UPDATE Orban după fotografia virală pe Facebook: Este o poză de ziua mea, i-am servit pe colegi cu o gustare, cu un pahar de bere, de whiskey

de D.D.     HotNews.ro
Vineri, 29 mai 2020, 23:17 Actualitate | Politic


In birou la Guvern
Foto: Captura Facebook
Ludovic Orban reacționează după apariția fotografiei în care apare fumând în birou și care s-a viralizat pe Facebook. „Nu ştiu despre ce e vorba, când o să umblu o să mă uit. Acum m-am dat jos din avion, am fost plecat la Mureş şi la Maramureş, habar n-am. Ştiu eu în ce poză apar? Şi ce să fac? Asta e. Dacă e o poză, e o poză. Asta e.", a declarat premierul Ludovic Orban, vineri seară, pentru Mediafax.

Ulterior, el a revenit cu precizări.

„Este o poză de ziua mea, după ora 15 că eram cu mai mulţi colegi de-ai mei, mi-au făcut o surpriză şi au venit să-mi ureze la mulţi ani. După ce au venit i-am servit, vedeţi că sunt farfurii pe masă. I-am servit cu o gustare, cu un pahar de bere, de whiskey. Faptul că nu purtam mască se datora în primul rând faptului că eram după ce mâncasem şi îi servisem pe colegi cum e firesc.", a declarat premierul Ludovic Orban.

Cât despre faptul că se fuma în interiorul Guvernului, Ludovic Orban îşi recunoaşte greşeala şi plăteşte amenda dacă e nevoie. „Sunt fumător. Mi se întâmplă să fumez. Era o ocazie de ziua mea, la care am avut nişte invitaţi şi la care am permis să se fumeze. Recunosc. Asta este. Dacă e nevoie plătesc amenda, nu mă dau în lături. Greşeala e umană. Ni se întâmplă multor", a spus Orban.

O fotografie în care apar premierul Ludovic Orban, fumând, alături de mai mulți membri ai Guvernului, era distribuită vineri seara pe Facebook. Potrivit unor surse politice, fotografia ar fi fost realizată cu ocazia zilei de naștere a lui Ludovic Orban, în data de 25 mai. Niciunul dintre miniștrii prezenți în fotografie nu poartă mască de protecție.

În poză apar premierul Ludovic Orban care fumează, Raluca Turcan, ministrul Economiei, Virgil Popescu, ministrul de externe Bogdan Aurescu și ministrul transporturilor Lucian Bode.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















31119 vizualizari

  • -1 (65 voturi)    
    Logică de LuCovid (Vineri, 29 mai 2020, 23:20)

    Ochii_pe_voi [utilizator]

    Că dacă nu era (poza), nu se povestea. Și-a încălecat pe-o șa, și v-a tras un flit așa.
    • -3 (17 voturi)    
      L-ati vazut pe Aurescu? (Sâmbătă, 30 mai 2020, 10:05)

      newlook [utilizator] i-a raspuns lui Ochii_pe_voi

      Fara masca, "fumeaza" un trabuc stins si ... poarta manusi chirurgicale dupa ce s-a indopat la comun...

      Hehehe, incep sa se explice niste lucruri.
  • +14 (50 voturi)    
    hahahahaha (Vineri, 29 mai 2020, 23:29)

    baestiprost [utilizator]

    nici nu este ceva de zis, A spus el destul.
    • +4 (6 voturi)    
      hahahahaha (Sâmbătă, 30 mai 2020, 13:20)

      gillda_47 [utilizator] i-a raspuns lui baestiprost

      ...Shefu-i shef shi in shantz??? hahaha???
  • +20 (58 voturi)    
    FUMATUL! (Vineri, 29 mai 2020, 23:36)

    neaMarian [utilizator]

    Super!
    Deci se poate fuma in institutii!
    • -2 (8 voturi)    
      DA,pentru ca (Sâmbătă, 30 mai 2020, 0:46)

      persuasiv [utilizator] i-a raspuns lui neaMarian

      putem!
    • -2 (4 voturi)    
      Exceptie fac cei care (Sâmbătă, 30 mai 2020, 0:51)

      persuasiv [utilizator] i-a raspuns lui neaMarian

      nu au 8-10 lei pentru un sezlong.
  • -9 (69 voturi)    
    asta e (Sâmbătă, 30 mai 2020, 0:24)

    cucuveauamov [utilizator]

    poporul #sespalapemaini si umbla mascat, iar Ei traiesc normal pentru ca stiu ca viruscache e doar la TV
    • +6 (14 voturi)    
      Fac ei multe, dar virusul e real... (Sâmbătă, 30 mai 2020, 6:20)

