UPDATE Elena Udrea a născut o fetiță de trei kilograme: Copilul este complet sănătos / Ne-a luat prin surprindere

de N.O.     HotNews.ro
Joi, 20 septembrie 2018, 16:43 Actualitate | Esenţial


Elena Udrea (4)
Foto: Facebook
Elena Udrea a născut, joi, o fetiță, a anunțat pe Facebook  iubitul fostului ministru, Adrian Alexandrov. Potrivit acestuia, fata este sănătoasă și ”seamănă cu tata”. Potrivit proaspetei mămici, fetița este sănătoasă, cântărește trei kilograme și are 50 de centrimetri.

UPDATE: 
"Totul a fost pe repede înainte. Ne-a luat prin suprindere pe toți. S-a întâmplat totul în 5 ore. Nu am avut timp de emoții. Plus durerile de la nașterea naturală. Aproape nu înțelegeam că deja se născuse. Copilul e foarte bine, complet sănătos, avea deja peste 8 luni, cu aproape trei kilograme, 50 cm, este considerată un copil mare la vârsta lui. Eu sunt foarte bine. Nu am dormit, nu mi-e somn, sunt gata să plec acasă", a declarat, pentru MEDIAFAX, Elena Udrea.

”Astăzi ora 14:00, micuța Eva Maria s-a hotărăt să ne ia prin surprindere și a venit pe lume! Sunt un tătic fericit și avem o fetiță frumoasă și sănătoasă (se pare că seamană cu tati :) ).
Elena se simte bine, iar sarcina a decurs normal. O bucurie greu de descris în cuvinte.
Abia aștept să îmi țin fetița în brațe, și le doresc tuturor să aibă parte de astfel de momente fericite, pentru că un copil este o Binecuvântare!”, a scris pe Facebook Alexandrov.

În iunie, Elena Udrea a fost condamnată definitiv la şase ani de închisoare pentru luare de mită şi abuz în serviciu de către Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie, în dosarul Gala Bute. De asemenea, și Rudel Obreja a fost condamnat la cinci ani de închisoare. Elena Udrea se află în acest moment în Costa Rica. Un complet de cinci judecători de la Instanţa supremă a respins apelul declarat de Udrea şi de către ceilalţi inculpaţi, fiind menţinută sentinţa dată de instanţa de fond. De asemenea, instanţa a respins cererea depusă de Elena Udrea privind repunerea procesului pe rol.

În luna august, revista Viva! a realizat un pictorial cu Elena Udrea însărcinată în luna a șaptea

















6480 vizualizari

  • +24 (28 voturi)    
    Perfect! (Joi, 20 septembrie 2018, 16:48)

    nea_caisa [utilizator]

    Asteptam proaspata mamica sa vina sa-si ridice prima de nastere si trusoul si sa depuna dosarul pentru alocatie.
    • +9 (15 voturi)    
      La Multi Ani in puscarie (Joi, 20 septembrie 2018, 16:50)

      -PuieMSD- [utilizator] i-a raspuns lui nea_caisa

      Si sa-si sarbatoreasca majoratul tot acolo.
      • +5 (17 voturi)    
        ha, ha, ha (Joi, 20 septembrie 2018, 17:08)

        bancher [utilizator] i-a raspuns lui -PuieMSD-

        ce ma mai distrez. Mie nu mi-a placut niciodata de Elena Udrea, si am fost sincer, balacarind-o prin toate articolele in care se vorbea despre ea. Nu mai spun ce minusuri mi-au dat postacii platiti, cum scriam ceva de rau, cum luam minus.
        Unde sunt postacii acum? de ce nu apar comentarii pozitive, cum erau odata?? Unde sunt vremurile de acum cativa ani, in care cum scriai ceva de rau de Elena Udrea cum apareau 5 ,,binevoitori'' si iti dadeau minus.
        Unde e si seful ei, Marinarul, care si-a riscat cariera politica pentru cea mai cinstita femeie din Romania, si care a distrus PDL-ul de dragul ei? de ce nu apare pe post sa ii ureze sanatate, poate ii face si o vizita peste mari?
        Sic tranzit gloria mundi!!! Praf si pulbere sunt toate.
    • +6 (8 voturi)    
      Mda (Joi, 20 septembrie 2018, 22:13)

