SONDAJ ​Cum se va încheia conflictul Gabi Firea - Carmen Dan/Liviu Dragnea?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Luni, 3 septembrie 2018, 13:25 Actualitate | Esenţial


Sondaj scandal Firea - Dragnea/Dan
Foto: Hotnews
​​Tensiunile dintre primarul Bucureștiului, Gabriela Firea, și ministrul de Interne Carmen Dan, care beneficiază de sprijinul lui Liviu Dragnea, au acaparat în mare parte ședința conducerii PSD de la sfârșitul săptămânii trecute și au continuat cu ieșirea televizată a lui Firea, duminică seară.

  • Cum crezi că se va încheia acest conflict? Participă la sondajul HotNews.ro




Citeste mai multe despre   
















6935 vizualizari

  • +7 (7 voturi)    
    genul de a o da la PACE (Luni, 3 septembrie 2018, 13:41)

    DiDiRo [utilizator]

    in styl pesede== omerta MAFIOTA
  • +11 (11 voturi)    
    Nu puneti botul la acest conflict,este fumigenã (Luni, 3 septembrie 2018, 13:57)

    mcuzic2002 [utilizator]

    Miza realã este mult mai mare...acest asa-zis conflict este paine si circ pt. prostime...adevãrata mizã se joacã in spatele cortinei,unde pãpusarul-sef Dragnea pregãteste OUG-ul pt. amnistierea penalilor si a infractorilor,iar conflictul e doar un circ ieftin...multã gargarã,pt. a abate atentia de la lucruri mult mai grave...o eventualã amnistie l-ar dezinculpa pe Dragnea,Valcov,si alte cozi de topor din partidul-mafie organizatã PSD...deschideti larg ochii !!!
    • +6 (6 voturi)    
      exact (Luni, 3 septembrie 2018, 14:12)

      razeshu [utilizator] i-a raspuns lui mcuzic2002

      praf in ochi pentru fraieri. Asa a fost si cu criticile lui Stanescu inainte de CEx. Abureala pentru pifani, sa vada care misca-n front si se raliaza la prostest, ca mai apoi sa il curetze. Un lucru bun tot fac cu certurile astea - isi confuzeaza electoratul, le pun pe sticla haznalelor si alte scenarii - gen "cei care au huiduit la Gala Halep erau pusi de cei de la Interne", etc etc. Se creeaza o bresa in corul lor de voci care pun in carca lui JKL & #Rezist tot ce e impotriva lor.
      Ar fi prea frumos sa ii vedem canibalizandu se dar adevarul trist e ca au ghearele prea bine infipte in ciolan si nu se vor urni de acolo indiferent cati dusmani ar avea, din partid sau din afara lui.
  • +11 (11 voturi)    
    un alt raspuns: (Luni, 3 septembrie 2018, 14:01)

    Dan_Nemes [utilizator]

    Cu OUG pentru aministie si gratiere cat timp noi ne uitam la "cearta" din PSD
  • +8 (8 voturi)    
    e discutabil... (Luni, 3 septembrie 2018, 14:12)

    liviu_ [utilizator]

    este o lupta pentru putere .. A NU SE CONFUNDA cu o lupta de ideologi! amandoi sunt la fel de hoti!

    conteaza mai putin cum o sa se termine lupta asta...
    ceea ce conteaza e cand o sa scapam (DEFINITIV) de psd... si care o sa fie pretul platit de romania si romani, ca sa scapam de psd
  • 0 (0 voturi)    
    no - lipseste o optiune (Luni, 3 septembrie 2018, 16:30)

    ..13 [utilizator]

    incepe o paruiala sora cu moartea - este atinsa pana si non-conictuala Dancila - stire in curs de actualizare...

    dar prima runda Dancila - c. Dan tocmai s-a incheiat - urmeaza altele mai furtunoase.Intra in ring in deplinatatea puterilor sale vestita stitista Fi Rea! Nu te pune cu ea ca o poti incurca serios...

    10 AUgust 2018 - NU uit!
  • +5 (5 voturi)    
    PSD-istul cel bun si PSD-istul cel rau... (Luni, 3 septembrie 2018, 17:11)

    fdaniel [utilizator]

    E un joc ca să uităm că întreaga gașcă din care provin e un grup infracțional organizat.
  • +4 (4 voturi)    
    "Dizidenta" gen.... (Luni, 3 septembrie 2018, 17:34)

    gigiN [utilizator]

    ...ion ilici Iliescu !!!