Crin Antonescu se afla la Voronet, unde a ajuns cu un elicopter

de R.M.     HotNews.ro
Duminică, 5 mai 2013, 11:47 Actualitate | Politic


Presedintele Senatului, Crin Antonescu, se afla la Voronet, unde va ramane in noaptea de Inviere, potrivit unor surse locale citate de agentia Mediafax.

Crin Antonescu a ajuns la Voronet sambata dupa-amiaza, cu un elicopter al unei firme private, el cazandu-se la o pensiune din localitate, afirma surse locale.

Liderul PNL ar urma sa plece din localitate duminica.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4637 vizualizari

  • +6 (10 voturi)    
    Buna dimineata! (Duminică, 5 mai 2013, 11:52)

    justy [utilizator]

    Noaptea de Inviere a cam trecut...
  • +5 (11 voturi)    
    Requiescat en pace (Duminică, 5 mai 2013, 12:02)

    tudorr [utilizator]

    Banui ca s-a culcat devreme, n-a mai stat la slujba :)
  • +3 (13 voturi)    
    Sindromul girofarului la superlativ (Duminică, 5 mai 2013, 12:40)

    justin puscasu [utilizator]

    Sa te duci cu elicopterul in vacanta.
    Ma mir ca nu a aterizat direct la manastire intr-o sceneta despre Marele Aducator de Lumina.
    Nici Becali, colegul de partid, supranumit Razboinicul Luminii, n-a avut idei de astea.
    Nesimtire!
    • -1 (1 vot)    
      Cum ati vrea sa ajunga? (Duminică, 5 mai 2013, 17:44)

      Dianora [utilizator] i-a raspuns lui justin puscasu

      ..Bietul om n-are carnet de conducere... iar Fene nu-l lasa sa riste urcand in vreun tren (stie el de ce). Sigur, ar mai fi caruta din Povestea lenesului a lui Creanga, dar totusi e secolul XXI !
  • -8 (16 voturi)    
    Si ce daca a ajuns cu un elicopter? (Duminică, 5 mai 2013, 13:01)

    calinnegr [utilizator]

    Chiar merita sa fie titlu de stire? Cine va face si pe voi jurnalisti? Diplomele?
    • 0 (2 voturi)    
      tu? (Duminică, 5 mai 2013, 14:14)

      foarte-curios [utilizator] i-a raspuns lui calinnegr

      platesti tu si partea mea de cheltuiala? iti dau un cont bancar? sau a fost in interes de serviciu, ca sef al Senatului?
      • +1 (1 vot)    
        tu? (Luni, 6 mai 2013, 23:47)

        calinnegr [utilizator] i-a raspuns lui foarte-curios

        se pare ca nu a fost niciunde. oricum, sunt satul de presa de scandal. cat despre cheltuiala, stai linistit, nu dai tu mai multe dari la stat decat o fac eu, iti garantez.
    • 0 (2 voturi)    
      dar pe tine cine te face inteligent? (Duminică, 5 mai 2013, 14:39)

      gigel de luxembourg [utilizator] i-a raspuns lui calinnegr

      tabla inmultirii? nu ti se pare important sa stim ca seful senatului se duce cu elicopterul in vacante? nu ti se pare important sa stii ca oamenii politici primesc foloase necuvenite de la firme private? nimic nu e gratis pe lumea asta, in mod evident acea firma privata are sau va avea contracte cu statul. nu vrei sa stii ce anume invart presedintele, primul ministru, parlamentarii si membrii guvernului? ce anume vrei tu sa citesti in presa? ce operatii estetice si-a mai facut nushce fufa si ce cura de slabire a folosit alta?
    • +1 (3 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Duminică, 5 mai 2013, 14:56)

      [anonim] i-a raspuns lui calinnegr

    • +1 (3 voturi)    
      Comentariu sters de utilizator (Duminică, 5 mai 2013, 14:58)

      [anonim] i-a raspuns lui calinnegr

  • +2 (8 voturi)    
    Curios (Duminică, 5 mai 2013, 13:02)

    Cataleya [utilizator]

    Acum jumate de ora stareta de la manastire a infirmat aceasta stire spunand ca nu a fost si nu e nici urma de Antonescu pe la ea pe la manastire.
  • +8 (12 voturi)    
    presupun (Duminică, 5 mai 2013, 13:03)

    Snitzelvienez [utilizator]

    ca se crede deja presedintele tarii, ambitii mari daca deja se plimba cu helicopterul
    • 0 (2 voturi)    
      De elicopter este sigur.... (Duminică, 5 mai 2013, 13:53)

      ioil [utilizator] i-a raspuns lui Snitzelvienez

      Dar ca nu va fi niciodata presedintele tarii,santem siguri noi!
  • +4 (8 voturi)    
    si in china.... (Duminică, 5 mai 2013, 13:16)

    ignatzgoldstein [utilizator]

    ....a picat un sac de orez.
  • +1 (1 vot)    
    Ba este (Duminică, 5 mai 2013, 13:51)

    micul [utilizator]

    chiar acolo , urmand ca dupa amiaza sa I se citeasca Moliftele sf Vasile Cel Mare intru scoaterea dracilor prezidentiali din dumnealui !
  • +1 (1 vot)    
    Fratilor, (Duminică, 5 mai 2013, 17:06)

    micul [utilizator]

    de ce afisati postarile aleator ?
    Spuneam ca da , KK e la Voronet unde , in acest moment , i se citesc Moliftele sf Vasile Cel Mare intru a scoate dracii prezidentiali din-transul !
  • +2 (2 voturi)    
    minciuna basista (Duminică, 5 mai 2013, 20:44)

    barossu [utilizator]

    Nu a fost la Voronet.
  • +2 (2 voturi)    
    Nu am fost nici cu elicopterul, (Duminică, 5 mai 2013, 21:09)

    Kierke [utilizator]

    Nu am fost nici cu elicopterul, nici cu calul, nici cu trăsura, nici cu maşina nu am fost la Voroneţ. Eu în noaptea de Înviere am fost în Bucureşti, am petrecut-o acasă, iar azi în ziua de Paşte am fost până la Ploieşti la părinţii soţiei şi m-am întors. Sunt în Bucureşti", a declarat, dumincă, preşedintele Senatului.

    Surse locale declarau, sâmbătă, corespondentului MEDIAFAX că preşedintele Senatului, Crin Antonescu, s-ar fi aflat la Voroneţ, unde ar fi ajuns cu un elicopter.