      Seby30 [utilizator] i-a raspuns lui cucuveauamov

      Daca pana acum nu te-ai convins, mergi si contamineaza-te ca sa te convingi! Cat de limitat trebuie sa fii sa sa spui ca virusul nu exista. Daca nu-l vezi tu, nu inseamna ca nu exista.
  • +32 (68 voturi)    
    Îi înțelegem (Sâmbătă, 30 mai 2020, 0:28)

    robyzs [utilizator]

    Îi înțelegem, era ziua lui Ludovic Orban, PNL tocmai ce blocase legea Educației pentru sănătate (educației sexuale), au publicat câteva planșe cu Autostrada Moldovei la care se va lucra după ce moldovenii vor vota din nou cu PNL, elevii revin la școală fără norme clare de protecție, Flutur încă este în baron in PNL deși din cauza incompetenților puși de el la conducerea spitalului județean tot orașul Suceava a intrat în carantină, să nu uităm că PNL a ajuns la Guvernare după ce a promis că taie Pensiile Speciale dar ei ne-au tăiat pădurile și blochează legea USR cu DNA-ul Pădurilor.
    • -8 (12 voturi)    
      rezultate (Sâmbătă, 30 mai 2020, 8:25)

      anion [utilizator] i-a raspuns lui robyzs

      Chiar aici in pagina citim; ''PNL si PSD au eliminat prin lege educatia sexuala din scoli''. Stiu ca voi de la USR preferati perversiuni. Autostrada Moldovei nu se face in 3 luni de pandemie. USR le vrea pentru prostitutie. Baronii sunt toti la locul lor inclusiv Barna cu afacerile lui in sanatate. Cate norme sunt pentru pandemie o sa se potriveasca unele si pentru elevi. Tita va trebuie voua de la USR. Pensiile speciale sunt dorinta tuturor pentru impozitare drastica dar USR ne-a aburit cu eliminarea lor neconstitutionala. Padurile taiate sunt obiceiuri vechi, sa speram ca DNA-ul padurilor salveaza ceva.
    • +4 (14 voturi)    
      Ei au taiat padurile? (Sâmbătă, 30 mai 2020, 12:26)

      Ephemeris [utilizator] i-a raspuns lui robyzs

      Cand le-au taiat? In cateva luni de pandemie? Asa rapizi au fost?
      Cand pesede si-a batut joc de o tara intreaga timp de 30 de ani tot asa critic strict erai? Sau era ok?
      Astia de bine de rau tot mai misca ceva, Daca veti da in ei in continuare cu minciuni, se intoarce pesede la putere in alianta cu ponta si sa vedeti ce bine o sa fie pentru USR.
      In loc sa dati in PNL, voi cei de la USR, mai bine ati da impreuna in ponta si pesede. Sa nu spuneti ca nu v-am avertizat. Altfel, ne meritam soarta
  • -5 (7 voturi)    
    imi place!!! (Sâmbătă, 30 mai 2020, 0:38)

    exilatul [utilizator]

    reprezentativ pt majoritatea poporului ala...la mai mare si ....hai sic-ir !!!
  • -2 (14 voturi)    
    dar imi place logica (Sâmbătă, 30 mai 2020, 0:51)

    cucuveauamov [utilizator]

    "mi-au făcut o surpriză şi au venit să-mi ureze la mulţi ani. După ce au venit i-am servit, vedeţi că sunt farfurii pe masă. I-am servit cu o gustare, cu un pahar de bere, de whiskey"

