Un ministru francez a recunoscut ca este homosexual

de Alina Neagu     HotNews.ro
Sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 20:46 Ultima ora


Ministrul francez pentru Relatia cu Parlamentul, Roger Karoutchi, in varsta de 57 de ani, a recunoscut public faptul ca este homosexual, potrivit BBC, citat de Rador.

Roger Karoutchi a marturist ca este fericit cu partenerul sau de viata si nu vede nici un motiv pentru care sa ascunda acest lucru. 








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















843 vizualizari

  • -2 (6 voturi)    
    nimic de facut (Sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 21:31)

    eunuamid [utilizator]

    asa incepe, unu cate unu pana o sa ne obisnuim cu ideea si o sa ni se para normal, ca in Sodoma si Gomora!
    Stie cineva ce urmeaza dupa asta?
    • +2 (4 voturi)    
      Si de ce ma rog e anormal? (Duminică, 25 ianuarie 2009, 1:37)

      Alex S [utilizator] i-a raspuns lui eunuamid

      Unde scrie ca trebuie sa o faci cu femei si nu cu barbati?

      E ca si cum ai zice ca e anormal sa iti placa mai mult brunetele intr-o lume in care 90% prefera blondele.

      PS: Nu-s gay.
      • 0 (2 voturi)    
        dar sa faci sex numai cu tubul digestiv , (Duminică, 25 ianuarie 2009, 9:01)

        gogosanu [anonim] i-a raspuns lui Alex S

        iti da o vulnerabilitate in functiile de conducere ;acum guvernul lui Sarkozy are si poponari nu numai sexosi ca Sarko ;problema e :cade guvernul?
      • 0 (2 voturi)    
        chiar asa, unde scrie? (Duminică, 25 ianuarie 2009, 13:06)

        clujean [anonim] i-a raspuns lui Alex S

        nu scrie s-o faci cu femei si nu cu barbati, nu scrie sa respiri aer si nu gaz metan, nu scrie sa mananci carne si nu bolovani, nu scrie ca trebuie sa umbli pe doua picioare si nu sa te tarasti, etc! de normalitatea naturala ai auzit, maestre? nu ti se pare ca oamenilor li s-a suit la cap si se cred mai presus de orice? mereu imi amintesc faza aia din Matrix, cand robotul ii spune lui Morpheus ca oamenii seamana cel mai bine cu virusii...
      • 0 (0 voturi)    
        scrie acolo (Duminică, 25 ianuarie 2009, 19:58)

        eunuamid [utilizator] i-a raspuns lui Alex S

        unde scrie si de Sodoma si Gomora!
  • -2 (6 voturi)    
    Mda (Sâmbătă, 24 ianuarie 2009, 22:19)

    Martens [anonim]

    Pana trece dincolo, sper sa-si vina in fire.
  • 0 (0 voturi)    
    Fi-v-ar biblia... (Duminică, 1 februarie 2009, 5:11)

    XYZ [anonim]

    Din cauza evlaviosilor ca tine, eunuamid, suntem asa inapoiati. Era departe rasa umana daca nu venea crestinismul peste Europa. Grecia, unde se puneau bazele stiintelor moderne acum mii de ani, acum etse o tara de ortodoxi marunti...
    Personal, nu imi plac homosexualii. Dar e dreptul lor sa isi traiasca viata intima asa cum cred de cuviinta...