Citește mai mult pe Edițiadedimineață.ro






Edițiadedimineață.ro: Dana Rogoz: "Pe legitimația mea, la PRO TV, scria STAR. Eram un copil, dar aveam serviciu"
Marţi, 8 decembrie 2020, 9:46 Actualitate | Esenţial
Dana Rogoz, idolul copiilor, Abramburica, nu mai e, în ciuda chipului adolescentin, deloc copil. Este o - dacă vreți - adolescentă cu doi copii. Cu toate astea, publicul își spune "dacă Abramburica are doi copii, atunci și eu am îmbătrânit". Acum, Dana Rogoz este mamă, actriță, blogger.
6706 vizualizari
Întâlniri on-line | #deladistanță

Se vor întoarce și studenții în amfiteatre din semestrul al doilea? Universitatea București: Cursuri online în continuare, cu mici excepții. UBB: Se conturează varianta hibrid
INTERVIU cu ambasadorul României la Berlin, Emil Hurezeanu: Prin trecut și „milionul de mesageri români din Germania, ne leagă de această țară și germani un extraordinar patrimoniu comun”
Kremlinul ripostează, după imensul succes online al anchetei lui Navalnîi despre "palatul lui Vladimir Putin" / Tinerii se mobilizează în special pe Tik Tok pentru protestele anunțate sâmbătă în întreaga Rusie
Cutia neagră a banilor publici. Secretariatul de Stat pentru Culte a alocat anul trecut o sumă record de 750.000 de lei Mănăstirii „Sf. Cuv. Parascheva", ctitorită de PF Daniel. Ani la rând Curtea de Conturi a constatat nereguli la SCC
Oamenii invizibili: Bolnavii cronici nu se pot programa la vaccinare din cauză că statul român nu a știut niciodată câți sunt / "Dacă ar exista registre de pacienți, ar dispărea toate serviciile și decontările fictive"
Top 10 articole cele mai ...
Ultimele articole din Actualitate | Esențial
Joi, 21 ianuarie 2021
Joi, 21 ianuarie 2021
Joi, 21 ianuarie 2021
Joi, 21 ianuarie 2021
Joi, 21 ianuarie 2021
Joi, 21 ianuarie 2021