    E o surpiriza, asa ca ii servesc cu gustari si bautura. Sa intelegem ca are gustari si bauturi la dispozitie in birou pentru orice surpriza?
  • -4 (14 voturi)    
    daca i-au facut surpriza, el de unde avea wisky? (Sâmbătă, 30 mai 2020, 1:03)

    kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator]

    sau il are tot timpul la guvern? Asta explica multe...
  • -2 (12 voturi)    
    fumat (Sâmbătă, 30 mai 2020, 1:06)

    gpavel [utilizator]

    cand fumezi la locul de munca nu se aplica amenzile care se dau pentru fumat in locurile publice,ci regulamentul intern de la locul de munca!sanctiunile sunt crescatoare si duc in ultima instanta la desfacerea contractului de munca.....asa o fi si la guvern?
  • 0 (16 voturi)    
    OK (Sâmbătă, 30 mai 2020, 1:06)

    imi_pasa_de_romania [utilizator]

    "Dacă e nevoie plătesc amenda,"

    Deci daca niciun militian bun la suflet si iertator nu se auto-sesizeaza, nu are ce amenda sa plateasca, pentru ca legea se aplica doar pentru prosti.
  • -5 (13 voturi)    
    Demisia urgent! (Sâmbătă, 30 mai 2020, 1:44)

    UncleSam [utilizator]

    E grav daca Orban poate sa vina cu asemenea scuze de gradinita, era ziua mea, am baut si am stat la o vorba in spatele blocului la bere si seminte.
    Premierul unei tari din UE in plina criza economica, pandemie, haos total, ce face? El sta la tigari, trabucuri si alcool in sediul guvernului.
    De cand se consuma alcool la serviciu, de cand se bea in incinta guvernului, de cand se fumeaza, de cand se sta fara masca si la mai putin de 2m.
    Lista de legi pe care le incalca este lunga, mai grav este ca omul este senil si nici nu recunoaste legile date de el, nu intelege notiunea de lege, ordine, disciplina, responsabilitate, probitate morala si cate si mai cate.
    Premierul desconsidera legea, statul, yo fumez, ce mare lucru, era ziua mea, fac ce vreau, platesc amenda, sunt bogat, stau la vila Lac 2 si ma pish pe voi fraierilor!
    Toti din poza aia trebuiesc concediati imediat daca nu isi dau singuri demisia!
    Daca e cineva care a luat amenda pt. nepurtat masca ori stat la mai putin de 2m, ori fumat in incinte publice si tot asa, sa vina cu poza asta la tribunal sa isi anuleze amenda!
    • +1 (1 vot)    
      Bravo! (Sâmbătă, 30 mai 2020, 20:28)

      mike123 [utilizator] i-a raspuns lui UncleSam

      Tot ce ai spus este korekt 100%! Bravo
      • 0 (0 voturi)    
        Din pacate... (Luni, 1 iunie 2020, 23:17)

        UncleSam [utilizator] i-a raspuns lui mike123

        Din pacate societatea din Teleormanistan nu vede asa treaba.
        Nu esti barbat adevarat daca nu fumezi si bei alcool in incinta guvernului ori la locul de munca, nu ca muritorii de rad, bah saraciilor, yo sunt Sefu' fac ce vreau, unde vreau. Daca nu incalci minim cateva legi si ordonante, unele date de tine insuti, nu esti politician, ministru ori Prim Ministru adevarat.
        Daca ai tupeul sa condamni ce face tovarasul Orban si clica, esti musai postac PSD-ist, ALDE, Pro-Romania. De parca PNL nu este USL, si astia sunt la fel de ticalosi ca si ceilalti. A plecat analfabeta Veroica, a venit manelarul Sica.
        Ce nu inteleg toti este ca poza de mai sus nu putea sa existe intr-o tara normala si civilizata, asa cum sunt alea unde se inchesuie milioane la munci prin Europa de exemplu.
        Daia nu se face bine Telormanistanul!
  • +2 (12 voturi)    
    hehe (Sâmbătă, 30 mai 2020, 2:48)

    f.c. [utilizator]

    Tot poporul psd simte nevoia sa comenteze ce fac pnlistii. Nici unul nu-si mai aminteste faptele de vitejie ale psdistilor in nota similara din trecutul recent. Ce mi-e Tanda, ce mi-e Manda!
  • +3 (11 voturi)    
    Orban (Sâmbătă, 30 mai 2020, 5:22)

    traiang [utilizator]

    Da putem discuta iaca ca fumeaza iaca ca a facut o mica chermeza la locul de munca desi m-ar interesa mai mult toti gugustucii care au facut bani din nenorocirea asta de pandemie iar cel care a facut poza om de incredere al PNL este o lepra mizerabila si cu astfel de oameni nu prea vad ca vor face mare lucru
  • -3 (11 voturi)    
    ionapot (Sâmbătă, 30 mai 2020, 6:25)

    eucomentez [utilizator]

    Legile si amenzile sunt pentru prosti, pentru desteptii din parlament nu exista lege.
  • +5 (13 voturi)    
    Dar de ce doar Orban?! (Sâmbătă, 30 mai 2020, 7:12)

    Amerlocu [utilizator]

    Și Aurescu fumează trabuc, după cum se poate vedea în poză. Sau trabucul e OK?