      Melinte [utilizator] i-a raspuns lui nea_caisa

      Ce sa faca si ea , din banii muncitorilor de rand traieste fara sa mai munceasca ea si inca 2 generatii de acum in colo.
    • +4 (4 voturi)    
      La ce trusou te referi? (Vineri, 21 septembrie 2018, 0:32)

      SmithJohn [utilizator] i-a raspuns lui nea_caisa

      Se da asa ceva la noi?
      • +1 (1 vot)    
        pentru Nuti?! (Vineri, 21 septembrie 2018, 13:53)

        nea_caisa [utilizator] i-a raspuns lui SmithJohn

        se da totul. daca nu exista, se face.
  • +14 (18 voturi)    
    ... (Joi, 20 septembrie 2018, 16:49)

    Vicentiu [utilizator]

    Aici sunt banii dvs!
  • +11 (15 voturi)    
    .... (Joi, 20 septembrie 2018, 16:53)

    sictireanu [utilizator]

    Parca avea cvatrupleti sau cvintupleti. Pe restul unde i-a lasat?
  • +4 (6 voturi)    
    .. (Joi, 20 septembrie 2018, 17:04)

    ak33 [utilizator]

    Eva a mâncat-o pe Maria si a rezultat Eva-Maria
    Unii mint chiar si cand e vb de copii lor. Oribil
  • +8 (12 voturi)    
    sunt curios... (Joi, 20 septembrie 2018, 17:42)

    exilatul [utilizator]

    daca escrocii de la putere din ro au facut toate demersurile necesare pt extradarea acestei condamnate , pt ca chiar daca nu exista un acord de extradare intre cele 2 tari exista alte tratate de care se pot servi ...ca si in cazul escrocului de mazare..
  • 0 (8 voturi)    
    Seamănă cu tata? (Joi, 20 septembrie 2018, 17:47)

    Kwisatz Haderach [utilizator]

    Are chelie, hăhăie și plânge des? Bine măcar că Udrea nu a făcut-o marinar...
  • -2 (10 voturi)    
    tatal (Joi, 20 septembrie 2018, 17:55)

    AndreiBCO [utilizator]

    e base?
  • -1 (9 voturi)    
    Nasol (Joi, 20 septembrie 2018, 18:19)

    Alexey1979 [utilizator]

    Dacă seamănă cu tati, inseamnă ca e cheală și se uită puțin șui?
  • -1 (9 voturi)    
    .. (Joi, 20 septembrie 2018, 18:20)

    mazgalici [utilizator]

    Basexu le-a dovenit contestatarilor lui ca inca mai poate :)))
  • +9 (9 voturi)    
    Pacat ca mamica ei, o va lasa o vreme singurica (Joi, 20 septembrie 2018, 18:52)

    KTerinca [utilizator]

    Vreo zece ani.
    Hai ca se poate !
  • +9 (11 voturi)    
    oare (Joi, 20 septembrie 2018, 20:12)

    alex34 [utilizator]

    oare are cu ce sa o creasca?
  • +5 (7 voturi)    
    sa'i traiasca ! (Joi, 20 septembrie 2018, 20:20)

    nash pandelica [utilizator]

    poate aia mica va ajunge la cotrocesti, aaaa ?
  • +6 (8 voturi)    
    Minte, minte.. (Joi, 20 septembrie 2018, 21:47)

    Petre Cusuru zis si Barba Trista [utilizator]

    Tanti Nutzi a ascuns in burhihanul ala un sac cu dolareii din gala pute.
  • +2 (2 voturi)    
    ...nu inteleg... (Vineri, 21 septembrie 2018, 14:38)

    mitocanu [utilizator]

    ...de ce o promovati...este o condamnata penal, definitiv, care se sustrage pedepsei...in plus a plecat cu banii nostri...asemenea jigodie (si altii ca ea, vezi ghita si mazare) nu merita decat dispretul nostru...