​SONDAJ De ce crezi că i-a respins Tudorel Toader pe toți candidații la șefia DNA?

de Red. Stiri     HotNews.ro
Vineri, 27 iulie 2018, 14:42 Actualitate | Esenţial


Sondaj Tudorel Toader DNA
Foto: Hotnews
Ministrul Justiției, Tudorel Toader, i-a respins pe toti cei patru candidați la șefia DNA, procedura urmând să fie reluată. Anunțul oficial face trimitere la calitatea programelor manageriale. Fostul președinte CCR, Augustin Zegrean, liderul PNL Ludovic Orban și președintele USR Dan Barna au pus sub semnul întrebării motivele deciziei, în timp ce Eugen Nicolicea a apărat-o.
  • Sondaj HotNews.ro: De ce crezi că a respins ministrul Toader toate cele patru candidaturi?





Citeste mai multe despre   
















5519 vizualizari

  • -26 (32 voturi)    
    oximoronul zilei (Vineri, 27 iulie 2018, 15:07)

    Mazeta [utilizator]

    Școala Kovesi.
    • 0 (4 voturi)    
      perfect. (Vineri, 27 iulie 2018, 16:03)

      liviu_ [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      d c este asta o problema?!
      inafara de PSD TOATA planeta asta o lauda!!! (sua, toata europa etc)...
      dar na... sclavii pesedei nu vad asta!
      sau o interpreteaza dupa cum (nu) ii duce capu!
      • -1 (5 voturi)    
        hm (Vineri, 27 iulie 2018, 20:09)

        nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

        inseamna ca io si multi altii, suntem de pe alta planeta.
        te referi la planeta # ?:-)
    • +2 (4 voturi)    
      zmeura de aur (Vineri, 27 iulie 2018, 16:38)

      SoulRider [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Te lupti cu tine insuti pentru titlul "Zmeura de aur" acordata celor mai penibile comentarii....
    • 0 (2 voturi)    
      cica s ar fi ... (Vineri, 27 iulie 2018, 17:02)

      exilatul [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      descoperit un nou tratament pt vindecarea jigod-lor...s ar putea sa te intereseze....
    • +1 (5 voturi)    
      Gargamel (Vineri, 27 iulie 2018, 17:20)

      uncetateansimplu [utilizator] i-a raspuns lui Mazeta

      Gargamel vrea pe cineva umil si cu cv bun, dar sa fie pe formatul lor, adica obedient maxim!
  • +11 (13 voturi)    
    unu la mana, (Vineri, 27 iulie 2018, 15:28)

    nahir [utilizator]

    nu si-a depus dosarul cine trebuie.
    A doua la mana, s-ar putea sa fie un santaj tradiceanu la dragnea, ca doar tt-ul e omul alde.
  • 0 (2 voturi)    
    Nu vrut Dragnea. (Vineri, 27 iulie 2018, 15:55)

    asavreau [utilizator]

    Și TT sa executat.
  • +2 (4 voturi)    
    impinge procedura pana in octombrie (Vineri, 27 iulie 2018, 15:59)

    revo [utilizator]

    pentru ca in septembrie CCR va da unda verde tuturor legilor criminale ale crimei organizate.
    Atunci, dupa 3 sesiune false de selectie, ii va pune lui Iohannis, sub nas, adevarata numire pe care a primit-o de la Dragnea.
  • 0 (2 voturi)    
    simplu (Vineri, 27 iulie 2018, 16:02)

    liviu_ [utilizator]

    circ ca sa dea impresia ca se chinuie si evident, nu vrea candidati care sa nu fie ai psd
  • +3 (5 voturi)    
    Specialiștii abia acum se vor înscrie (Vineri, 27 iulie 2018, 16:09)

    nick24 [utilizator]

    iordache, nicolicea și serban nicolaie
  • +2 (4 voturi)    
    Nici unul nu avea Scoala Bullshevina in ei (Vineri, 27 iulie 2018, 16:17)

    Dalinar [utilizator]

    Ca sa para ca face treaba buna, Turd0rel I-s respins, doar ca sa faca loc unuia deja numit de Hamstar, un Pavi Docil de gen masculine.
  • +4 (6 voturi)    
    Ar trebui interzis prin Constitutie (Vineri, 27 iulie 2018, 16:33)

    Muncitorul [utilizator]

    Tot circul asta ar trebui interzis prin Constitutie. Unde mai e separarea puterilor in stat. Daca Bobosel propune numai pe cine vrea el, presedintele semneaza ca notarul atunci cine guverneaza are putere absoluta asupra justitiei. E ca si cand hotul isi desemneaza el pe unul din ceilalti hoti cu care a furat cot la cot sa zica daca a furat... WTF?
  • -1 (3 voturi)    
    mai era o varianta (Vineri, 27 iulie 2018, 16:49)

    Kosmos [utilizator]

    De raspuns - De smecher -
  • +4 (8 voturi)    
    Simplu (Vineri, 27 iulie 2018, 17:00)

    sprite [utilizator]

    N-a gasit o sluga ca el.
  • +1 (5 voturi)    
    e normal.. (Vineri, 27 iulie 2018, 17:04)

    exilatul [utilizator]

    pt ca nu "corespund" cerintelor necesare celor de la putere...nici nu inteleg de ce nu se numeste direct de catre inginerul tin teleorman...e pierdere de timp...
  • +2 (6 voturi)    
    Slugarel..... (Vineri, 27 iulie 2018, 18:15)

    gigiN [utilizator]

    ....asteapta...provincia,adica un candidat fost coleg. de clasa cu dragnea.
    • +1 (3 voturi)    
      poate concureaza (Vineri, 27 iulie 2018, 20:11)

      nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui gigiN

      dottore.
      fost precuror, dottore di catania, harsit in lupta anticoruptie...
      indeplineste si conditia de inamic al lui dracnea, pe care'l vede la rahova, in cantonament.
      candidat de zece.