VIDEO Daniel Barbu, președintele AEP, urmărit de un bărbat în timp ce își plimba câinele: Iată sluga lui Dragnea!

de N.O.     HotNews.ro
Duminică, 28 octombrie 2018, 18:21 Actualitate | Esenţial


Daniel Barbu, urmarit pe strada
Foto: Captura video
Preşedintele Autorităţii Electorale Permanente (AEP), Daniel Barbu, a fost urmărit și filmat duminică dimineață, în timp ce își plimba cățelul în zona Parcului Cișmigiu, de un bărbat care l-a acuzat că este sluga lui Dragnea și că a fost pus de liderul PSD să ”fure alegerile viitoare”.

”Iată sluga lui Dragnea, care îşi plimbă căţelul duminica dimineaţa în Cişmigiu. Sluga lui Dragnea îndrăzneşte să iasă pe stradă. Cel care este pus să fure alegerile viitoare. Iată-l”, i-a spus bărbatul lui Barbu, care își plimba câinele.

Daniel Barbu i-a replicat că „Mitocănia nu salvează România”, iar bărbatul a continuat: „Nu, aşa e, ai dreptate! Mitocani sunteţi voi. Nu mitocani, infractori. Sluga lui Dragnea, iată. Cine vrea să-l vadă, îl poate vedea în weekend dimineaţa”.

 


În luna septembrie, președintele CCR, Valer Dorneanu, a fost într-o situație similară, când un protestatar #rezist l-a urmărit până acasă.





















6440 vizualizari

  • +13 (27 voturi)    
    Tipic de " om nou " din iEpoca de haur (Duminică, 28 octombrie 2018, 18:34)

    Plagarus [utilizator]

    Multe otrepe sau "afirmat " politic dupa 90.
    Profesor de stiinte politice, consilier prezidential al lui Crin Antonescu si consilier de stat in mandatul lui Emil Constantinescu
    • -15 (25 voturi)    
      sau afirmat? (Duminică, 28 octombrie 2018, 23:35)

      kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator] i-a raspuns lui Plagarus

      poate s-au afirmat! Dar bine ca esti tu mai destept decat Barbu!!
      • 0 (4 voturi)    
        Atata timp cat avem un prim ministru (Luni, 29 octombrie 2018, 15:32)

        , AlwaysToTheRight, NeveRed! [utilizator] i-a raspuns lui kingdavidhotel(banat pentru adevar?)

        analfabet, un ministru care il contrazice pe Darwin, unul care se mandrea cu un caorifer, ... de ce omul ala nu are voie un "sau" in oc de "s-au".
        Doar asta se invata in scoli in mandatul lui pamblica, nu?
  • +18 (28 voturi)    
    Mai bine mergeti la vot, (Duminică, 28 octombrie 2018, 18:35)

    2087 [utilizator]

    unde e posibila o victorie reala impotriva mafiei securiste, nu una simbolica precum tipul cu inregistrarea.
    • -11 (29 voturi)    
      mai draghe (Duminică, 28 octombrie 2018, 20:12)

      nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui 2087

      cu cateva saptamani in urma, tzipati la noi sa stam acasa !
      de aceea, io nu mai votez !
      stau acasa, ma duc la peste, la sanius sau in dubai.
      • +10 (18 voturi)    
        >>>>>>>>>>>> (Duminică, 28 octombrie 2018, 20:51)

        Invincible [utilizator] i-a raspuns lui nash pandelica

        Pai e bine. De-ar face toti PSD-istii ca tine....
      • +8 (16 voturi)    
        Tu votezi cu PSD (Duminică, 28 octombrie 2018, 21:11)

        2087 [utilizator] i-a raspuns lui nash pandelica

        care te plateste din bani publici sa manipulezi si sa dezinformezi.

        Macar de ai intelege cat de patetici ati ajuns, ce mari si tari erati odata...
      • +5 (13 voturi)    
        acasa e mai eftin (Duminică, 28 octombrie 2018, 22:30)

        natbl73 [utilizator] i-a raspuns lui nash pandelica

        nashpa pentru pesde
        daca cei 30% care i-au votat stau acasa, si ies la vot ceilalti (minorirarii) 70%, idolul vostru nu mai aude privighetoarea
  • -17 (33 voturi)    
    ce grad (Duminică, 28 octombrie 2018, 18:58)

    nash pandelica [utilizator]

    avea urmaritorul ?! LOL!
    • -13 (21 voturi)    
      dupa minusurile primite (Duminică, 28 octombrie 2018, 21:26)

      nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui nash pandelica

      precis a fost hastagist major ! :-)
  • -13 (21 voturi)    
    Ce anormal (Duminică, 28 octombrie 2018, 19:49)

