Traian Basescu, fotografii pe plaja cu Elena Udrea, sotia sa si membri PMP

de I.R.     HotNews.ro
Vineri, 2 mai 2014, 17:16 Alegeri 2014 | Europarlamentare


Elena Udrea si Traian Basescu, pe plaja
Foto: Facebook / Elena Udrea
Presedintele Traian Basescu s-a fotografiat pe plaja cu mai multi membri ai Partidului Miscarea Populara precum si cu sotia sa, purtand un tricou pe care scrie "Vote for PMP".

Fotografiile au fost publicate de Elena Udrea pe contul sau de Facebook, sub titlul "Traian Basescu cu tinerii si femeile din PMP".

Elena Udrea si Cristian Preda s-au fotografiat de asemenea langa sigla PMP, un mar, desenata in nisip.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.















.*.


19479 vizualizari

  • +26 (50 voturi)    
    Udrea... (Vineri, 2 mai 2014, 17:24)

    Adi_ro [utilizator]

    Basescu ar avea mai mult de castigat ca imagine daca nu ar mai tine-o pe Udrea langa el...
    • -4 (24 voturi)    
      nu o tine ... (Vineri, 2 mai 2014, 19:00)

      adrian8 [utilizator] i-a raspuns lui Adi_ro

      doar ii 'conduce' mana spre ...
    • -3 (17 voturi)    
      de acord, dar... (Vineri, 2 mai 2014, 19:01)

      Nicolae Kidman [utilizator] i-a raspuns lui Adi_ro

      Base nu mai are ce pierde, dar madam udrea are ce câştiga afişându-se alături de el.
    • +5 (11 voturi)    
      Ca sa ce? (Vineri, 2 mai 2014, 21:04)

      Marius Ogrean [utilizator] i-a raspuns lui Adi_ro

      Scopul lui acum este sa transfere capitalul de imagine pe care il are. E chiar asa de greu de inteles?....
  • +10 (52 voturi)    
    Cei mai puternic politicieni. Ponta in delir (Vineri, 2 mai 2014, 17:27)

    Cristiann80 [utilizator]

    Aceste poze il vor distruge pe Ponta, cred ca deja este in stare de soc daca ar putea sa fie el langa Elena udrea si nu Basescu...dar iata ca un mitoman, bolsevic si bolnav psihic pe deasupra nu are ce cauta langa greii politicii romanesti!
    Acest taranoi din Gorj, care a demostrat cat este de marlan, jignind femeile in public, nu mai zic ce-o fi la el in casa si ce ii zice lui Daciana, vrea sa se masoare cu Basescu si Udrea, omitand faptul ca el est eun impotent in toate sensurile, un bolsevic demn de dispret.
    • +17 (27 voturi)    
      nu-i din Gorj bre, de unde le scoateti? (Vineri, 2 mai 2014, 18:08)

      un om [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      nu-i roman cum e olteanu si nici oltean cum e gorjeanul! Ponta e din Chitila - Bucuresti. Verificati biografia!
      • -2 (6 voturi)    
        este din t\rgu Jiu (Sâmbătă, 3 mai 2014, 0:52)

        luciaS [utilizator] i-a raspuns lui un om

        verifica-ti sursele, stiu sigur ca este din Gorj
        • +3 (5 voturi)    
          Nu are privilegiul de a fi oltean (Sâmbătă, 3 mai 2014, 9:32)

          un om [utilizator] i-a raspuns lui luciaS

          Nu are privilegiul de a se fi nascut acolo unde s-a nascut Tudor Vladimirescu sau Ecaterina Teodoroiu! E doar un golan de Bucuresti!

          Născut: 20 septembrie 1972 (vârsta 41), București. Este absolvent al Liceului “Ion Neculce” din Capitală (1991).

