Un tanar care a agresat sexual o politista din Bucuresti a fost retinut si apoi pus in libertate

de V.M.     HotNews.ro
Joi, 18 ianuarie 2018, 14:30 Ultima ora


Un tanar care a agresat sexual o politista din Bucuresti a fost retinut si apoi pus in libertate de procurorii Parchetului Judecatoriei Sectorului 6, sustin surse judiciare citate de News.ro.

Conform surselor citate, agresorul are 20 de ani si este din localitatea ilfoveana Domnesti.

El a urmarit-o pe femeie printre blocuri, pana intr-o zona mai putin circulata, unde s-a repezit la ea, a atins-o in zonele intime, dupa care a fugit. Femeia era in tinuta civila.

Incidentul a avut loc in data de 16 ianuarie, in jurul orei 16:00.

Barbatul a fost prins in aceeasi zi, dupa semnalmente.






Citeste doar ceea ce merita. Urmareste-ne si pe Facebook si Instagram.

















4737 vizualizari

  • +13 (13 voturi)    
    looool (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:37)

    Dr.Mythnick [utilizator]

    pana si astora le dau drumu' ...
  • +10 (10 voturi)    
    pai? (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:40)

    lula [utilizator]

    ce facurati?
  • +9 (11 voturi)    
    Pai si normal (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:40)

    mitg [utilizator]

    Asteapta pana poa' sa-i dea in cap, intra la puscarie si se alege si el cu un banut cinstit, de la tudorel cel urat dare.
  • +10 (14 voturi)    
    Pai nu au nici o dovada. (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:41)

    Marionette [utilizator]

    Normal. Ce daca exista un film? In Mare Tiganiada filmele nu inseamna nimic! E liber la viol. Noi asociatia interlopilor care ducem cu forta femei la produs multumim din inima partidului si indeosebi, secretarului sau general mult iubitul si stimatul Liviu Dragnea sau Inalta Mustata.
    Acum sa fim seriosi, ce poate face femeia aia ca militianca, nu mai bine produce niste bani frumosi pentru tarisoara noastra interlopa mancava-as?
    P.S. Votati PSD sau NU MERGETI LA VOT!
  • +7 (7 voturi)    
    Tipic romanesc (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:44)

    emil bobu [utilizator]

    Comiti o infractiune si scapi, asta e legea, nu?
  • +9 (11 voturi)    
    inutil (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:47)

    pehash [utilizator]

    daca se ajunge la proces oricum inchisorile sunt prea pline si bietul de el va primi cu suspendare, eventual niste bani compensatie pentru zilele petrecute in arest in conditii necorespunzatoare. intre timp, victima munceste sa plateasca din taxe compensatia pentru infractor..
  • +15 (17 voturi)    
    pfff (Joi, 18 ianuarie 2018, 14:56)

    liviu_ [utilizator]

    daca nici pentru o politista agresata nu se mai aresteaza preventiv, s-a dus dracu si ce a mai ramas din justitie!
    • +5 (7 voturi)    
      wrong (Joi, 18 ianuarie 2018, 15:36)

      Nevermind [utilizator] i-a raspuns lui liviu_

      Era in haine civile, deci o asimilezi unui civil la momentul comiterii faptei. Nu cred c-a apucat sa-si decline calitatea. In cazul asta, ar fi o ilegalitate ce ai spus, pentru ca ar insemna ca un civil politist este mai presus ca un civil, in cazul aceleiasi fapte.

      Daca era in uniforma, aveai dreptate. Oricum, bataie grupa mare cred ca si-a luat macar.
  • +5 (7 voturi)    
    Comentariu sters de utilizator (Joi, 18 ianuarie 2018, 15:19)

    [anonim]

  • +3 (5 voturi)    
    ! (Joi, 18 ianuarie 2018, 15:32)

    tudorr [utilizator]

    Daca era invers sigur era fata macar retinuta pt 30 de zile...
  • -2 (2 voturi)    
    a mai rămas ceva de demis? (Joi, 18 ianuarie 2018, 17:46)

    anonimicus [utilizator]

    Pare a fi o știre născocită de aceeași care și-a ridicat poalele-n public ca să se vadă microfonul.

    Altfel spus, după ce poliția a ieșit șifonată rău de tot în speța polițistului pedofil, ce și-au zis, ia să împingă puțin oprobriul public în direcție opusă. Neavând însă copii prin structurile MI, au pus la bătaie sexul slab din instituție.