    Oricum toate interdicțiile astea sunt niște prostii feroce. Ajungi ca-n America: Unde e fumantul interzis au ajuns restaurantele în faliment și s-au deschis cluburi private unde esțti membru. Afară de faptul că plătești o taxă lunară sau anuală modică e exact ca un restaurant sau un bar. Are de asemenea avantajul că nu mai poate intra oricine, deci minoritarii de toate soiurile sunt out
  • -1 (11 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Sâmbătă, 30 mai 2020, 8:01)

    [anonim]

  • -6 (12 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Sâmbătă, 30 mai 2020, 8:21)

    [anonim]

  • -2 (12 voturi)    
    Dezgustator (Sâmbătă, 30 mai 2020, 8:40)

    harapalb [utilizator]

    Si uite de asta, copii, oamenii voteaza cand pe unul, cand pe altul.
  • -1 (11 voturi)    
    orban (Sâmbătă, 30 mai 2020, 8:44)

    mr_mojo [utilizator]

    Putea sa ii invite acasă.
    Doar ca astia (ca și cei de dinainte) au impresia ca tot ce e in Parlament e al lor.
  • +5 (9 voturi)    
    Stie cineva (Sâmbătă, 30 mai 2020, 8:56)

    NoFive [utilizator]

    Ce s-o fi intimplat cu fotograful de ocazie?
  • -2 (16 voturi)    
    D-le Orban,nu se face ! (Sâmbătă, 30 mai 2020, 9:05)

    asavreau [utilizator]

    Au avut și alții zi aniversară în această perioadă și au primit riposta poliției când au chefuit.Ești la guvernare,nu faci așa ceva în sala de ședințe a Guvernului !Iar fumatul în interior,dacă nu reușiți să vă abțineți,plecați din funcție.Sincer,ne dorim la guvernare oameni care sunt alături de noi,respectă regulile,legile.Dacă vă lăsați așa ușor pradă trufiei și șantajului adversarilor,vă ratați totul.Cu astfel de situații și poze cădeți pradă șantajului PSD,UDMR,PRo România,ALDE-sunt specialiști în șantaj.
  • +7 (15 voturi)    
    ok, multi ani (Sâmbătă, 30 mai 2020, 9:48)

    Levellers [utilizator]

    cu sanatate, dar putina decenta in a cere scuze si, de ce nu, plata unei amenzi ?
  • -3 (9 voturi)    
    si amenzile? sa le vedem.... (Sâmbătă, 30 mai 2020, 9:50)

    Coresponedntu [utilizator]

    mare pacat, chiar ziceam ce noroc ca nu ne-a prins pandemia cu Vasilica & Co pentru ca era haos, ne sareau clanurile de interlopi in cap si inflorea coruptia cu achizitii materiale sanitare pentru COVID. Dar iata ca si omorabilii de la PNL au incalcat cel putin 2 prevederi ale legislatiei, prima legata de interzicerea fumatuilui in institutii si spatii inchise si a doua, nu se respecta normele privind distantarea sociala, numarul maxim de persoane la o adunare, reguli introduse chiar de ei, pentru care zeci de mii de romani au fost amendati. Pentru o incalcare a legislatiei COVID in Marea Britanie se cere capul consilerului lui BoJo..,
  • +5 (17 voturi)    
    doar curios (Sâmbătă, 30 mai 2020, 10:00)

    iodixit [utilizator]

    cine a facut poza, ca in biroul ala nu intra oricine?
    cum a ajuns poza la cocota aia de orlando?
    la cocota de orlando nu ia fost rusine (intrebarea e doar retorica, psd-istilor nu le e rusine)? el umbla cu ghita prin dubai ca milogu pe banii hotului?
  • -3 (11 voturi)    
    dar (Sâmbătă, 30 mai 2020, 10:06)

