​SONDAJ Credeti ca va demisiona primarul Capitalei, Gabriela Firea, din functiile de conducere PSD?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Luni, 5 martie 2018, 13:17 Actualitate | Politic


Sondaj Gabriela Firea - PSD
Foto: Hotnews
Primarul Bucurestiului, Gabriela Firea, a amenintat, luni, cu demisia din functiile de conducere din PSD, daca nu se rezolva problemele Capitalei care tin de guvern. Vicepresedinte PSD si liderul filialelor Bucuresti-Ilfov, ea a facut declaratiile in contextul Congresului PSD de sambata.

  • Participa la sondajul HotNews.ro: Va demisiona Gabriela Firea din functiile de conducere PSD?






Citeste mai multe despre   


















4305 vizualizari

  • +20 (20 voturi)    
    tapi ispasitori (Luni, 5 martie 2018, 13:25)

    andrei9999 [utilizator]

    cred ca tanti Firea pur si simplu cauta vinovati (altii decat ea, evident) pentru neindeplinirea promisiunilor din campanie
  • +19 (19 voturi)    
    Nu pleaca cainele de la macelarie! (Luni, 5 martie 2018, 13:29)

    CezarN [utilizator]

    Sunt jocuri politice ieftine facute de o doamna de mahala in fata unor golani de cartier.
    Tot ce vrea Firea este ca, in final, ea sa organizeze cat mai multe licitatii, deci sa invarta mai multi bani si mai multe comisioane. Banii furati + sa nu fii prins este tot ce apreciaza pesedistul si simpatizantii PSD.
  • +18 (18 voturi)    
    Normal ca nu! (Luni, 5 martie 2018, 13:37)

    Jos_Dictatura_Dragnea [utilizator]

    Totul e teatru, n-ati inteles nimic din ultimii 30 de ani?
  • +10 (10 voturi)    
    functii si putere (Luni, 5 martie 2018, 14:20)

    Dizidentul [utilizator]

    foamea de putere este mai puternica decit ratiunea.
  • -4 (10 voturi)    
    Pai daca totul (Luni, 5 martie 2018, 14:21)

    unins [utilizator]

    este construit pe minciuna, normal ca totul se va prabusi la momentul adevarului, adica atunci cand doamna Firea va intelege ca si ea a fost mintita si va trebui sa guste efectul minciunilor PSD. Eu cred ca va demisiona, deoarece este unul dintre membrii PSD credul, care nu cunoaste (sau nu doreste) adevaratele scopuri ale adevaratei conducerii PSD.
    • 0 (2 voturi)    
      Dv. sinteti credul ... (Luni, 5 martie 2018, 22:15)

      blackarrow [utilizator] i-a raspuns lui unins

      daca credeti ca Firea e nevinovata , ea nu a fost mintita, stie ce se invarte in psd, dar arunca flacari pe gura ca sa-si faca acoperirea pt. toate nerealizarile si toate promisiunile esuate si in plus sa-i bage si pe altii in oala , chipurile altii sint vinovati ...
      Ati vazut pe cineva din psd sa-si asume vreun esec ?! nuuuu , altii sint de vina, statul paralel, soros sau aurora boreala .
      Nu ar fi treaba noastra sa stim ca X sau Y din psd blocheaza lucrurile, esti primar general, rezolvi cu competenta si cum trebuie orice blocaj, nu faci publicul partas ca sa te vaiti ca o baba , asta miroase de la o posta a incompetenta !
  • +10 (10 voturi)    
    n-ai ambitie firutzo!!!!!!!! hai ca poti (Luni, 5 martie 2018, 14:30)

    mnicku [utilizator]

    . te-ai saturat de atita bne,
  • +6 (6 voturi)    
    Suspect de des apar stiri blânde despre Firea (Luni, 5 martie 2018, 15:47)

    Bazil [utilizator]

    Să i se netezească calea spre candidatura ca presedinte al Romaniei? Oricât de bisericoasă este madama, sper să nu se uite țopismele lătrate despre Johannis. Eu nu am citit ca si-ar fi cerut scuze pentru mârlăniile preasfintei.
    • +4 (4 voturi)    
      Japitza... (Luni, 5 martie 2018, 16:35)

      John M. [utilizator] i-a raspuns lui Bazil

      Bocanc in gura de la Iohannis cand s-a dus la Cotroceni pentru investirea guvernului de rahat pe care tot ciordacii l-au dat jos prin motiune de cenzura ca nu raspundea la comenzi...
  • +5 (5 voturi)    
    Povesti (Luni, 5 martie 2018, 16:09)

    tddrg [utilizator]

    Ei na! Vrea si ea o functie mare in partid si baga batul prin gard...
  • +2 (2 voturi)    
    S-a urcat s.....a in copac si nu mai coboara !!! (Luni, 5 martie 2018, 19:20)

    Plagarus [utilizator]

    Tuta asta viseaza doar la mariri si alea nemeritate.