Urziceni: Doua clanuri de tigani s-au luat la bataie in fata sediului Politiei

de D.G.     HotNews.ro
Miercuri, 21 ianuarie 2009, 15:45 Ultima ora


Doua grupari de tigani, din Tandarei, au fost implicate, miercuri, intr-un scandal de amploare, transmit televiziunile de stiri. Potrivit Politiei in altercatie s-au folosit arme de foc. Peste 15 persoane au fost retinute de politie.

Intregul incident a avut loc chiar in fata sediului de Politie din Urziceni.

In urma incidentului, unul dintre participanti a fost ranit. Acesta a fost transportat de urgenta la spital, dupa ce i-au fost acordate ingrijiri medicale la fata locului.








Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1579 vizualizari

  • +1 (1 vot)    
    ca in Gaza (Miercuri, 21 ianuarie 2009, 16:06)

    dl K [anonim]

    Daca un clan ar fi OEP si altull Hamas, am obtine situatia din Gaza atunci cand este "pace".
  • +1 (1 vot)    
    ciori (Miercuri, 21 ianuarie 2009, 16:10)

    mixter [anonim]

    ...mai bine ii lasau sa se cioparceaska!!! era mai simplu...
  • +1 (1 vot)    
    curaj (Miercuri, 21 ianuarie 2009, 16:21)

    alin [anonim]

    Ce fel de politie mai este in Tandarei daca doua clanuri de tigani nu au nici o retinere sa se impuste ziua in amiaza mare in fata politiei?Citi din politia locala sunt pe statele de plata a celor doua clanuri?Cum sa mai ai curajul sa zici ceva impotriva unui tigan in Tandarei ?
    • 0 (0 voturi)    
      ??? (Miercuri, 21 ianuarie 2009, 17:10)

      emman01 [utilizator] i-a raspuns lui alin

      Tot nu m-am lamurit: Urziceni sau Tandarei?
    • 0 (0 voturi)    
      bleah (Miercuri, 21 ianuarie 2009, 17:18)

      Marius [anonim] i-a raspuns lui alin

      Citeste cu atentie ca altercatia a avut loc in URZICENI.
      Asta nu inseamna ca politia din Tandarei e mai breaza.
  • 0 (0 voturi)    
    stat in stat (Joi, 22 ianuarie 2009, 12:26)

    new888 [anonim]

    ... clar, cum a spus si alin: cand politia e pe statul de plata la rromi... ce sa mai ceri ?la un scandal ca asta ... isi ia amenda vreo "sageata" de la rromi... restul .."nu avem destule probe" .Mda, ....sigurr.Mai avem mult pana sa depasim stadiul de ev mediu.In orice caz... mai bine ii evitati.Bafta multa!
  • 0 (0 voturi)    
    :)) (Vineri, 13 februarie 2009, 2:39)

    anonim [anonim]

    dak ati vazut bine filmarea...o cioara tragea cu pistolul si gaborul alerga spre el...ce fraieri...n au tupeu gaborii si erau si mascati!vai de capul lor,lasa i sa si rupa gura in ei de pasari nocturne!