    Fu Thien Zbang [utilizator]

    precis totul a fost plătit din banii lui orbete!
    • 0 (2 voturi)    
      cred ca se numeste fond de protocol (Sâmbătă, 30 mai 2020, 14:38)

      iodixit [utilizator] i-a raspuns lui Fu Thien Zbang

      apa, macheala, cipsuri. servetele, scobitori, etc
  • -4 (16 voturi)    
    Deci suntem fara sansa. (Sâmbătă, 30 mai 2020, 10:39)

    Marionette [utilizator]

    Astia fac chiolhane cu bautura si tigari in institutii publice si premierul olandez nu si-a vizitat mama inainte sa moara pentru ca ar fi incalcat carantina.
    Eu as da o sansa USR-ului, altii nu mai sunt, nu spuneti ca leprele borfase din partidul Rusiei din Romania ne mai pot arata ceva in bine. La fel nici gangsterii din partidul Rusiei din Romania - aripa maghiara. Nici Partidul Rusiei din Romania - aripa pro(st de) Romania.
    Or fi imperfecti si USR dar sunt SINGURA OPTIUNE daca nu ai dovleac pe gat.
  • +7 (11 voturi)    
    Poza (Sâmbătă, 30 mai 2020, 10:55)

    Godzillagrrr [utilizator]

    Cum a scapat in lume poza aia?
  • +6 (22 voturi)    
    Nu fiți ipocriți. (Sâmbătă, 30 mai 2020, 11:14)

    Rescator [utilizator]

    În toate instituțiile statului și in companiile private
    se face o mică și nevinovată petrecere de ziua unui
    angajat.Să ridice piatra și să lovească doar cine nu a făcut sau nu a participat.Să faci circ din chestia asta
    este mizerabil!
    • -6 (12 voturi)    
      Circ (Sâmbătă, 30 mai 2020, 13:03)

      zaw [utilizator] i-a raspuns lui Rescator

      Daca facea Veorica asa ceva nu mai gaseai un camp liber sa scrii,asa ca,chiar este mizerabil sa faci circ.
    • 0 (4 voturi)    
      Problema e cu fumatul in interior (Sâmbătă, 30 mai 2020, 15:18)

      Alui [utilizator] i-a raspuns lui Rescator

      Cand stii legea ai o incalci ca tu esti PM aia e ipocrizie!
  • 0 (20 voturi)    
    Cu riscul de a strica... (Sâmbătă, 30 mai 2020, 11:51)

    Ephemeris [utilizator]

    adunarea revoltatilor de aici, care isi dau plusuri unii altora cu nemiluita, as adauga urmatoarele:
    care sunt, de fapt, "crimele" comise de Orban? sa le luam pe rand:
    1. face o intalnire cu ministrii, in biroul de la guvern - foarte grav. Unde putea sa faca in alta parte? Restaurantele sunt inchise. trebuia sa deschida un restaurant numai pt el? Lucreaza toata ziua, nu avea unde sa mearga. Poate sa stea toti in picioare in piata victoriei, printre masini?
    2. bea whisky - aici e cel mai grav. Sunt toti niste capitalisti burgheji, dom'le, vanduti strainilor din occident, nu precum comunistii, fete mari, fecioare de prin pesede sau partidul lui ponta, care beau numai ceai de musetel si apa plata cu lamaie, cot la cot cu poporul muncitor, pe tarla si pe tractoare, muncind cu spor pentru recoltele la ha
    3. fumeaza. Acuma, omul e fumator. Ce era sa faca? Cand esti fumator, greu te poti abtine pe perioade lungi. Sa se abtina si sa intre in sevraj? Sau sa ii lase pe toti acolo si sa iasa sa fumeze si sa inspire si ceva gaze de esapament printre masini in piata victoriei? stiu personal cazuri de fumatori la locul meu de munca, oameni care fumeaza in birou de multa vreme, si nu se mai oripileaza nimeni. dar deh, nu "e" politicieni si ei nu participa la alegersi ma indoiesc ca e o exceptie in toata tara
    4. nu au masti. Si asta e grav. Oamenii mancau, beau si fumau, ca de aia erau acolo. Ii rog pe toti postacii oripilati sa manance ei, sa bea si sa fumeze cu masca pe fata si apoi sa imi povesteasca cam cum sta treaba. In poza se vede clar ca au mastile pe masa, deci le-au folosit inainte si urmau sa le foloseasca si dupa. Motivul pentru care restaurantele se deschid printre ultimele este exact asta, ca nu poti folosi masca in timp ce mananci sau bei
    5. fac chermeze. Deci nu muncesc, dom'ne, e clar, se destrabaleaza.
    Asa ca cei din pesede si ProRo (recte Cosa nostra) se pregatesc de alegeri cum stiu mai bine: manipuland. Daca oamenii pun botul la asta atunci ne meritam soarta
    • 0 (8 voturi)    
      Urasc fumatorii nesimtiti! (Sâmbătă, 30 mai 2020, 15:24)

