Mesajul PSD pentru Cîțu, după ce a fost ales președinte al PNL: Te aşteptăm la moţiune!

de Redactia     HotNews.ro
Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:05 Actualitate | Politic


sigla PSD
Foto: Facebook
"Cîțu, te așteptăm la moțiune!" - este mesajul transmis de PSD, pe Facebook, după ce premierul Florin Cîțu a fost ales președinte al PNL.










Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















6518 vizualizari

  • +12 (20 voturi)    
    PSD-ului (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:13)

    Harald2 [utilizator]

    ii convine de minune aceasta alegere. De mana cu domnul Iohannis, care a sustinut un om de factura domnului Citu (+banda celor 67), isi vor bate joc de romani.

    Doar ca PNL-ul neputincios se va scufunda in preferintele de vot, la fel ca si sustinerea cetatenilor pentru domnul Iohannis, in timp ce PSD-ul va mai acumula cateva procente.
    • -5 (5 voturi)    
      >>>> (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 23:18)

      chhe [utilizator] i-a raspuns lui Harald2

      Asa cum a facut cand a guvernat Ciolos?
  • +6 (14 voturi)    
    te asteptam ca sa te sustinem! (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:33)

    Antenistontel [utilizator]

    .
  • +2 (14 voturi)    
    hahaha (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 19:47)

    nash pandelica [utilizator]

    va fi un guvern facut la grivco, de unde stim ca ne vin premierii. ma rog, propunerile.
    deci, pupat peatza 'dependentii, usl sau pieirea. doar doua variante pt. cuplul de iubire, klauz- florinel.
    ca anticipate nu va dori nimeni. poate doar aur, pmp si lde dottore.
    fruntea sus, viitorul nu e vis !
  • +4 (10 voturi)    
    Ești penibil PSD-ule (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 20:50)

    Shaolin [utilizator]

    Se vede de la o poștă susținerea pe care i-o porți Ducelui de Râpă.
  • -1 (7 voturi)    
    La masa sau sub masa? (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 22:31)

    Addi [utilizator]

    Cât va mai rabda poporul acesta sa fie condus de la masa sau de sub masa? Cât vom continua sa fim poporul turmentat "și eu cu cine votez?". Alegem fericiți între 2 rele și nici măcar nu avem norocul de a alege Raul mai mic. Chiar nu ne este clar că acești indivizi conduc doar pt ei și pt grupurile de interese din spatele lor? Exista in Romania un om suficient de puternic care sa reziste serviciilor și grupurilor de interese și să declanșeze p mișcare de reforma profundă în tara asta? O personalitate că Maia Sandu ? Poate Kovesi?
    • 0 (4 voturi)    
      De ce nu... (Duminică, 26 septembrie 2021, 5:25)

      rsumy_ [utilizator] i-a raspuns lui Addi

      ... chiar Maia Sandu?
      Are cetățenia română.
  • +5 (11 voturi)    
    Citu a castigat cu ajutorul PSD si CCR (Sâmbătă, 25 septembrie 2021, 23:09)

    vlad.pe [utilizator]

    PSD putea da usor jos guvernul dar a tras de timp pana la congresul PNL, ce convenabil pentru cuplul Klaus Iohannis - Florin Citu, sa ne amintim de aceste momente cand Iohannis ne va cere sa votam PNL sa nu castige PSD.