          Este doar deputat de Gorj.
    • 0 (6 voturi)    
      Cei mai puternici politicieni? (Vineri, 2 mai 2014, 22:53)

      Primula [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      Eu stiu un singur politician adevarat si prin aceasta puternic, iar acela e greu de egalat deocamdata! (Chiar daca reprezetantii PUP incearca acum din rasputeri sa-i imite discursul, practicand metoda copy - paste, dupa modelul pontist!).
      https://www.youtube.com/watch?v=vIQlsZr_AKA
      • +4 (8 voturi)    
        Ati ineles bne! (Vineri, 2 mai 2014, 23:09)

        Primula [utilizator] i-a raspuns lui Primula

        Chiar daca pesedeii copie sintaxa frazei, intonatia, tipul de discurs al lui Basescu, lor le lipseste esentialul: sunt de partea gresita a baricadei, adica de partea mogulior, a jecmanitorilor de tara! E greu sa pacalesti la nesfarist un popor. Chiar daca ei ne vor prosti si saraci, deci usor de cumparat cu doi mici si o bere, eu am sa votez PMP, cu Elena Udrea in frunte, de ce nu? E dedicata aceluisi tel care l-a calauzit pe Traian Basescu in cele doua mandate. Trebuie sa se termine odata cu baronetul mafiot si cu plagiatorii!
    • 0 (2 voturi)    
      si Constitutia (Duminică, 4 mai 2014, 11:14)

      austerum [utilizator] i-a raspuns lui Cristiann80

      Aceste poze il vor distruge pe Basescu care a mai comis o incalcare flagranta a Constitutiei care spune ca presedintele e apolitic si nu poate sustine nici un partid individual.
  • +6 (24 voturi)    
    cum s-ar zice (Vineri, 2 mai 2014, 17:29)

    nellino [utilizator]

    Primul Contact al tarii.
  • -1 (65 voturi)    
    sfârșitul unei epoci (Vineri, 2 mai 2014, 17:29)

    Mazeta [utilizator]

    Această poză va intra în manualele de istorie a României la punctul „cea a rămas după Traian Băsescu”: ceva nisip și o păsărică.
    • +6 (18 voturi)    
      Inceputul groazei (Vineri, 2 mai 2014, 18:12)

      Snitzelvienez [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Dupa care vor hoardele de babuini feroce isi vor face aparitia printre ramasitele unui tinut parasit , calcand pe victimele lor .
    • 0 (18 voturi)    
      Afirmatii misogine? Da, de ce nu, doar esti P$Dist (Vineri, 2 mai 2014, 19:15)

      Matrafirefox [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      P$D-istii nu se opresc la niciun fel de atac. Basescu avea bun simt inainte sa-l traga Ponta prin noroi. P$D-istii sunt niste lichele care fac orice sa ramana la putere, sa fure cat mai mult si sa scape, deci un atac misogin este la el acasa la P$D.
    • +2 (12 voturi)    
      Ai dreptate si e trist (Vineri, 2 mai 2014, 19:17)

      Parzivall [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      25 de ani pierduti vor fi urmati de Decada Babuinilor cu Fundul Rosu.
    • +5 (13 voturi)    
      Tareee :) (Vineri, 2 mai 2014, 20:41)

      MenInBlack [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Pt mine, gluma asta e de referinta ! Felicitari ! :)
    • +1 (1 vot)    
      n-am crezut sa-ti dau un plus vreodata... (Sâmbătă, 3 mai 2014, 15:07)

      derblauereiter [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      ai avut si tu momentul tau de inspiratie :)
  • -9 (53 voturi)    
    Basescu face ce stie mai bine (Vineri, 2 mai 2014, 17:43)

    MihaiUngureanu1307527128498 [anonim]

    Basescu face ce stie mai bine, calca linia continua. Daca nu era asa aproape de finalul mandatului isi lua o suspendare de nu se vedea pentru incalcarea asa flagranta a constituiei. Presedinte apolitic, auzi acolo!
    • +18 (40 voturi)    
      Președinte apolitic? (Vineri, 2 mai 2014, 18:01)

      CosminMaricari [utilizator] i-a raspuns lui MihaiUngureanu1307527128498

      Domnule, citiși constituțiunea?

