VIDEO Autostrada A3, inchisa din cauza poleiului, pana se va imprastia material antiderapant

de V.M.     HotNews.ro
Duminică, 20 noiembrie 2011, 13:04 Ultima ora


Centrul Infotrafic al Politiei Romane anunta ca, incepand cu ora 12:20, in judetul Cluj, autostrada A3 a fost inchisa pe tronsonul Gilau - Turda, din cauza poleiului, pana se va imprastia material antiderapant pe toata lungimea sa.

De asemenea, incepand cu ora 12:45 a fost inchis si tronsonul Campia Turzii - Turda.

Traficul rutier a fost deviat prin municipiul Cluj-Napoca, precizeaza sursa citata.



Citeste mai multe despre   


















1440 vizualizari

  • 0 (4 voturi)    
    mda (Duminică, 20 noiembrie 2011, 13:14)

    Shadow [anonim]

    LoL! Sa-i cheme pe boc si boagiu s-o reinaugureze dupa ce dau cu material antiderapant (achizitionat la suprapret de la sponsorii PD).
  • 0 (0 voturi)    
    Avem autostrada A3?? (Duminică, 20 noiembrie 2011, 13:19)

    evoque [utilizator]

    Ma rog daca asa se cheama centura constantei, asa sa fie.
    Important este ca sau taiat panglici si au iesit bine pe sticla si in imaginea votantului portocaliu.
    Material derapant? De unde? Stai sa vina pitcul sa taie panglica la depozitul de material derapant.
    Oricum, nu conteaza o inchidem si o deschidem la primavara.
    Si asa era o tuta pe la un tv care zicea ca avem autostrada care leaga medgidia de constanta.
    • 0 (0 voturi)    
      citeste articolul (Duminică, 20 noiembrie 2011, 20:59)

      anonim [anonim] i-a raspuns lui evoque

      De ce zici de centura Constantei???

      Citat din articol:

      "incepand cu ora 12:20, in judetul Cluj, autostrada A3 a fost inchisa pe tronsonul Gilau - Turda "

      S-a mutat cumva Constanta la Cluj?
      • 0 (0 voturi)    
        Scuze (Duminică, 20 noiembrie 2011, 22:44)

        evoque [utilizator] i-a raspuns lui anonim

        Am facut o confuzie, asa este cand tara are multe autostrazi.
  • +1 (1 vot)    
    de rasu curcilor!!! (Duminică, 20 noiembrie 2011, 14:36)

    mishu [anonim]

    autostrada A3!!! o clipa am crezut ca e vorba despre alta tara! cand colo , ce sa vezi? e vorba de romania care are pina si ... A 3!!!! are you stupid or somethin'???
    • 0 (0 voturi)    
      Asa? (Duminică, 20 noiembrie 2011, 20:55)

      uwe [anonim] i-a raspuns lui mishu

      De rasul curcilor esti eventual tu si colegu evoque. Da, avem A3, chiar daca e aproape jumate din A1. Si e incomparabil mai buna decat A1.
    • 0 (0 voturi)    
      ?! (Duminică, 20 noiembrie 2011, 21:00)

      anonim [anonim] i-a raspuns lui mishu

      si tu cum ai vrea sa-i zica?