupa ciolan (Miercuri, 19 martie 2014, 15:29)

    UnOarecare [utilizator]

    MA intreb cum poate cineva sa voteze PSD si acolitii lui, UNPR si PC cand e de notorietate publica ca ei au distrus tara asta
    • +4 (4 voturi)    
      Vezi ca ai uitat de PNL (Miercuri, 19 martie 2014, 15:33)

      Barthales [utilizator] i-a raspuns lui UnOarecare

      Noi nu-l uitam pe cacarau!
  • +5 (5 voturi)    
    E mai aromat prazul (Miercuri, 19 martie 2014, 16:13)

    soundtrack [utilizator]

    la psd???
    In curand opozitia nu va mai fi nici macar in strada, ci doar pe net!!
    "Dintr-acestia isi alege tara noastra astazi solii...''!
    Unguroi 'cu ceafa groasa', securisti 'cu nas subtire'...
    'Vezi colo pe uraciunea, fara suflet, fara cuget/ Cu privirea-mparosata si la falci umflat si buget?
    Negru, cocosat si lacom, un izvor de siretlicuri /La tovarasii sai spune veninoasele-i nimicuri...."
    • -3 (3 voturi)    
      plus (Joi, 20 martie 2014, 0:54)

      srpc [utilizator] i-a raspuns lui soundtrack

      pemepisti cu desagi Vuiton, pedelisti ce ling mana care-i bate, dar uniti in hotie si tupeu cu ceilalti "oameni politici"
  • 0 (0 voturi)    
    Ce jeguri de (Joi, 20 martie 2014, 9:46)

    Gabi M [utilizator]

    politicieni!Cum sa se duca la mafiotii PSD?!E plin de carne ciolanul?