      Președintele nu are voie să facă parte din niciun partid politic (art. 84), dar atât. Unde scrie că nu are voie să susțină un partid sau altul?

      Asta cu președintele apolitic e din înțelepciunea iliesciană, doar el credea că președințele țării e proptit în geam ca bunicu mort să-l vază FMI-ul, o mascotă colorată pentru echipa României.
      • -1 (11 voturi)    
        Traian Basescu, fotografii pe plaja............ (Sâmbătă, 3 mai 2014, 9:30)

        Bancheru [utilizator] i-a raspuns lui CosminMaricari

        Cosmine, stii ce inseamna ECHIDISTANTA? Un presedinte serios respecta poporul care l-a ales. Nu este cazul lui Basescu care dupa 7,4 mil. a depasit orice masura. Totusi ar trebui suspendat pentru a treia oara pentru a se face de ras suficient de mult in fata occidentalilor care l-au sustinut fara nici-un motiv serios. S-ar putea s-o pateasca ininte de finalul mandatului.
    • -1 (1 vot)    
      de afisele electorale din 2004 (Sâmbătă, 3 mai 2014, 15:09)

      derblauereiter [utilizator] i-a raspuns lui MihaiUngureanu1307527128498

      cu Nastase si Iliescu (inca presedinte in functie) iti amintesti?
  • +2 (20 voturi)    
    PiMP my candidate (Vineri, 2 mai 2014, 17:58)

    CiprianCiucu [anonim]

    PiMP my candidate
    • -3 (11 voturi)    
      Esti nou printre postaci (Vineri, 2 mai 2014, 19:17)

      Matrafirefox [utilizator] i-a raspuns lui CiprianCiucu

      Bine ai venit printre postacii pro-P$D si pro-Rusia, se vede ca esti incepator, dar sunt sigur ca destul de repede o sa poti nega realitatea la fel de bine ca Mazeta, Gustav etc.
  • -7 (35 voturi)    
    Întrebare... (Vineri, 2 mai 2014, 17:58)

    marchi [utilizator]

    Își mai amintește cineva că un Președinte care face politică încalcă grav Constituția țării?
    Sau, la noi... „merge și așa”? Halal țară, halal politicieni!
    • +5 (7 voturi)    
      parca antonescu (Vineri, 2 mai 2014, 20:42)

      alt destept [utilizator] i-a raspuns lui marchi

      ca interimar a aparut la miting usl? sau ma insel eu?
    • +1 (3 voturi)    
      si halal postaci (Sâmbătă, 3 mai 2014, 0:11)

      zaboo [utilizator] i-a raspuns lui marchi

      daca tot a venit vorba
  • -9 (33 voturi)    
    Campanie (Vineri, 2 mai 2014, 18:05)

    finutza [utilizator]

    Nuu, nu va lasati amagiti, d-l Basescu nu tine cu nici un partid, ci doar cu... fundatiile.
  • -3 (5 voturi)    
    Oare ? (Vineri, 2 mai 2014, 19:05)

    baboi [anonim]

    Sa avem putintica rabdare...
  • +2 (14 voturi)    
    Dezamagit (Vineri, 2 mai 2014, 19:43)

    Unu-2 [utilizator]

    Tricouri cu slogane in engleza? Asta-i partid elitist sau unul popular ce se vrea de mase? Si-apoi mesajele doar simple 'Vote for ...', zero mesaj interesant? Cam dezamagit de poze de-astea bune pt. colegii de clasa inainte de liceu, nicidecum ceva care sa transmita 'mesaj' sau 'ideii' sau 'altfel'. Nu stiu de ce am impresia ca tot ce atinge Elena Udrea e pierdut...
    • -6 (10 voturi)    
      Stați liniștiți (Vineri, 2 mai 2014, 22:22)

