O nava cu 19 marinari romani a fost capturata de pirati

de D.G.     HotNews.ro
Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 17:42 Ultima ora


O nava cu 19 marinari romani a fost capturata de pirati, transmite Realitatea TV. Sindicatul marinarilor nu a confirmat deocamdata aceasta informatie.

Pirateria este un fenomen raspandit in largul coastelor somaleze, iar piratii cer adesea rascumparari mari pentru eliberarea membrilor echipajului.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















1704 vizualizari

  • 0 (0 voturi)    
    Incredibil (Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 19:12)

    Dan [anonim]

    Cum se poate ca sindicatul sa nu confirme?
    Este ceva foarte simplu de verificat.

    Incredibil
    • 0 (0 voturi)    
      Dan atotstiutorul smecheras (Miercuri, 5 noiembrie 2008, 18:20)

      george [anonim] i-a raspuns lui Dan

      Dane, cum sa fie simplu de verificat in somalia? se pare ca habar n-ai daca totusi explica-ne sau mai bine da-le un ajutor ceor neinitiati fair winds smooth waves bafta
  • 0 (0 voturi)    
    lol (Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 19:23)

    aa [anonim]

    lol =))))) hai ca asta i tare
  • 0 (0 voturi)    
    NU ROMANI!!!! UCRAINIENI (Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 19:33)

    cicu [anonim]

    Realitatea scria la ora 3 ca o nava cu 19 militari ucrainieni 3 rusi si 1 leton au fost capturati sdi aveau si 33 de tancuri pe vas si doreau 35 mil $ recompensa. acum ori voi mintiti ori realitatea nu mai stie ce zice
    • -1 (1 vot)    
      alt vas (Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 19:41)

      Ivanu [anonim] i-a raspuns lui cicu

      ala a fost capturat ieri
  • 0 (0 voturi)    
    RTV (Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 19:36)

    diana [anonim]

    http://www.realitatea.net/o-nava-cu-19-marinari-romani-la-bord-a-fost-capturata-de-pirati-in-largul-coastelor-somaleze_355241.html, ca sa vedeti cine are dreptate
  • +1 (1 vot)    
    dreptate hotnews (Sâmbătă, 27 septembrie 2008, 19:37)

    mirtela [anonim]

    hotnews are intotdeauna drepatate
    • 0 (0 voturi)    
      ... (Duminică, 28 septembrie 2008, 3:11)

      MC [anonim] i-a raspuns lui mirtela

      Inghite tu tot ce scrie presa...pe hartie sau nu! B...iatch!
    • 0 (0 voturi)    
      ops (Duminică, 28 septembrie 2008, 9:24)

      c [anonim] i-a raspuns lui mirtela

      http://www.latimes.com/news/nationworld/world/la-fg-pirates28-2008sep28,0,6285878.story
  • 0 (0 voturi)    
    Va spun eu (Duminică, 28 septembrie 2008, 13:17)

    roberto [anonim]

    Erau de fapt piratii din Caraibe.
    • 0 (0 voturi)    
      Si mata fata mare (Duminică, 28 septembrie 2008, 15:51)

      Ursul din Carpati [anonim] i-a raspuns lui roberto

      Si mata fata mare
  • 0 (0 voturi)