Print
YM
E-mail
Mai mare|Mai mic

Digi24: Bătrână aflată în izolare, cercetată penal după ce a ieșit să ia alimente. A mâncat zile întregi doar zahăr, fără ca nimeni să o ajute

de Digi24     Digi24.ro
Marţi, 4 august 2020, 10:07 Actualitate | Esenţial


Politia romana
Foto: Digi 24
O femeie de 71 de ani, din Gorj, este cercetată penal sub acuzația de zădărnicirea combaterii bolilor. Polițiștii i-au deschis dosar penal după ce bătrâna a ieșit din casă ca să își cumpere de mâncare, în timp ce era în izolare.

Citește înteaga știre pe Digi 24.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4333 vizualizari

  • +3 (3 voturi)    
    E Romania, plecati cat mai puteti (Marţi, 4 august 2020, 10:14)

    emil bobu [utilizator]

    De ce ati vrea sa ramaneti aici, cu nebunii astia?
  • +7 (7 voturi)    
    si de ce ii fac ei dosar penal? (Marţi, 4 august 2020, 10:17)

    Roman_Cetatean [utilizator]

    si nu autoritatilor care au stat impasibile si trebuiau sa o ajute cu cele necesare, ca sa nu fie nevoita sa iasa din casa?! ce trebuia sa faca, sa moara de foame?
    Cand citesti stiri din astea, ti se ridica tensiunea instant, e de noaptea mintii, politistii aia niste tampiti, in loc sa ancheteze si sa faca dosar penal cui trebuia sa se implice, ii fac tot....victimei?!
    Asta e...Romania profunda...ce sa zic....lipsita de intelegere, empatie, implicare, plina de indolenti, analfabeti, incompetenti....
  • +7 (7 voturi)    
    bai dar chiar asa (Marţi, 4 august 2020, 10:19)

    cristi_an [utilizator]

    numai imbecili par a lucra in fotele statului...
    ce dracului e asa greu sa faci o fapta buna?!?! du-o acasa imedia si ajut-o sa care si cumparaturile.. eventual intreaba-o daca are nevoie de ceva in plus!!!
    ba, canalii mai sunteti!!!
    ..in gura de caini!!
  • +8 (8 voturi)    
    Si ala de la Gerota a scapat, nu? (Marţi, 4 august 2020, 10:22)

    Vinceroy [utilizator]

    Ce justitie am aparat in strada...
  • +3 (3 voturi)    
    :-( (Marţi, 4 august 2020, 10:42)

    Godzillagrrr [utilizator]

    Tara de rahat.

    Biata femeie.
  • +4 (4 voturi)    
    nu mai sintem un popor (Marţi, 4 august 2020, 10:49)

    CetateanulRoman [utilizator]

    doar o gloata care s-a nimerit sa fie aici in momentul asta. Nu avem dreptul la nimic, tot ce atingem facem praf. Moluste fara coloana vertebrala si fara creier - zilnic aducem argumente in favoarea acestei descrieri. Nu pare ca sintem urmasii celor descrisi in istorie ca au trait pe acest teritoriu.
  • +4 (4 voturi)    
    mda (Marţi, 4 august 2020, 10:50)

    Xorciser [utilizator]

    Jeguri de oameni- ma refer la vecinii batranei.