      Alui [utilizator] i-a raspuns lui Ephemeris

      Cine plateste renovarea biroului si mobila noua cand pleaca ca sa iasa putoarea de fum?
      Am avut si eu un coleg acum cativa zeci de ani care fuma trabuc in biroul lui cu usa deschisa! Ii doream sa moara in chinuri! Era singurul nesimtit din toata cladirea care facea asta. Il durea in p. ca urma sa iasa la pensie. S-a dus dracului in pensie pana la urma.
      Am mai avut un caz in tren la clasa I in Romania cu o nesimtita care a fumat langa copilul meu. Am urlat la ea ca in armata americana la antrenament. Si-a stins tigara si s-a carat de acolo. Cred ca a facut putin pe ea.
    • 0 (10 voturi)    
      Aveți dreptate la toate punctele,dar (Sâmbătă, 30 mai 2020, 17:04)

      Rescator [utilizator] i-a raspuns lui Ephemeris

      talibanii din PSD/PCR ,PRO-PONTA și ALDE
      nu pot și nici nu vor să priceapă.Și-au activat
      urgent cohortele de postaci,care,nu au mai văzut
      niciodată așa ceva.Poate era mai interesant dacă
      am fi văzut orgiile de la Belina,cu multe ieduțe.
  • +1 (15 voturi)    
    Au inceput (Sâmbătă, 30 mai 2020, 12:21)

    Ephemeris [utilizator]

    pesedacii si pontacii cu marsaviile pre-electorale. Si postacii isi fac datoria - distribuie, ca sa manipuleze. E o manevra tipica de securache din mafia pesede-ponta
  • +3 (11 voturi)    
    act de interes national (Sâmbătă, 30 mai 2020, 13:42)

    Dizidentul [utilizator]

    o poza facuta cu un alt interes decit de a arata situatia. O parte din ministri stau in jurul unei mese se pastreaza distanta si unul fumeaza "CRIMA NATIONALA",daca asta este nivelul jurnalismului in Romania, nu mai este nimic de spus. Orban a gresit sa plateasca cit trebuie si actul sa fie uitat.Partidele opuse trag capital din aceasta actiune (vedeti oameni buni cine ne conduce?),politicieni care au pretentia de a fi oameni inteligenti(PE BARICADE URLA... DEMISIA...) un Putin FKK pe un cal nu intereseaza,Merkel in permanenta cu halba de bere in mina nu intereseaza, un Dragnea cu stiuca in brate nu intereseaza ,cum acuza si jignea adversarii politici si Presedintele nu intereseaza, un Tariceanu care foloseste Senatul si Parlamentul pentru rezolvarea problemelor penale nu intereseaza. Daca si pentru consultatiile intre ministri unii fac o problema este de neinteles.Postacii de serviciu sint in permanenta la datorie, clar nu se poate ca un politician sa fie apreciat mai ales cind faci parte din tabara opusa, obiectivitatea face parte din buna cuviinta si arata inteligenta.
  • +4 (8 voturi)    
    nu pot decat sa rad... (Sâmbătă, 30 mai 2020, 16:17)

    ..13 [utilizator]

    L. Orban a chemat organul in mare graba ca sa ii taie amenzile corespunzatoare...dupa care tot de mare graba s-a asezat in fata calculatorului si a platit online, ca un bun cetatean amenzile. Ulterior a trimis pe sms sau whatsup poza inregistrarii platii fectuate catre Presedinte...

    Nu stim inca cine a facut poza cu asa mare spor...

    Bre, de noaptea mintii!