      Nyk1 [utilizator] i-a raspuns lui Unu-2

      Sloganul nu e pentru români să-l înțeleagă, ci pentru Victoria Nuland și pentru ceilalți făcători și desfăcători de regimuri politice.
    • +3 (13 voturi)    
      e trendy, draga! (Vineri, 2 mai 2014, 22:31)

      nellino [utilizator] i-a raspuns lui Unu-2

      nu vezi ca tot ce face Nuti, face ca sa atraga voturile celor tineri? Selfie cu Baseasca a mica, sarit cu parasuta precum corporatistii de ziua lor, mesaje cu "KEEP CALM".
      Astept ca Nuti sa atinga si alte activitati atat de iubite de tineretul nostru: iesitul la film miercurea cu bilet Orange, jucatul la pariuri din fotbal, mersul in Vama cu gashka Baconski - Funeriu si mai ales, un videochat profesionist.
  • -4 (14 voturi)    
    Basescu te paste suspedarea ! :-) (Vineri, 2 mai 2014, 20:39)

    MenInBlack [utilizator]

    Ai uitat ca esti guvernatorul tuturor romanilor si nu doar al unor fundaturi politice, ceea ce devine neconstitutional mai ales atunci cand te dai cu ei pe fata si pe dos (la tricou ma refer).
    Abia astept sa faca Ponta Brutaria aia pe care a promis-o ;)
    • 0 (0 voturi)    
      ia suspenda-l... (Sâmbătă, 3 mai 2014, 10:30)

      ggna [utilizator] i-a raspuns lui MenInBlack

      sa-i mai cresti un pic sondajele...
  • +3 (9 voturi)    
    Episodul unu (Vineri, 2 mai 2014, 20:55)

    fdaniel [utilizator]

    Nu am nimic cu poza asta ... daca e primul episod din campanie. Ar trebui sa urmeze poze cu tricou PSD, PDL, PNL, NR, FC, UDMR, ...
  • +2 (10 voturi)    
    Astia de behaie cu apoliticul (Vineri, 2 mai 2014, 21:14)

    tr0uble [utilizator]

    Au uitat ca presedintele e om politic si alesin functie ca membru al unui partid sau aliante. Dar dupa stat cu ochii in latrina ti se transforma creierul in ce vezi
  • +1 (11 voturi)    
    giiiz (Vineri, 2 mai 2014, 21:27)

    crisic [utilizator]

    n-am mai vazut asa ceva de pe timpul cocalari.com :))))
    • +2 (6 voturi)    
      cum ar fi (Vineri, 2 mai 2014, 22:32)

      nellino [utilizator] i-a raspuns lui crisic

      ou sont les pitziponques d'antan?!
  • +5 (11 voturi)    
    titlul (Vineri, 2 mai 2014, 21:33)

    capitan [utilizator]

    Titlul îmi induce ideea că Elena Udrea ar fi soţia lui Traian Băsescu :) hihihi
    Privind apoi la scrisul de pe tricou, vedem totodată că se adresează doar unui public vorbitor de limbă engleză ...
    • +5 (9 voturi)    
      ba nu (Vineri, 2 mai 2014, 22:33)

      nellino [utilizator] i-a raspuns lui capitan

      primul lucru care sare in ochi de pe tricoul lui Nuti este un cuvant neaos mioritic.
      • +1 (5 voturi)    
        Nui bai (Vineri, 2 mai 2014, 23:23)

        Cetateanu [utilizator] i-a raspuns lui nellino

        Nu inteleg : asta-si doreste sau asta ofera alegatorilor?
        • +2 (4 voturi)    
          Treci la gramatica! (Sâmbătă, 3 mai 2014, 0:20)

          Primula [utilizator] i-a raspuns lui Cetateanu

          "Nu-I" se scrie cu cratima, nene! Stii ce-i aia?
          • 0 (0 voturi)    
            tare, bre (Luni, 5 mai 2014, 21:36)

            alt destept [utilizator] i-a raspuns lui Primula

            pune si tu intrebarea corect, ca l-ai bagat in ceata. cei-i aia ce? cratima sau gramatica. repet, tare