    Javrelor [utilizator]

    Ceea ce faceti fratilor. Nu vi se pare ca intrati prea mult in viata oamenilor din PARLAMENT??? ATI UITAT CA V ATI VANDUT PE 1KG DE ZAHAR SI PE O STICLA DE ULEI??? ACUM NU VA MAI CONVINE NIMIC. CH8AR MA FACETI SA RAD PT CA ASA ESTE ROMANUL BARFITOR;)))))))) MAAAARS VANZATORILOR
    • +8 (14 voturi)    
      >>>>>>>>>>>>> (Duminică, 28 octombrie 2018, 20:55)

      Invincible [utilizator] i-a raspuns lui Javrelor

      Aia cu uleiul sunt de la tine, din micul tau sat.
      Bucurestiul e un sat mai mare, care pohteste ciocolata, iar voi inca n-ati auzit de asa ceva... :D
      • -6 (14 voturi)    
        sat mai mare (Luni, 29 octombrie 2018, 5:59)

        nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui Invincible

        dar mai caracalizat.
        daca fara malai si ulei ati ales'o pe a lui marinaru pandele, e clar cine si cum.
        daca tzaranu' e parshiv, bucalezu da in groopi ..
  • -13 (27 voturi)    
    Si ce a realizat ca haituieste oameni pe strada? (Duminică, 28 octombrie 2018, 20:06)

    Miky60 [utilizator]

    Asta il face un Super-om? Cum ar fi ca cineva sa il urmareasca non-stop pe Nicusor Dan si sa il injure? Sau pe asta de a filmat, sa vina cineva dupa el si sa il injure si sa il filmeze non stop? Ce rezolvi cu asta? La vot nu s-ar duce, dar la filmat mereu... Nu stiu cu ce isi castiga banii sa plateasca netul la telefon
    • +2 (10 voturi)    
      trebuie dat cu HUOOOOOOOO.... (Luni, 29 octombrie 2018, 8:47)

      viziru [utilizator] i-a raspuns lui Miky60

      trebuie dat cu HUOOOOOOOO.... si lui barbu si tie..... trebuie scosi din societate ei cu banii furati de la noi, noi cu buzunarele goale......
      • -7 (11 voturi)    
        adicatelea (Luni, 29 octombrie 2018, 9:03)

        nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui viziru

        si dai si lupta neicusorule ! :-))
  • +11 (19 voturi)    
    pacat (Duminică, 28 octombrie 2018, 22:09)

    jeanvaljeanro [utilizator]

    trolii p$d nu isi merita banii...mereu sunt asa plictisitori :))
  • +7 (11 voturi)    
    hmm (Luni, 29 octombrie 2018, 9:34)

    dum_i [utilizator]

    Mai stiti cine e Daniel Barbu?

    Hai ca eu la 30 de ani inca imi amintesc. HN, poate puneti totusi un link cu el, ca sa ne amintim cu totii.

    2013. Acest gunoi era atunci "ministru al culturii"

    "Ministrul Culturii, Daniel Barbu, a facut o afirmatie de-a dreptul socanta, duminica, la Craiova, sustinand ca sunt alocati prea multi bani pentru bolnavii care sufera de HIV-SIDA si ca fondurile ar fi putut fi folosite pentru mai multe festivaluri.

    Barbu a precizat ca Programul National de Prevenire si Control HIV-SIDA a primit un buget prea mare, respectiv jumatate dintre fondurile alocate tuturor programelor Ministerului Culturii, scrie Gazeta de Sud.

    Demnitarul a declarat ca "nu suntem in Africa de Sud" si ca ar putea fi organizate mai multe festivaluri "daca nu am avea acel program sau daca acel program ar fi la jumatate".
  • -2 (8 voturi)    
    Articol (Luni, 29 octombrie 2018, 10:48)

    noi2013 [utilizator]

    Care e stirea, care e sensul.... Chiar nu mai aveti ce scrie ?!

    Penibil!
  • +4 (6 voturi)    
    Oricum am invarti-o ,oricum am analiza (Luni, 29 octombrie 2018, 11:52)

    Rescator [utilizator]

    fenomenul Daniel Barbu,individul este un oportunist
    ticălos vandut celor care d-au mai mult.Prezența lui
    in fruntea AEP este un mare pericol pentru corectitudinea alegerilor.Sper să fie monitorizat la sange pentru a nu frauda in favoarea Dictatorului
    malefic,cleptoman,repetent și multiplu penal Liv Jong
    Unu.
    • -4 (6 voturi)    
      oricum.... (Luni, 29 octombrie 2018, 14:34)

      miculescu-rucar [utilizator] i-a raspuns lui Rescator

      urmaritorul este un bolnav psihic , ca multi din bandele #rezist .